Treść opublikowana przez ppaziuu
-
Giełda Dolnośląska
Witam.. Sprzedam Felgi z Oponami .. 1299 zł Felgi Oryginalne Audi ET43 17 cali .. Oponki Goodyear Eagle F1 225 45 17 .. Spokojnie posłużą z dwa trzy sezony opony .. Felgi nigdy nie malowane ani nie prostowanie.. 4 dekielki w komplecie .. normalne slady uzytkowania .. Odbiór Jelcz Laskowice .. 25km od Wroclawia .. w razie pytan zapraszam ..
-
AJM .. dwumasa Czy normalne ..
Dwumasa Wali jak by chłopy cepem siano walili ... 20181024_090348.mp4
-
AJM .. dwumasa Czy normalne ..
Świece wymienione .. akku nowy roczny Bosch .. .. po nocce czasami trzeba to trochę podkręcić zanim złapie .. ..
-
AJM .. dwumasa Czy normalne ..
a czy dwumas moze byc przyczyna ze auto na zimnym po nocy ciezko odpalalo, .. ??
-
AJM .. dwumasa Czy normalne ..
Witam .. Mam wrażenie że moja dwumasa się już rozsypała .. strasznie tłucze .. Pytanko .. Czy ktoś zakładał w AJM zwykle sprzęgło zamiast dwumasy .. I pytanie jak z jazda i trwałością .. Interesują mnie nowe rzeczy na przeszczep .. luk bądź Sachs .. Ile kosztuje wymiana samego sprzęgła .. Dzięki za podpowiedź i sugestie
-
AJM, mocne stukanie
Prawdopodobnie Dwumas to jest .. można to zastąpić zwykłym sprzęgłem czy musi być takie samo ..
-
AJM .. w calości na części ..
Witam .. Skupuje ktoś auta na części .. Będę miał do sprzedania A4 2000r po II lifcie .. Avant .. 1.9tdi .. AJM .. Zdjęcia na dniach ..
-
AJM, mocne stukanie
Witam, ostatnimi czasy motor ciężko odpalał, ale zaskakiwał po około 8 sek kręcenia, ostatnio odpaliłem i zaczęło coś mocno tłuc w silniku, jak by metal o metal, wiadomo bez dokładnej diagnozy ciężko stwierdzić co to, zadzwoniłem po ADAC, i chłopak stwierdził że to Wał może być, bądź coś od Dwumasy, pytanie, .. czy opłaca się w to bawić .. naprawiać, jakie mniej więcej mogą być koszta, czy opchać auto na części, jakiemuś Handlarzowi, A4 B5 AJM 2000r Avant, po II Lifcie, ile może być warta taka cała sztuka, Ori Xenon Lampy + zderzak ze spryskami , 2 Din, 4xElektryczne, Turbo regenerowane rok temu około 15k najechane, niedawno uszczelka głowicy była robiona, pozdrawiam Tomasz ,
-
AJM .. wyciek oleju spod spodu auta ..
Auto na warsztacie juz .. usterka : Waz metalowy od podcisnienia ktoru wchodzi do gruszki bodajze jest pekniety na kolanku .. zna ktoa numer tej czesci .. Waz ciagnie sie z tylu za silnikiem i wchodzi gdzies pod filtrem paliwa znow .. metalowy przewod ..
-
AJM .. wyciek oleju spod spodu auta ..
Witam .. Dzis wracajac z zakupow zapalila mi sie kontrolka cisnienia oleju .. do domu dojechalem sprawdzilem olej i pusto .. dolalem i patrze pod spodem plama sie zrobila czarna .. co moglo pojsc .. w piatek mialem na urlop smigac i nie wiem co robic
-
Akumulator .. jaki .. ?
a jakiej marki polecacie, .. nie chodzi mi kupic byle co na rok,
-
Akumulator .. jaki .. ?
z tego co widziałem, silnik 1.9 tdi .. 116 kucy, mam na stanie włożony jakiś akumulator Peugeota 70aH, jeżdże na nim już pare dobrych lat, ale ostatnio mam problemy z odpalaniem, slyszalem ze zalecane jest jakies 74aH, z wyposazenia, ksenon, 4x szybki, centralny, radio na 2 din, wiec za duzo nie ma tam dodatkow,
-
Akumulator .. jaki .. ?
