Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Ja mam zaprzyjaźniony warsztat. Także problemu nie powinno być .
  2. A jaki jest mniej więcej koszt usunięcia klapek od kolektora ssącego? .
  3. Prędzej czy później zapłacą za to co zrobili. Wysłać ich do Korei Północnej
  4. http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/13337/Lipnica_Wielka_tajemnica_spalonego_samochodu_wyjasniona_Sprawcy_to_ci_ktorzy_niedawno_w_makabryczny_sposob_zabili_psa.html . Do komory gazowej z nimi .
  5. Tomek, Marcin, Adam, Hubert, Łukasz, Adrian, Paweł, Przemek, Konrad, Aleksander, Krzysztof...
  6. Ja bym podwiesił temat, żeby temat nie zginął . Potrzeba bardzo dużo wpisów. Nie możemy im teraz popuścić, muszą odpowiedzieć za swoje czyny.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 01:52_________________________________________________http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66 <- to jest prawidłowy link . Panie i Panowie wpisujcie się
  7. To znaczy, że okrucieństwo jakie spotkał pies ze strony 3 bestii nie jest dla ludzi obojętne . Mam nadzieje, że spotka ich kara za to.
  8. Skyliner89 odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    Ja bym dał inne felgi, bo te w ogóle nie pasują. Jakieś klasyczne np.
  9. poprawione . Mam nadzieje, że się uda .
  10. Dożywocie dla skur synów:good:. To są bestie nie ludzie . Alkohol to żadne usprawiedliwienie dla nich.
  11. ;( : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/serie-a-juventus-przegral-z-parma,1,4098520,wiadomosc.html Sędziowie [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:31_________________________________________________Oszukali Juve ;( pier olony sędzia : dh_nS1BjAmM iTusTyYXjcE isf_HJL9qyw
  12. Niech podniosą pensje z 1200 zł na 3000 zł i będzie spokój (Przeglądałem ostatnio różne ofert pracy i powiem szczerze, że na początek 1200-1600 zł . Nawet praca w biurze przy komputerze czy papierkowa robota ). Jak im w głowie tylko podwyżki. Przecież jak by artykuły spożywcze, AGD, RTV były tańsze to by ludzie więcej kupowali i wtedy państwo by zarobiło i bezrobocie by się zmniejszyło. Teraz podaż jest większa od popytu.
  13. taaa... Przecież Polska to taki wspaniały kraj... :gwizdanie:
  14. No i co dalej :?: zbierzesz taką ilość ilość samochodów że nawet jak by wszyscy nie pojechali danego dnia tankować to stacje paliw nawet by tego nie odczuły. Poza tym było już nie raz o różnych strajkach itd itp i nic z tego nie wynikło dlatego że ludzie zawsze będą musieli tankować (jak nie tego dnia to w końcu innego trzeba będzie zatankować) Myślałem o blokadzie głównych dróg w Warszawie albo zablokować dostęp do Sejmu . To będzie raczej skuteczniejsze rozwiązanie niż nie tankowanie na Orlenie czy Lotosie. Wtedy przynajmniej 20 mln ludzi musiało by nie tankować przez kilka dni, żeby były z tego efekty, a to jest raczej nie wykonalne . Ja tak to widzę. Jak się zbierze kilka klubów na Warszawę to coś byśmy zdziałali... .
  15. Trzeba zebrać wszystkie liczące się fora samochodowe m.in Nasz klub, VW, BMW... tylko trzeba chcieć. Ja jestem gotowy . Kto dalej?
  16. Też bym się tam wybrał .
  17. Bo POlską rządzą ludzie, którzy interes obywateli i dobra państwa mają głęboko w . Dbają o własną d*pę... http://moto.onet.pl/1634671,1,mandat-za-predkosc-nie-tylko-od-policji,artykul.html?node=2 <- tzw. Straż Miejska . http://biznes.onet.pl/piatka-wprowadzona-na-vat,18526,4097669,1,analizy-detal I się dziwić, że inne kraje nie traktują nas poważnie i się z nas wyśmiewają...
  18. Żyjemy w porąbanym kraju http://moto.onet.pl/1634671,1,mandat-za-predkosc-nie-tylko-od-policji,artykul.html?node=2. Jeszcze chcą nam odebrać 111 dni wolnego... Lewiatan ma złożyć pismo do Trybunału Konstytucyjnego.... Politycy why?.... For money...
