Treść opublikowana przez Skyliner89
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Teraz tylko Hiszpania musi pokonać Niemców .
-
[A4 B5] 1.8 125PS Rezerwa
Na rezerwie powinieneś spokojnie zrobić 40-50 km. Akurat jechałem dzisiaj na mecz do Wołowic, bo tam akurat jest Orlik... a w Skawinie podczas powodzi niestety został zalany... . Wyjeżdżając, ze Skawiny świeciła mi się kontrolka od paliwa i miałem przejechane 40 km i spokojnie zrobiłem 40 km więcej na rezerwie. Czyli w dwie strony zrobiłem łącznie 40 km. Zawsze przy tankowaniu zeruje licznik i patrze ile przejechałem km (ten licznik TRIP) .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ja tam wierze, że Hiszpania pokona Niemców .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Hiszpania się obudzi... tak samo było z Holandią, że wszyscy mówili, że nie poradzi sobie z Brazylią... , a jak się skończyło to każdy wie... 2:1 dla Oranje, a mogło być 4:1...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Hiszpania może mieć problem z Niemcami ... Nie mogą sobie pozwolić na stratę gola jako pierwsi. To bardzo dobrze widać na przykładzie Anglii i Argentyny, co się może stać jak stracą bramke... dlatego Hiszpania od początku meczu powinna zaatakować Niemców i jako pierwsi strzelić bramke, wierze, że wygrają... . W meczu Brazylii z Holandią, większość ludzi stawiało Holandię na straconej pozycji...a tu wygrali 2:1, a mogło być 4:1 .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Mam nadzieje, że Hiszpania powstrzyma Niemców i finał Hiszpania - Holandia .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Kup jej jabola firmy Vibrotex , będzie zadowolona.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Laska się wkur :polew: . Pomyśli sobie... Ważniejszy mecz ode mnie to spier :polew: . Trzeba było się umówić na 18:00 albo na niedziele .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
16:00 Niemcy - Argentyna, później o 20:30 Paragwaj - Hiszpania
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Szkoda, że pod koniec dogrywki Gyan nie wykorzystał rzutu karnego ;(. Wiadomo stres, presja, zmęczenie... Holandia się rozprawi z Urugwajem w półfinale
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
doj**ali w karnych Ghańczycy... . Zamiast przypier...... :angry:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 23:16_________________________________________________ale jutro Argentyna rozprawi się z Niemcami :gwizdanie: .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jaja... Teraz rzuty karne... GO GO GHANA :> :oklaski:
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Pięknie gra Ghana . Zasłużone prowadzenie :> .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Brawo Holandia :hi: :notworthy: . Wiedziałem, że wygrają :>.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Na pewno dadzą rady. Stawiam 2:0 lub 2:1 dla Oranje. Oni będą chcieli wygrać ten mecz. Wcale nie mają gorszych piłkarzy od Brazylii... Umiejętności mają porównywalne .
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Mam nadzieje, że Holandia da rady Kanarkom... .
-
STEREOTYPY które was denerwują???
Ktoś dobrze powiedział, że Wojtek zasługuje na ogólnoforumowe biczowanie :bicz3: :polew: .
-
STEREOTYPY które was denerwują???
Wojtek bawi się w psychologa... :polew: . Od tych opałów za bardzo mu grzeje :polew: .
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Skawina: PB95 4,67zł/litr
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Tak jak ja .
-
Czy to komuś od nas rozwalili auto?
Powinni w ogóle zamknąć ten cały V-Tech . I odszkodowanie 100 tyś zł albo i więcej za straty materialne i zdrowotne. Bo na pewno właściciel był w szoku po tym jak zobaczył co zrobili pseudo tunerzy z V-Tech'u, ale kur jakim prawem oni jeździli jego samochodem... Ja bym im kur tego nie darował... Oprócz odszkodowania chciałbym, żeby znaleźli się w więzieniu... Może to ich coś nauczy...
-
[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
Bardzo fajnie ta naklejka wygląda .
-
Piłka nożna
Niemcy - między narodowy team, tak samo jak Franca . Argentyna musi wygrać .
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil w Skawinie: PB95 4,77 zł/litr ;(
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Patrząc na Argentynę jaka tam panuje atmosfera...,przypomina mi Barcelonę. Po prostu jedna wielka rodzina i to jest duży atut w meczu przeciwko Niemcom .