Witam nosze sie z zamiarem zakupu nowego akumulatora, ale nie znalazłem nigdzie jakie parametry ma miec, ile jest wymagane aH ? jakie marki polecacie, na aledrogo widzialem jakies Bosch, Varta itp, co jest godnego polecenia, a4 b5 po II lifcie, .. AJM motor, dzieki za sugestie,
-
[ajm] .. Jakie amorki na tył
mam auto w II polifcie, .. czy mam szukac ogolnie dla B5 .. ? czy rozni sie I lift od II liftu, jest ktos na forum co handluje tymi czesciami, .. mam auto w II polifcie, .. czy mam szukac ogolnie dla B5 .. ? czy rozni sie I lift od II liftu, jest ktos na forum co handluje tymi czesciami, .. http://www.ebay.de/itm/201369478108?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT kupione sachsy ,
-
[ajm] .. Jakie amorki na tył
hej, co dobrego polecacie do założenia na tył, mam tylny lewy do wymiany, więc postanowiłem obydwa wymienić, jeżdże na ori zawieszeniu, i jest ok .. co polecicie zbliżonego
-
zerwany pasek od klimy, AJM
podczas naprawy, okazało sie ze rolka od Sprezarki jest skrzywiona .. jeden rant byl jak by zakrzywiony do srodka, .. .. i temu scinalo pasek, .. udalo sie wyprostowac rolke, .. poki co smiga .. dzieki,
-
zerwany pasek od klimy, AJM
pasek klimy wspiera sie na 3 rolkach jakis, .. http://archiwum.allegro.pl/oferta/pasek-napinacz-klimatyzacji-audi-a4-a6-1-9tdi-1-8t-i3296796636.html kupilem cos takiego ... zobaczymy czy pomoze .. jesli znow sie zerwie bedziemy myslec nad sprezarka .. pozostale dwa "kółka" chodzą bez zarzutu ..
-
zerwany pasek od klimy, AJM
Witam, w niedziele przestała mi śmigać klima, pojechałem napełniłem przeczyściłem i co tam jeszcze robią przy tym po tym zabiegu włączamy ale klima dalej ciepłem dmucha, pojechałem do mechanik i stwierdził że pasek klimy jest zerwany, kupiłem wymieniłem założyłem nowy, .. przejechałem jakieś 400km i znów się zerwał, co może być przyczyną, podczas pierwszej wymiany mechanik mówił coś że jedna rolka trochę nie tak śmiga, tak jak by łożysko w niej było walnięte , czy to może być przyczyną zrywania ?
-
ubytki ze zbiorniczka, B5 AJM
Witam, tak mowie o zbiorniku z polifta,.. jak jest korek tam obok gwintu jest ujscie takie, i pod spoem jest taka mala rurka, .. i tamtedy mi ucieka, .. zauwazylem ze przy ciezkiej nodze przy wysokich obrotach zaczyna sie to dziac, .. i na rozgrzanym silniku, .. standardowo po odpaleniu na podszybiu slychac takie jakies przelewanie plynow, .. zbiornik nie potzebnie .. dalej to samo sie dzieje, ..
-
ubytki ze zbiorniczka, B5 AJM
Witam, mam mianowicie taki problem, po przejechaniu trasy okolo 600km wywala mi cale borygo ze zbiorniczka, .. co najlepsze, to to ze wywala go tedy gdzie standardowo powinno uchodzic cisnienie ze zbiorniczka, od dolu tzw zawor bezpieczenstwa, zakupilem nowy oryginalny zbiorniczek, wymienilem, .. korek przekladalem od innej Audi, i nadal to samo, co jest odpowiednie za regulacje cisnienia w ukadzie .. ? po odkreceniu korka zasysa sie spora ilosc powietrza i plyn w zbiorniczku wzrasta,
-
aluski
takie coś to kojarzy mi się z Renault, .. lipnie moim zdaniem to będzie siedzieć na audi, ..
-
problem z kierunkami
a co zrobiles, .. u mnie jest taki problem zee jak wlaczam kierunek to swieci caly czas. .. nie ma przerw takich jak normalnie, a jak awaryjne to normalnie migaja, ..
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
dobry pomysł na te fele, .. .. to .. sprzedaj to badziewie i kup coś ładnego ori, .. ..
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
dobra wiocha z golfa, .. ..
-
Stickerbomb na przednim błotniku ??
dla mnie to będzie z d*py wyglądało, .. ..