Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Wiedziałem, że tak będzie. Benitez to marny trenerzyna... Wygrał Ligę Mistrzów w 2005 roku w Stambule tylko dlatego, że miał już przygotowany zespół przez Gérarda Houllier. Duży udział w wygraniu finału Ligi Mistrzów przeciwko AC Milanowi miał Jerzy Dudek. Przegrywać 3:0, później doprowadzić do remisu na 3:3 i w końcu wygrać w karnych . Piękny mecz The Reds :>.
-
kolejny zdrajca - Volvo S80
Bo Volvo S80 I generacji to samochód, który ginie w tłumie i stylistycznie niczym nie wyróżnia się, a Volvo S80 II generacji to już całkiem inna bajka . Volvo S80 II generacji wydaję się być krótsze od poprzednika.
-
kolejny zdrajca - Volvo S80
Mój tata miał takiego z 2005 roku z silnikiem 2.8 o mocy 272KM i automatyczną skrzynią biegów . Przez 4 lata żadnych awarii. Bardzo wygodny samochód, a z silnikiem 2.8 bardzo szybko przyspieszał. Od 0-100 km/h 7.2 sec . Życzę bezawaryjnej eksploatacji . Super samochód na długie trasy .
-
Piłka nożna
Popieram . Szkoda, że piłka po strzale Del Piero z główki nie trafiła do bramki . Gdyby Marchisio trafił czysto w piłke, po podaniu Krasica (najlepszy transferu Juve w ostatnich latach), może by bramka wpadła. W sezonie 2011/2012 Juve pokaże na co go stać . [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Ciekaw jestem co pokaże Kuchenkorz w 1/16... :gwizdanie: Oj żal dupe ściska widze :) Spoko, Wiśle takie wyniki w najbliższej przyszłości nie groża Co by nie pokazali i tak zrobili zdecydowanie więcej, niż się od Lecha oczekiwało. Brawo!! Nie ściska... Dla polskiej piłki to spory krok awansując do 1/16 i to z takiej grupy. Oby jak najdalej Lech zaszedł, tylko szkoda że kosztem Juve.
-
Piłka nożna
Popieram . Szkoda, że piłka po strzale Del Piero z główki nie trafiła do bramki . Gdyby Marchisio trafił czysto w piłke, po podaniu Krasica (najlepszy transferu Juve w ostatnich latach), może by bramka wpadła. W sezonie 2011/2012 Juve pokaże na co go stać . [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 23:32_________________________________________________Ciekaw jestem co pokaże Kuchenkorz w 1/16... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Będzie tak: Juventus dzisiaj wygrywa z Lechem Salzburg przegrywa lub remisuje z Manchesterem (chyba, że sprawi niespodzianke i wygra ). W ostatnich meczach fazy grupowej: Juventus wygrywa z Manchesterem City, a Lech wygrywa z Salzburgiem. Awansuje Juventus i Lech i wtedy wszyscy są zadowoleni .
-
Piłka nożna
Barcelona to jedna wielka rodzina. Takiej atmosfery nie ma w żadnym innym klubie na świecie. Przykład Iniesta stanął w obronie trenera jak ten został odepchnięty przez chama C. Ronaldo . Po wczorajszym meczu było widać, że piłkarze Realu nie umieją przegrywać z honorem. Nawet Mourinho nic nie dał. Taki zadufany w sobie typ jak większość piłkarzy Realu. Jedynie szanuje Dudka i Casillasa. Coś czuje, że Real ponownie zakończy swoją przygodę na 1/8 finału LM :gwizdanie: .
-
Piłka nożna
O kur 5:0... . Pięknie Barca
-
Piłka nożna
Już w środę być albo nie być w LE dla Juve... Zapowiada się ciekawy mecz...
-
Piłka nożna
Boruc zatrzymał Juve... Frey powinien się martwić o pierwszy skład :gwizdanie:.
-
[B5 ANB] 1.8T lift S-Line
elegancka . W Audi A4 B5 nie było S-Line dopiero w B6. Przydało by się więcej zdjęć. Nic w niej nie trzeba zmieniać . Życzę bezawaryjnej jazdy
-
Piłka nożna
Dzisiaj ciekawy mecz o 20:45 Juventus - Fiorentina .
