Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Potwierdzam, mnie też przechodziły po tym jak Vettel swoim bolidem przejechał 2 metry obok mnie pełną parą po moście Dębnickim w Krakowie Też tam byłem
  2. Gówno a nie animacja , tu jest prawdziwy zapis z wypadku WYPADEK KUBICY SŁYCHAĆ STRZAŁY !!! Znowu pierdzielenie, że słychać strzały... . Może od razu mgła była...
  3. http://www.sportfan.pl/artykul/23579/bbc-le-equipe-la-gazzetta-caly-swiat-pisze-o-wypadku-kubicy
  4. Wierzymy i to jeszcze w tym roku . Ucieszyłem się jak usłyszałem w radiu, że Robert odzyskał czucie i czuje ból w prawej ręce i nodze . Według mnie szybciej wróci do zdrowia. Dzisiaj rano w pracy to co usłyszałem to : "Po h*j mu ręka, po h*j mu noga", albo "doszyją mu trzecią ręke". Gdzie się tacy ludzie zawistni się rodzą... miałem ochotę im w ryj dać. Skur usyny pier olone . Patologiczna firma, ale jeszcze kilka miesięcy i spierdzielam stamtąd.
  5. Pierd lona barierka . Powinni zastosować liny takie jakie są Szwecji na autostradzie, które amortyzują uderzenie .
  6. Pojawiają się optymistyczne wieści co mnie bardzo cieszy .
  7. Silny psychicznie i fizycznie. Pewnie nie jeden po wypadku jaki miał Kubica w Kanadzie dał by sobie spokój z F1, bo tamto wydarzenie by go prześladowało.
  8. Szkoda gadać. Wystarczy przejżeć ten wątek. Jak miał wyniki, to się wszyscy spuszczali jaki to jest za***isty. Jak się rozpierdolił, to nagle stał się Nieodpowiedzialnym głupkiem.Masakra. Polacy potrafią kibicować tylko zwycięzcom :wallbash: Nie wszyscy, bo jak mu nie szło to ja cały czas wierzyłem w niego, że w końcu uda mu się zostać mistrzem świata w F1. Zawsze coś staneło mu na drodze. Czy awaryjny bolid w BMW-Sauber czy Renault. Nie jedno krotnie pokazał, że to bardzo utalentowany kierowca. Niektórzy to pewnie czekali jak podwinie mu się noga. Teraz najważniejsze, żeby wyszedł z tego cało. Miał czucie w rękach, dłoniach i nogach. Wierze, że tek będzie .
  9. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, że wyjdzie z tego cało ;( . Musi być
  10. W takim kraju właśnie żyjemy. Ludzi pełni zawiści, zazdrości i cieszący się z krzywdy innych itp. Mam nadzieję, że Kubica szybko dojdzie do siebie i operacja przejdzie pomyślnie . Renault powinno mu zabronić startu w rajdach .
  11. Nie będę się z Tobą licytował kolega kolegi kolegi od strony przyjaciela mamy. Jak dobrze poszukasz, znasz się i masz warunki to kupisz dobre auto czy to z Niemiec, Italii czy Szwajcarii. I w dojczlandach trafi Ci się wał.. Jak to ostatnio powiedział podczas rozmowy pewien Niemiec.. " Niemcy nie sprzedają dobrych aut.. a jeśli już to cena jest na tyle wysoka, że Polakom nie opłaca kupowac " W sumie to nie ma reguły gdzie się kupi samochód. Trzeba go dobrze sprawdzić i to pod każdym kątem . Jeszcze części eksploatacyjne gratis
  12. Pospieszył się z zakupem, kupował pod wpływem emocji, a wtedy łatwo dać się oszukać. Zresztą na zdjęciach widać, że ktoś porządnie go "odpicował", po za tym przeznaczając 150 tyś zł na samochód ma się duże pole manewru, mógł nawet kupić nowe Audi A4 B8 w wypasie czy tak jak wcześniej wspomniałem Audi A8 D3 lub Lexusa LS. Też by się woził . Chyba głównie o to chodziło... przy kupnie Jaguara XJ
  13. EeRee0rJ-cg W końcu wygrana . Piękna druga bramka Matriego i trzecia Toniego . Mam nadzieje, że teraz będzie tylko lepiej .
