Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Tak ;( ... Jedynie przepłukałem zbiorniczek, a czym powinienem przepłukać układ? Jest jeszcze szansa na uratowanie pompy?
  2. Teraz silnik Ferrari nie będzie się już dusił
  3. Poziom płynu wczoraj sprawdzałem jest ok, płyn się nie pieni, normalnie się zachowuje przy kręceniu kierownicą... Czyli wymienić płyn jeszcze raz? Jak to nie pomoże to będe musiał kupić nową pompe wspomagania?
  4. Wiem, że Ferrari produkuje się ręcznie . Audi R8 też spłonęło i Lamborghini też: Audi R8 Lamborghini Diablo - widok "po". Samochód należał do słynnego zapaśnika - Hulka Hogana. W czasie jazdy silnik supersamochodu zapalił się, a pożar zniszczył praktycznie całe auto. Za kierownicą siedział syn Hulka, a na miejscu pasażera żona. Z opresji wyszli bez szwanku. Lamborghini Murcielago - widok "po". Pożar, który doszczętnie strawił piękne Murcielago, spowodowany był znacznym przegrzaniem hamulców. Kierowca nie został przy zakupie poinformowany o konieczności unikania gwałtownego hamowania przez pierwszych kilka dni. Wracając do tematu, słynne Ferrari 458 Italia płonęło we Francji:
  5. Witam . Mam problem, podczas skręcania w lewą czy w prawą stronę moje wydaje dziwne dźwięki... ;( . Problem w tym, że nie wiem co to może być... Może Panowie wiedzą? Załączam filmik. wnZPMYmq3co Dzisiaj akurat te dziwne dźwięki się nasiliły. Płyn do wspomagania został wymieniony 3 miesiące temu na zielony Febi 06162: (jak na zdjęciu). We wtorek, środę i jeszcze wczoraj Audi chodziła jak szwajcarski zegarek. Wczoraj zostały założone nowe opony na przód 225/45 R17, a dzisiaj ten dźwięk... Co to może być? Pompa wspomagania pada? Dbam o nią, a ona w uja leci... .
  6. Jak takie jaja wychodzą to pewnie nie...
  7. Też mam ten problem, że przy skręcaniu jak manewruje samochodem to mi niekiedy piszczy. Tylko właśnie nie wiem dlaczego... Raz piszczy, raz nie... ;( . Może ktoś z Was wie w czym tkwi przyczyna?[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 14:04_________________________________________________Panowie wiecie co to może być? ;(. Pier zaraz dostane . Płyn do wspomagania jest nowy. Zalany zielony Febi, z przodu nowe opony 225/45 R17, nowa pompa wody... chyba, że pompa do wspomagania siada?... Już nie wiem co może być ;(
  8. Wiem, że nie łatwo, ale jeżeli takie samochody za taką kase zapalają się to coś jest nie tak i to ewidentnie wina producenta w tym przypadku Ferrari, którzy nie odpowiednio przygotowali samochód do seryjnej produkcji. Jak byś wiedział co robili z Porsche Panamerą przed wprowadzeniem do oficjalnej sprzedaży. Testowali ją w różnych warunkach od Syberii po Sahare, katowali są i tak powinno się testować samochody .
  9. Dziękujemy .
  10. Witam . We wtorek miałem wymienianą pompe wody i mam pytanie do Was Panowie. Przed wymianą starej pompy na nową silnik mi się szybciej nagrzewał tzw. szybciej osiągał 90 stopni, a teraz znacznie wolniej. Powodem wymiany było ogólnie już wyeksploatowanie pompy, strasznie się tłukła. Teraz po wymianie pompy wody samochód jak nówka i to mnie bardzo cieszy tylko martwi mnie to, że silnik wolniej się nagrzewa. Termostat miałem wymieniany rok temu, a płyn jest nowy Dynagel 2000. Czy to normalne w takim przypadku, że silnik się wolniej nagrzewa? Pompa wody może mieć na to wpływ? Za wszelką pomoc bardzo dziękuje.
  11. To nie tylko Ferrari płonie, ale także Lamborghini... Tyle kasy za taki samochód... Szkoda gadać. Chyba nie robią żadnych testów pod względem pożaru jak dochodzi do takich sytuacji. Przy sprzedaży powinni zaznaczyć "Samochód łatwo palny" :polew: .
