Treść opublikowana przez Skyliner89
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ARGENTYNA rozpi Niemców .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Dobrze mówili, że reprezentacja Anglii nie potrafi grać zespołowo... ;( i to chyba zadecydował o wyniku meczu, bo Anglia wcale nie ma gorszych piłkarzy od Niemiec...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Już nie ma takich bardzo dobrych sędziów jak Andres Frisk, Marcus Merk czy Pierluigi Collina . Anglia musi wygrać przynajmniej 3:2, ale 4:2 było by lepiej :>. Oni się boją karnych, bo nigdy im dobrze nie szło w nich...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Pomyłka... . Powinien być remis .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Prze jaja . Kur powino być 2:2 dla Anglii...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
GOOOOOOL!!!!!!!! 2:1 dla Ghany
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
. Brawo Ghana.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ja też na Ghanę . Bardzo dobrze zagrali przeciwko Niemcom .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Popieram . Już w niedziele godz 16:00 Angilia - Niemcy . Oczywiście będe za Anglią, a już jutro Ghana - USA .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Jest transmisja przez internet .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Del Neri obecnie prowadzi Juve... Ciekaw jestem czy da rady i odbuduję potęgę Juve... .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Przy bramce na 2:3 dla Włochów przy strzale Fabio Quagliarelli nie było spalonego. Fabio był na linii... Piękna bramka dla Włochów na 3:2... Widać, że Włosi nie mają godnego następcy Buffona ;( ... Nie ma kto dyrygować obrońcami..., a ten bramkarz stał jak kołek. Zawinił przy 1 bramce dla Słowaków... Gdyby Buffon grał w tym meczu jestem pewien, że mecz potoczył by się całkiem inaczej .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Chyba Arivederci Italia... ;( :gwizdanie:. Pozostaje kibicować Argentynie .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Nie do wiary co wyprawiają Słowacy... ... Włosi... Tragedia .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Teraz Niemcy vs Anglia i Ghana vs USA. Anglia jest w stanie wygrać z Niemcami, tak samo jak Ghana z USA .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ghana gra bardzo dobrze przeciwko Niemcom . Konstruują akcje, nie boją się atakować. Ważne, że się nie załamali po stracie bramki tylko jeszcze częściej atakują. Nasze orły podczas meczu mieli by w gaciach porobione :polew: .
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
W kiosku pojawi się w poniedziałek 28 czerwca.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Zresztą i tak nie słusznie awansowali do MŚ w RPA... od początku grali kiche...
-
Przysłowia motoryzacyjne.
:polew: :polew: :polew:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
W 1992 odbyły się Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie. Po raz pierwszy w historii na Igrzyskach wystawiane były składy młodzieżowe (do lat 23). Polscy piłkarze, prowadzeni przez Janusza Wójcika dotarli do finału, przegranego 2:3 z gospodarzami. Sukces polskiej młodzieżówki jest warty odnotowania, m.in. dlatego, iż srebrni piłkarze z Barcelony mieli w kolejnych latach decydować o sile polskiej reprezentacji. Do czołowych graczy tego pokolenia należeli: Tomasz Łapiński, Marek Koźmiński, Tomasz Wałdoch, Piotr Świerczewski, Dariusz Adamczuk, Jerzy Brzęczek, Andrzej Juskowiak, Ryszard Staniek i Wojciech Kowalczyk.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
http://pl.wikipedia.org/wiki/Reprezentacja_Polski_w_pi%C5%82ce_no%C5%BCnej#Lata_1989-1993_.E2.80.93_Andrzej_Strejlau
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Lata 1974-1986 i początek lat 90tych to był piękne czasy dla polskiej piłki ... Czy kiedykolwiek powrócą ;( . Polska przegrała z Brazylią 6:5 w 1938 roku http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_1938#Fina.C5.82
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ciekaw jestem jak jutro Hiszpania zagra z Hondurasem... . Oby odzyskali formę, bo jak nie to jedynie Holandia bądź Argentyna będzie wstanie zatrzymać Brazylie... Czas pokaże co z Włochami, Niemcami, Francją i Anglią będzie...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Brazylia wyjdzie z grupy to już pewne. Mam nadzieje, że trafi na Holandie, Argentynę to będzie ciekawie . Bramka Drogby . Julio Cesar był bez radny jak i obrońcy Brazylii . Kiedyś Polska przegrała z Brazylia 6:5 .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
ŚP. Kazimierz Górski mawiał "Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe" . Mam nadzieje, że WKS wygra, jak nie to chociaż zremisuje :>.