Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ppaziuu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ppaziuu

  1. Witam.. Sprzedam Felgi z Oponami .. 1299 zł Felgi Oryginalne Audi ET43 17 cali .. Oponki Goodyear Eagle F1 225 45 17 .. Spokojnie posłużą z dwa trzy sezony opony .. Felgi nigdy nie malowane ani nie prostowanie.. 4 dekielki w komplecie .. normalne slady uzytkowania .. Odbiór Jelcz Laskowice .. 25km od Wroclawia .. w razie pytan zapraszam ..
  2. Dwumasa Wali jak by chłopy cepem siano walili ... 20181024_090348.mp4
  3. Świece wymienione .. akku nowy roczny Bosch .. .. po nocce czasami trzeba to trochę podkręcić zanim złapie .. ..
  4. a czy dwumas moze byc przyczyna ze auto na zimnym po nocy ciezko odpalalo, .. ??
  5. Witam .. Mam wrażenie że moja dwumasa się już rozsypała .. strasznie tłucze .. Pytanko .. Czy ktoś zakładał w AJM zwykle sprzęgło zamiast dwumasy .. I pytanie jak z jazda i trwałością .. Interesują mnie nowe rzeczy na przeszczep .. luk bądź Sachs .. Ile kosztuje wymiana samego sprzęgła .. Dzięki za podpowiedź i sugestie
  6. ppaziuu odpowiedział(a) na ppaziuu temat w 1.9TDI
    Prawdopodobnie Dwumas to jest .. można to zastąpić zwykłym sprzęgłem czy musi być takie samo ..
  7. Witam .. Skupuje ktoś auta na części .. Będę miał do sprzedania A4 2000r po II lifcie .. Avant .. 1.9tdi .. AJM .. Zdjęcia na dniach ..
  8. ppaziuu opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, ostatnimi czasy motor ciężko odpalał, ale zaskakiwał po około 8 sek kręcenia, ostatnio odpaliłem i zaczęło coś mocno tłuc w silniku, jak by metal o metal, wiadomo bez dokładnej diagnozy ciężko stwierdzić co to, zadzwoniłem po ADAC, i chłopak stwierdził że to Wał może być, bądź coś od Dwumasy, pytanie, .. czy opłaca się w to bawić .. naprawiać, jakie mniej więcej mogą być koszta, czy opchać auto na części, jakiemuś Handlarzowi, A4 B5 AJM 2000r Avant, po II Lifcie, ile może być warta taka cała sztuka, Ori Xenon Lampy + zderzak ze spryskami , 2 Din, 4xElektryczne, Turbo regenerowane rok temu około 15k najechane, niedawno uszczelka głowicy była robiona, pozdrawiam Tomasz ,
  9. Auto na warsztacie juz .. usterka : Waz metalowy od podcisnienia ktoru wchodzi do gruszki bodajze jest pekniety na kolanku .. zna ktoa numer tej czesci .. Waz ciagnie sie z tylu za silnikiem i wchodzi gdzies pod filtrem paliwa znow .. metalowy przewod ..