  12. Skyliner89 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja pie... . Cudeńko .
  13. Dzisiaj tzw. wczoraj w godzinach 18:00-19:00 widziany w Skawinie na światłach koło Avity granatowy Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI na klubowych ramkach i naklejkach. Pozdrawiam .
  14. Samochód robi ogromne wrażenie . Nic mu nie brakuje .
  15. Każdy samochód ma coś w sobie, wygląd samochodu świadczy o właścicielu... a to, że BMW ma taką opinie w Polsce, a nie inną to nie wina BMW tylko właścicieli, którzy kupują E36 z początku produkcji, kupują jakieś spoilery z laminatu i później myślą, że mają sportowy wóz :polew: . W ostateczności efekt jest inny od zamierzonego i tak powstaje "agro tuning". Moim poprzednim samochodem robiłem ich jak chciałem, zresztą Audi jest tak samo , ale zauważyłem, że teraz coraz więcej wieśniaków przesiada się na Audi A4 B5 z początku produkcji... ;( . zv3S_g5JW9Q
  16. a jaki koszt takiej wymiany? Jeśli możne wiedzieć
  17. co to za bzdury ?? e90 to sedan e91 to Touring e92 to coupe a e93 to cabrio !! nie bylo zadnej zmiany KODU !! byl FL pod koniec 2008 (9/2008) i to wszystko, nie objol on modeli 92(po lifcie ma duzo z nowej f10 ) i 93 te mialy FL 3/2010 Pomyłki się zdarzają .
  18. i się później ludzie dziwią, że raz wygrywa Audi..., raz BMW :polew: , a Mercedes stoi z boku i się patrzy... :gwizdanie:
  19. Popieram w 100% . BMW E46 miało swój debiut na początku 1998 roku. Modernizacja w 2001 roku, nowe silniki, poprawiona jakość itp. itd. Audi A4 B6 weszło do produkcji pod koniec 2000 roku jako całkowicie nowy model. Pod koniec 2004 roku modernizacja Audi A4 B6 i zmiana kodu na B7, rok później wszedł na rynek BMW Serii 3 E90 (w 2009 roku lifting i zmiana kodu na E91). W 2008 roku następna III generacja Audi A4 o oznaczeniu B8. Teraz jak bym miał porównać Audi A4 B8 z BMW Serii 3 E91 to brał bym Audi A4 B8 .
  20. Sam się zastanawiam nad BMW 3 E46 z silnikiem diesla 320d czy 330d ... Każda marka ma swoje wady i zalety. Czy to Audi, czy BMW. Jeżeli chodzi o wnętrze to Audi A4 B6 ma lepsze od BMW 3 E46. W Audi czuć powiew luksusu, a w BMW nie bardzo. Jedynie godny uwagi silnik diesla 1.9 TDI, bo to sprawdzona i niezawodna jednostka... 131KM daje rade, ale 320d 150KM jest lepszym rozwiązaniem od 1.9 TDI 131KM... Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to oba samochody mi się tak samo podobają, czy to wersja S-Line czy M-Pakiet. Sytuacja wygląda inaczej jeżeli porównać Audi A4 B7 z BMW 3 E90, w której moim faworytem jest BMW... To, że teraz jeżdżę to nie znaczy, że kolejnym samochodem będzie Audi... Jeszcze można wziąć pod uwagę Volvo S60 2.4 D5 jako alternatywę dla Audi A4 B6 i BMW 3 E46 .
  21. Chyba mam podobny problem . Jak dojeżdżam przykładowo do świateł czy skrzyżowania to przy lekkim hamowaniu pulsuje mi pedał hamulca to tak jak by mi się włączał ABS, ale nie zawsze. Czy to może być wina zabrudzonych czujników czy opony mogą mieć na to wpływ, bo już mam z przodu trochę łysawe? (jutro jadę po nowe).
  22. Ja jestem zainteresowany tą kartą, bo ostatnio zawsze tankuje na Orlenie . Wstępnie piszę się na 3 .
  23. Oglądałem to... ...
  24. Kto by pomyślał, że mecz się tak skończy... ... Serce podpowiadało Juve. Ciekawy mecz. Z taką grą i poprawioną obroną Lech jest w stanie wyjść z grupy :> razem z Juve .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.