  14. Taaa... ...Kolega osobiście sprowadził sobie z Niemiec BMW E36 320i 150KM z 1997 roku, ma ją już ponad rok i żadnych awarii i chodzi... .. jak ta lalala. Bardzo zadbana, w środku, na zewnątrz. Mimo przejechanych ponad 265 tyś km silnik chodzi .[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 01:17_________________________________________________Bo większość ludzi myśli, że kupi się tanio, a dobrze. Zdarzają się "tanie" igiełki, ale to rzadko. Można kupić Audi A4 B5 1.9 TDI za 13-16 tyś zł, ale prawdopodobieństwo, że trafi się na tzw. skarbonkę bez dna jest bardzo duże, dlatego ja osobiście zdecydowałem się na benzyne 1.8, bo nie miałem w tamtym czasie tyle kasy i nie chciałem ryzykować kupienia "miny", ale i tak jestem bardzo zadowolony . Zadbane Audi czy BMW trzymają cene.
  15. Dlatego najlepiej osobiście wybrać się za granicę po samochód. Najlepiej do Niemiec . Igor P. pewnie kupił tego Jaguara XJ za 11 tyś zł, zrobił go do 40 tyś i znalazł jelenia na 150 tyś zł... . Pewnie sprzedający Jaguara miał wtyki w US i SKP, a to wszystko wina rządu, że dopuszczają do takich sytuacji i systemu. Wystarczy zobaczyć USA, mają CARFAX i Szwecja też ma bardzo dobry system, ale cóż Polska trzecim światem za Zachodem .[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 00:41_________________________________________________Mój kolega chciał kupić Golfa V z 2005 roku 1.9 TDI sprowadzony z Italii za 34 tyś zł i wyszło mu, że był malowany, bity i miał kręcony przebieg... :gwizdanie:
  16. Błąd zrobił, że sprawdził Jaguara dopiero po kupnie i jeszcze za 150 tyś zł... . Już mógł się zastanowić nad Audi A8 D3 lub Lexusem LS.
  17. Wszystkiego Najlepszego dla najlepszego klubu w Polsce :oklaski:. Bardzo dobra szata graficzna forum, przejrzysta itp. itd. Po za tym tutaj człowiek w potrzebie nie zostaje sam ze swoimi problemami dotyczącymi i na temat innych marek też. Miła atmosfera. Pozdrawiam Was i życze kolejnych wspaniałych 5 lat i oby jak najdłużej ten klub istniał .
  18. Dziękuje za odpowiedź. Patrzyłem na Allegro i ceny wahaczy są porównywalne do Audi, niektóre są droższe.
  19. Mam pytanie, a jak ma się sprawa z zawieszeniem w BMW E60. Wiem, ze ono jest rozbudowane tzw. z przodu i z tyłu zastosowali zawieszenie wielo wahaczowe i koszty pewnie 2x większe co w Audi A4 B5, może się mylę... Koszty to pierwsza rzecz, a jak z jego trwałością? .
  20. potwierdzam, dla mnie słuszna opcja to E90/91 ta do 30tys ? czytacie ten temat ? e90/91 to wydatek min 50tys w gore w zaleznosci od wyposazenia.Zadbane roczniki 2005 w mpakiecie potrafia kosztowac 66!! Ja mam na myśli BMW Serii 3 E46
  21. Jak zmienić Audi to tylko na BMW i nie kombinować bo można się później rozczarować :gwizdanie:.
  22. 2.0 TDI 140KM, 2.5 TDI 150KM, 3.0 TDI 224KM, 4.0 TDI 275KM i wszystko jasne... .
  23. Też o tym pomyślałem... czas podążyć za Grecją, Tunezją i Egiptem. Oni potrafią, a Polacy nie .
  24. Juve tragedia, początek sezonu był dobry, później kontuzje kilku kluczowych piłkarzy m.in. Fabio Q... Jak tak dalej pójdzie to będą mogli zapomnieć o Scudetto ;( (12 pkt do Milanu), ale na pocieszenie "bramka sezonu": phw3CxDrZVM Marchisio ładnie się złożył do strzału .
  25. i to zawieszenie jest właśnie jego wadą Dlatego lepiej wybrać wersje ze zwykłym zawieszeniem .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.