  10. Witam .. Dzis wracajac z zakupow zapalila mi sie kontrolka cisnienia oleju .. do domu dojechalem sprawdzilem olej i pusto .. dolalem i patrze pod spodem plama sie zrobila czarna .. co moglo pojsc .. w piatek mialem na urlop smigac i nie wiem co robic
  11. ppaziuu odpowiedział(a) na ppaziuu temat w Audi A4 B5
    a jakiej marki polecacie, .. nie chodzi mi kupic byle co na rok,
  12. ppaziuu odpowiedział(a) na ppaziuu temat w Audi A4 B5
    z tego co widziałem, silnik 1.9 tdi .. 116 kucy, mam na stanie włożony jakiś akumulator Peugeota 70aH, jeżdże na nim już pare dobrych lat, ale ostatnio mam problemy z odpalaniem, slyszalem ze zalecane jest jakies 74aH, z wyposazenia, ksenon, 4x szybki, centralny, radio na 2 din, wiec za duzo nie ma tam dodatkow,
  13. ppaziuu opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam nosze sie z zamiarem zakupu nowego akumulatora, ale nie znalazłem nigdzie jakie parametry ma miec, ile jest wymagane aH ? jakie marki polecacie, na aledrogo widzialem jakies Bosch, Varta itp, co jest godnego polecenia, a4 b5 po II lifcie, .. AJM motor, dzieki za sugestie,
  14. mam auto w II polifcie, .. czy mam szukac ogolnie dla B5 .. ? czy rozni sie I lift od II liftu, jest ktos na forum co handluje tymi czesciami, .. mam auto w II polifcie, .. czy mam szukac ogolnie dla B5 .. ? czy rozni sie I lift od II liftu, jest ktos na forum co handluje tymi czesciami, .. http://www.ebay.de/itm/201369478108?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT kupione sachsy ,
  15. hej, co dobrego polecacie do założenia na tył, mam tylny lewy do wymiany, więc postanowiłem obydwa wymienić, jeżdże na ori zawieszeniu, i jest ok .. co polecicie zbliżonego
  16. podczas naprawy, okazało sie ze rolka od Sprezarki jest skrzywiona .. jeden rant byl jak by zakrzywiony do srodka, .. .. i temu scinalo pasek, .. udalo sie wyprostowac rolke, .. poki co smiga .. dzieki,
  17. pasek klimy wspiera sie na 3 rolkach jakis, .. http://archiwum.allegro.pl/oferta/pasek-napinacz-klimatyzacji-audi-a4-a6-1-9tdi-1-8t-i3296796636.html kupilem cos takiego ... zobaczymy czy pomoze .. jesli znow sie zerwie bedziemy myslec nad sprezarka .. pozostale dwa "kółka" chodzą bez zarzutu ..
  18. Witam, w niedziele przestała mi śmigać klima, pojechałem napełniłem przeczyściłem i co tam jeszcze robią przy tym po tym zabiegu włączamy ale klima dalej ciepłem dmucha, pojechałem do mechanik i stwierdził że pasek klimy jest zerwany, kupiłem wymieniłem założyłem nowy, .. przejechałem jakieś 400km i znów się zerwał, co może być przyczyną, podczas pierwszej wymiany mechanik mówił coś że jedna rolka trochę nie tak śmiga, tak jak by łożysko w niej było walnięte , czy to może być przyczyną zrywania ?
  19. Witam, tak mowie o zbiorniku z polifta,.. jak jest korek tam obok gwintu jest ujscie takie, i pod spoem jest taka mala rurka, .. i tamtedy mi ucieka, .. zauwazylem ze przy ciezkiej nodze przy wysokich obrotach zaczyna sie to dziac, .. i na rozgrzanym silniku, .. standardowo po odpaleniu na podszybiu slychac takie jakies przelewanie plynow, .. zbiornik nie potzebnie .. dalej to samo sie dzieje, ..
  20. Witam, mam mianowicie taki problem, po przejechaniu trasy okolo 600km wywala mi cale borygo ze zbiorniczka, .. co najlepsze, to to ze wywala go tedy gdzie standardowo powinno uchodzic cisnienie ze zbiorniczka, od dolu tzw zawor bezpieczenstwa, zakupilem nowy oryginalny zbiorniczek, wymienilem, .. korek przekladalem od innej Audi, i nadal to samo, co jest odpowiednie za regulacje cisnienia w ukadzie .. ? po odkreceniu korka zasysa sie spora ilosc powietrza i plyn w zbiorniczku wzrasta,
  21. takie coś to kojarzy mi się z Renault, .. lipnie moim zdaniem to będzie siedzieć na audi, ..
  22. a co zrobiles, .. u mnie jest taki problem zee jak wlaczam kierunek to swieci caly czas. .. nie ma przerw takich jak normalnie, a jak awaryjne to normalnie migaja, ..
  23. dobry pomysł na te fele, .. .. to .. sprzedaj to badziewie i kup coś ładnego ori, .. ..
  24. dobra wiocha z golfa, .. ..
  25. dla mnie to będzie z d*py wyglądało, .. ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.