  19. moze i forum VW Golf najwieksze ale przegladajac wszystkie fora z zadowoleniem moge powiedziec ze nasze ma najladniejsza szate graficzna, jest przejrzyste i bardzo czytelne, poprostu mile dla oka z duza zawartoscia informacji, dla chlopakow robiacych dobra robote czapki z glow Popieram w 100%. Wzór dla innych forów samochodowych. Czapki z głów dla twórców :oklaski:. Kiedy będzie jakaś rocznica?
  20. Dlaczego w latach 80tych, nawet wcześniej ludzie potrafili się zbuntować i wyrazić swoje niezadowolenie, a dzisiaj nie? Teraz też nas okradają na każdym kroku, wprowadzają absurdalne przepisy prawie w każdej dziedzinie. Dziurawe drogi, drogie paliwo, drogie ubezpieczenia, niskie pensje, VAT 23%, niskie emerytury. Czy dzisiejsza POlska nie jest państwem policyjnym? Ale przecież jest "normalnie"... podwyżki i absurdalne przepisy to też "normalnie" postępowanie. Niby jesteśmy w UE... Można pisać i pisać.
  21. Rok 2011 zapowiada się fatalnie dla kierowców... http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/zla-wiadomosc-drozej-o-30,1577274 http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/sprawdza-kazdego-ciebie-takze,1576724 Demokracja... :polew: . Chyba komunizm XXI wieku... Akurat PB98 5,05 zł/litr...
  22. Może być u nas bunt społeczny jak w Grecji Biznes nie chce już głosować na PO. Wielu ludzi gospodarki może poprzeć SLD lub PJN - uważa Marek Goliszewski, prezes Business Centre Club w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Zapytany, czy patrzy czasem na licznik długu publicznego Leszka Balcerowicza, stojący w centrum Warszawy, Goliszewski odpowiada: "Mam podobny licznik na biurku i codziennie na niego patrzę. Jestem realistą, tak jak wszyscy, którzy o tym długu mówią co najmniej od dwóch lat. Bo on wisi nad nami, nad naszymi dziećmi i hamuje wiele procesów gospodarczych". Zdaniem prezesa BCC, żeby dogonić Niemców czy Francuzów, w ciągu 30 lat musimy mieć rok w rok 7-proc. wzrost PKB. Poza tym ten 4-proc. wzrost gospodarczy niestety nie wynika z redukcji długu publicznego - to już 755 mld zł - czy deficytu budżetu, ale ze wzmożonych zakupów obywateli, którzy obawiając się podwyżki VAT, robią zapasy. To rezultat przyznanych Polsce pieniędzy europejskich, które jednak już niedługo się skończą. To wreszcie słaba złotówka, która napędza eksport oraz wznowiona akcja kredytowa banków. A tymczasem odsetki od długu publicznego są większe niż wpływy podatkowe przedsiębiorstw. I kombinacje z OFE wystarczą na krótką metę. "Rząd powinien przestać rozrzucać na prawo i lewo rozmaite zasiłki. BCC przygotował plan stabilizacyjno-ratunkowy finansów publicznych: uzależnić transfery socjalne od kryterium dochodowego, reformować KRUS, zmniejszyć administrację, wprowadzić 19-proc. VAT, itd. To w roku przyszłym dałoby dodatkowe 20 mld zł, a w 2013 nawet 60 mld. A dziś sięgamy drugiego progu ostrożnościowego w zadłużeniu. Przejdziemy trzeci i będzie bunt społeczny, jak w Grecji" - ostrzega Goliszewski. Na pytanie, czy przewiduje w przyszłym roku oszczędności ze strony rządu, prezes BCC stwierdza: "Nie. Żadnych reform się nie spodziewam. To będzie przecież rok wyborczy". Pełny zapis rozmowy z Markiem Goliszewskim zamieszcza "Rzeczpospolita". Źródło: PAP (przegląd prasy)
  23. po sylwestrze pewnie tak... :gwizdanie:
  24. http://sport.interia.pl/raport/Barcelona-Real/news/wybrano-pilkarza-roku-zostal-nim,1575507. Zasłużenie .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.