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Oglądałem ten odcinek Uwagi. To w jakim sposób ukrywają fotoradary powinno być karane . Tylko by zasilić budżet gmin. Brak słów . Straż miejska ma mieć ograniczoną władze, ale za to kontrolować prędkość ma inna organizacja tylko zapomniałem nazwy...
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
HDI . W przyszłym roku zmieniam. Pewnie na Liberty Direct, ale czas pokaże .
-
Piłka nożna
Zapowiadają się ciekawe transfery w Juve : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/bardzo-chetnie-zaloze-koszulke-juventusu,1,3789348,wiadomosc.html http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/gwiazda-rywala-lecha-wzmocni-rywala-lecha,1,3793954,wiadomosc.html
-
Piłka nożna
Tak to jest jak ma się gumową noge . Kubuś nie jest sam: PMZiNQcEang 4y_FDPmcJY0 Coś na poprawę humoru: wAP_y5sbMJI ...piłki lecą jak by były zdalne sterowane... XYWrjI-iPsU [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:22_________________________________________________Jak Zidane 4 lata temu : 8s-Te11tfk0
-
Piłka nożna
Genoa 0:2 Juventus gTp_7rC36qs Czyżby powrót Juve do formy...? Mam nadzieje, że wygrają 1 grudnia . Takie bramki jak Marchisio strzelał Jacuś . Piękna indywidualna akcja zakończona bramką przez Milosa Krasica . Chyba jeden z najlepszych transferów Juve ostatnich lat . R-fh5uxt0iM Strzelilibyście Panowie w takiej sytuacji? S4KGDgnETEQ Przy bramce Ibrahimovica, Boruc nie miał szans, bo piłka nabrała kozła i odbiła się od murawy. Takie piłki są trudne do obrony. Nawet Buffon czy Casillas mieli by problemy z obronieniem tego strzału. Według mnie, w całym meczu bronił bardzo dobrze . Dla przypomnienia Jacuś i jego lewa noga (nie ma co się oszukiwać, że ma pierd lnięcie z lewej nogi : Mecz z Realem Oq5xCrenbYE Mecz z Portugalią eSGKaVh8WoQ
-
Lotto i inne.
Są tacy co grają 20-30 lat i nie mogą trafić 6 w Lotto i są tacy którzy zagrają kilka razy i od razu 6 wpada . Ja akurat lubię grać w tzw. jednorękiego bandyte. Wrzuciłem 10 zł i udało się wygrać 200 zł. Może wynik nie imponujący, ale zawsze coś. Zazwyczaj gram swoim "systemem"... :gwizdanie:
-
Niezadowolony nabywca Audi
Przygarnął bym tą S8 . Ostatnio zauważyłem, że dresy przesiadły się na Audi A4 B5 i też na A6 czy A8 ;( . Ceny roczników 1995-1996 poszły ostro w dół... . Już kilkanaście razy widziałem dresów za kierownicą Audi...
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Sorry za offtopic, ale mam pytanie . Czy 28600 zł za prawie maksymalnie wyposażony egzemplarz BMW 323 Coupe z 1999 roku to dużo? Samochód widziałem osobiście i sprzedaje to gościu wyłącznie zajmujący się sprzedażą BMW.
-
Piłka nożna
W końcu zagrali dobre spotkanie + ładne bramki :oklaski: . Czas pokaże czy to nie był jedno razowy wyczyn...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Gdyby Hamilton był takim dobrym kierowcą to by wyprzedził Roberta. Robert :oklaski: , pamiętam też jak się bronił przed atakami Massy :>.
-
"Buraki" na drodze....a raczej pod szkołą
Ciekawe czy prawdziwy , ale z daleka trudno poznać. Akcja jak w amerykańskim filmie...
-
Piłka nożna
Czy jutro będzie wpier z WKS o godz 20:30? Za czasów Beenhakkera były powody do dumy. Mecz z Portugalią wygranym u siebie 2:1 i remis 2:2, wygrana z Czechami 2:1 czy historyczny awans do ME 2008. Dla przypomnienia tych lepszych czasów dla polskie piłki: 6jKzZ3fFXgM 9TqOkPwNqmY R4YnGF2AYME _P9zD31FbPU
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekaw jestem kiedy Robert będzie mistrzem świata w F1 . Gdyby miał porządny bolid i nie napotykały go awarie to bu już dawno był mistrzem. W BMW Sauber co chwile jakieś awarie bolidu były, w Renault też nie lepiej...