Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Teraz tylko Hiszpania musi pokonać Niemców .
  2. Na rezerwie powinieneś spokojnie zrobić 40-50 km. Akurat jechałem dzisiaj na mecz do Wołowic, bo tam akurat jest Orlik... a w Skawinie podczas powodzi niestety został zalany... . Wyjeżdżając, ze Skawiny świeciła mi się kontrolka od paliwa i miałem przejechane 40 km i spokojnie zrobiłem 40 km więcej na rezerwie. Czyli w dwie strony zrobiłem łącznie 40 km. Zawsze przy tankowaniu zeruje licznik i patrze ile przejechałem km (ten licznik TRIP) .
  3. Ja tam wierze, że Hiszpania pokona Niemców .
  4. Hiszpania się obudzi... tak samo było z Holandią, że wszyscy mówili, że nie poradzi sobie z Brazylią... , a jak się skończyło to każdy wie... 2:1 dla Oranje, a mogło być 4:1...
  5. Hiszpania może mieć problem z Niemcami ... Nie mogą sobie pozwolić na stratę gola jako pierwsi. To bardzo dobrze widać na przykładzie Anglii i Argentyny, co się może stać jak stracą bramke... dlatego Hiszpania od początku meczu powinna zaatakować Niemców i jako pierwsi strzelić bramke, wierze, że wygrają... . W meczu Brazylii z Holandią, większość ludzi stawiało Holandię na straconej pozycji...a tu wygrali 2:1, a mogło być 4:1 .
  6. Mam nadzieje, że Hiszpania powstrzyma Niemców i finał Hiszpania - Holandia .
  7. Kup jej jabola firmy Vibrotex , będzie zadowolona.
  8. Laska się wkur :polew: . Pomyśli sobie... Ważniejszy mecz ode mnie to spier :polew: . Trzeba było się umówić na 18:00 albo na niedziele .
  9. 16:00 Niemcy - Argentyna, później o 20:30 Paragwaj - Hiszpania
  10. Szkoda, że pod koniec dogrywki Gyan nie wykorzystał rzutu karnego ;(. Wiadomo stres, presja, zmęczenie... Holandia się rozprawi z Urugwajem w półfinale
  11. doj**ali w karnych Ghańczycy... . Zamiast przypier...... :angry:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 23:16_________________________________________________ale jutro Argentyna rozprawi się z Niemcami :gwizdanie: .
  12. jaja... Teraz rzuty karne... GO GO GHANA :> :oklaski:
  13. Pięknie gra Ghana . Zasłużone prowadzenie :> .
  14. Brawo Holandia :hi: :notworthy: . Wiedziałem, że wygrają :>.
  15. Na pewno dadzą rady. Stawiam 2:0 lub 2:1 dla Oranje. Oni będą chcieli wygrać ten mecz. Wcale nie mają gorszych piłkarzy od Brazylii... Umiejętności mają porównywalne .
  16. Mam nadzieje, że Holandia da rady Kanarkom... .
  17. Ktoś dobrze powiedział, że Wojtek zasługuje na ogólnoforumowe biczowanie :bicz3: :polew: .
  18. Wojtek bawi się w psychologa... :polew: . Od tych opałów za bardzo mu grzeje :polew: .
  19. Orlen Skawina: PB95 4,67zł/litr
  20. Tak jak ja .
  21. Powinni w ogóle zamknąć ten cały V-Tech . I odszkodowanie 100 tyś zł albo i więcej za straty materialne i zdrowotne. Bo na pewno właściciel był w szoku po tym jak zobaczył co zrobili pseudo tunerzy z V-Tech'u, ale kur jakim prawem oni jeździli jego samochodem... Ja bym im kur tego nie darował... Oprócz odszkodowania chciałbym, żeby znaleźli się w więzieniu... Może to ich coś nauczy...
  22. Bardzo fajnie ta naklejka wygląda .
  23. Niemcy - między narodowy team, tak samo jak Franca . Argentyna musi wygrać .
  24. Statoil w Skawinie: PB95 4,77 zł/litr ;(
  25. Patrząc na Argentynę jaka tam panuje atmosfera...,przypomina mi Barcelonę. Po prostu jedna wielka rodzina i to jest duży atut w meczu przeciwko Niemcom .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.