Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Smuda nie lepszy, gówno nie wyniki... :gwizdanie: - "potrzebuje czasu". Szkoda, że zwolnili Beenhakkera (PZPN nie dał mu wolnej ręki tylko ciągle się wpieprzał w jego pracę) i Petrescu (treningi dla piłkarzy były "za ciężkie". Nie podobało się, że muszą zapier, to poszli do prezesa poskarżyć się ). Wystarczy cofnąć się do zeszłego sezonu LM co zrobił z Unriceą... Ci trenerzy dali by coś polskiej piłce, a tak to stoimy w miejscu od kilku lat, jeszcze chwila i Azerbejdżan Nas przegoni... [br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 20:13_________________________________________________ rQuwsSzIXx8 :polew: :polew: :polew:
  2. a niby czemu mieli by się tym zajmować przecież hamilton to pupil FIA :gwizdanie: W sumie racja, gatunek pod ochroną
  3. Massa już się cieszył, że wygrał, a za chwilę okazuje się, że to właśnie Hamilton został mistrzem świata F1 w 2008 roku. Od tamtej pory go nienawidzę . Nie pamiętam już czy w ogóle tą sprawą zajęła się FIA...
  4. Czarna A8 D3 na ładnych felgach robi ogromne wrażenie . Szczęścia życzę .
  5. A Ty byś nie płakał, jakby Ci się trzeci w życiu tytuł mistrzowski wymknął z rąk w ostatnim wyścigu sezonu? Alonso jak Alonso, ale kurczę, pamiętam Massę, jak stał na podium na Interlagos w 2008 i jego minę, która mówiła wszystko. Jego to mi było autentycznie i szczerze żal, bo Alonso jakoś tam przegrał w walce na torze, a Massa stracił tytuł tylko dlatego, że Glock w Toyocie na deszczu nie mógł utrzymać Lewisa za sobą na ostatnim zakręcie. To się nazywa dopiero przegrać tytuł. To było tak, że Glock się podłożył. Ewidętnie to widać na powtórce: Qv1onM8gfXU
  6. to jest D4 nie D3
  7. Popieram . Zadbane Audi A4 B5 w dieslu trzymają cene szczególnie 1.9 TDI 110KM lub 115KM, a benzynowe wersje już nie i ciężej je sprzedać... ... Może się myle...
  8. i wyślą Nam "bombową" paczke lub naślą Mafie :polew:
  9. Inter 0:1 Milan 5 min - karny Ibrahimovic
  10. Roma wczoraj fartownie zremisowała z Juve :gwizdanie:
  11. Za 44 min derby Mediolanu
  12. a mówili, że sklepy z dopalaczami zamknęli :polew:
  13. 600 tyś Nissanów z wadami: http://moto.onet.pl/1630823,1,600-tys-nisanow-z-wadami,artykul.html?node=2... Tragedia to co się dzieje z dzisiejszą motoryzacją... ...
  14. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Odgrzebali ostatnie zapasy dopalaczy , nie lepiej zorganizować wycieczkę do Abu Zabi po nowe fury :gwizdanie:...
  15. WISŁA 4:0 Legia
  16. Wisła 1:0 Legia 40 min - Paweł Brożek [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________Wisła 2:0 Legia 50 min - Patryk Małecki
  17. http://moto.onet.pl/1630745,1,mercedesy-jada-do-serwisu,artykul.html?node=2, to już mit, że Mercedes robi dobre samochody... Znaczek to nie wszystko...
  18. Producenci samochodów ukrywają prawde... :gwizdanie: http://moto.onet.pl/1630365,1,producenci-samochodow-ukrywaja-prawde,artykul.html?node=8.
  19. Jeszcze nie do zdarcia był Mercedes W124 tzw "baleron", który spokojnie przejeżdżał 1 mln km... Później zaczęły się cięcia kosztów i jakość spadła drastycznie w dół. Dużą wpadkę Mercedes zaliczył modelem W211... Mnożące się problemy z elektroniką, gdyby nie to to byłby tańszy w eksploatacji niż Audi A6 C6 i BMW E60 Serii 5. Niedawno Mercedes podjął współpracę z Renault... Teraz im nowsze samochody tym gorsze jakościowo..., a powinno być na odwrót . Jedynie teraz Kia, Hyundai, Mazda, Honda i BMW nie lecą tak w uja jak inne marki... Nissana Primere P11 testowali z 5-6 lat przed seryjną sprzedażą i wyszedł im bardzo niezawodny model, nawet ten po liftingu w 1999 roku miał więcej elektroniki też był bardzo niezawodny, a już o modelu P12 szkoda gadać... Zaczęła się współpraca z Renault... . Niedawno Toyota miała kilka wpadek... Toyota Avensis II generacji z pierwszych lat produkcji nie była takim niezawodnym samochodem jak mogli się po tym spodziewać fani Toyoty. Nie zawsze co nowsze to lepsze... Kolega ma nalatane w swoim BMW E36 320i 150KM z 1997 roku ponad 260 tyś km, samochód chodzi jak bajka, bo sam osobiście nim jechałem, ja mam w swoim Audi nalatane ponad 206 tyś km i też nie narzekam .
  20. Idą na mistrza
  21. Hannover 96 0:4 Borussia Dortmund: XlB1A-7aFzc Juventus Turyn 3:1 Cesena: OtN6JuehkJc Alex Del Piero - 31 min jVOxG-ENB80 Fabio Quagliarella - 43 min 7cUE3d_8zIo Vincenzo Iaquinta - 88 min W lidze idzie im bardzo dobrze, a w LE nie bardzo... .
  22. ale urwał :
  23. i dobrze . Myślałem, że będzie remis...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.