Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisz do wlasciciela na forum, wystawia swoje auto w Dziale Nasze Auta

Opublikowano

A ja się podłączę i może ktoś wie, gdzie w polsce można kupić naklejkę Audi Dope:

5dbaca40.jpg

DopeLogo.jpg

IMG_0822.jpg

Opublikowano

Taką naklejkę możesz sam zrobić :) Jak lubisz wycinać to nic więcej nie potrzeba :)

Opublikowano

A ja się podłączę i może ktoś wie, gdzie w polsce można kupić naklejkę Audi Dope:

5dbaca40.jpg

DopeLogo.jpg

IMG_0822.jpg

też byłby ciekawy, ale Topor ma takie coś pewnie on bedzie wiedział :cool1:

Opublikowano

ja ci moge zrobic taka naklejke (dope) :decayed: koszt 5-7 zl

Opublikowano

ja ci moge zrobic taka naklejke (dope) :decayed: koszt 5-7 zl

O to gites, może zbierze się więcej chętnych i jakaś większa ilość pójdzie? :>

Opublikowano

Siemanko ..

ktoś się orientuje gdzie można kupić taką naklejkę jak poniżej .. :

<img src="http://img400.imageshack.us/img400/8308/rs4noc40wc.jpg">

Naklejka była robiona w agencji reklamowej na ulicy Wrońskiej w Lublinie.Po lewej stronie na samym początku ulicy :hi:

Opublikowano
  • Autor

widziałem taką Hugo u jednego kolesia z wrocławia .. wyglądała identycznie tyle że on ma A3 .. więc może jest szansa że naklejka jest seryjna jakaś

Opublikowano

ja ci moge zrobic taka naklejke (dope) :decayed: koszt 5-7 zl

O to gites, może zbierze się więcej chętnych i jakaś większa ilość pójdzie? :>

ja też sie na taką pisze :good:

Opublikowano

a to Dope to ... co w ogóle znaczy ??

na google coś znalazłem o ... West Coast Audi Team ;p etc.

Opublikowano

Panowie

Powiem ze naklejka jest :kox:

samemu tez bede robic taka

zagadalem juz z zaprzyjazniona firma reklamowa w warszawie

ja mam w mega promocyjnej cenie ale jak ktos chce moge zapytac jaka jest cena dla zwyklego smiertelnika i czy moznaby zrobic jakas znizke jakby jakies klubowe autko podjechalo (cena bedzie zawierac naklejke + oklejenie auta)

jesli z wawki sa chetni to smialo piszcie :)

ja sie chce jutro umowic na przymiarki - zobaczymy jak wyjdzie (pewnie w pon do nich podjade)

znalazlem cos na necie ale cena mocno zaporowa :)

http://www.evafx.com/makesmodels/audi/audi07.htm

Opublikowano
  • Autor

daj znac jak z cena .. i jaki wymiar .. .. musi byc ladna i duza aby dobrze sie prezentowala ..

Opublikowano

co do rozmiaru to pewnie 50 (lub 55) x 160 CM

Firma robila juz oklejenia dla audi wiec maja juz jakis wzor musze zobaczyc jaki

Podobo jakis z cieniowaniem (cieniowane logo) zobacze moze zrobie jakies fotki.

Cene tez sprobuje wynegocjowac :)

Opublikowano

Siemanko ..

ktoś się orientuje gdzie można kupić taką naklejkę jak poniżej .. :

<img src="http://img400.imageshack.us/img400/8308/rs4noc40wc.jpg">

ladnie to sie prezentuje na zywo :) widzialem juz pare razy ta fure i zawsze zawieszam na nim oko chyba ze jedzie ile fabryka dala :>

Opublikowano

a to Dope to ... co w ogóle znaczy ??

na google coś znalazłem o ... West Coast Audi Team ;p etc.

Dope to narkotyk, coś w ten deseń. Więc wg mnie to Audi dope znaczy, że Audi jest dla Ciebie jak narkotyk albo że jesteś uzależniony od audi :>

Opublikowano

Maciek, Tymon jakiej wielkosci i jakiej barwy interesowaly by was naklejki :?:

w przyszlym tygodniu bede moze robil :wink4:

ps: jesliby ktos z was chcialby t-shirt z takim logiem to tez jestem w stanie zrobic :gwizdanie:

Opublikowano

Maciek, Tymon jakiej wielkosci i jakiej barwy interesowaly by was naklejki :?:

w przyszlym tygodniu bede moze robil :wink4:

ps: jesliby ktos z was chcialby t-shirt z takim logiem to tez jestem w stanie zrobic :gwizdanie:

Jeśli o mnie chodzi to biała, taka jak na pierwszej focie, na klapie tej czarnej B5. Wielkość też taka jak tam :> A co do koszulki to byłbym zainteresowany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.