Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Życzę Wam Wesołych Świąt, dużo zdrowia, taniej benzyny, dróg równych jak stół, bezawaryjnej jazdy Waszymi , żeby pensje poszły w górę i oby rok 2011 był lepszym od obecnego .
  2. może Sekcja B7, Section B7, Division B7 :gwizdanie:
  3. j6yX70Ce9VY Zima, BMW i baba... :gwizdanie:
  4. Dla mojej żadne mrozy nie straszne. Nawet -20 stopni. Odpala za pierwszym razem. Grzeje jak w piecu. Tylko jeden przypadek mi się przytrafił, że nie mogłem zamknąć prawych przednich drzwi, ale popsikałem WD40 i było już .
  5. Nie oglądałem do końca, bo musiałem koniecznie wyjść... Jeszcze zdobędą scudetto . Będzie dobrze, tylko rzeczywiście szkoda tej straconej bramki w 92 min... .
  6. Juve Juve Juve !!! qelMmx73jaw 31 min - Fabio Quagliarella . Muszą go wykupić
  7. W Libii benzyna jest tańsza od wody... i za pełny bak (70l) płaciło się 17 zł - 20 zł, drogi równe jak stół. Nawet na największym zadupiu drogi jak na niemieckich autostradach, a nowe samochody tańsze o 50&... Przepaść między Polską pod tym względem.
  8. :oklaski: . Ktoś kto zarabia 5000 zł nie odczuje, że benzyna będzie kosztować 5 zł/litr, a ten kto zarabia 1500 zł miesięcznie odczuje i to bardzo, a paliwo to nie jego jedyny wydatek... Przykład: Cena PB95 3,20 zł/litr ponad 3 lata temu, dzisiaj PB95 5 zł/litr. Pełny bak 65 litrów (taką pojemność ma bak Audi A4 B5), kiedy PB95 kosztuje 3,20 zł/litr i za pełny bak zapłaci się 208 zł, w przypadku PB95 5 zł/litr za pełny bak zapłaci się 325 zł.... PB95 3,20 zł/litr: Zarobki 1500 zł - zostaje: 1292 zł Zarobki 5000 zł - zostaje: 4792 zł PB95 5 zł/litr: Zarobki 1500 zł - zostaje: 1175 zł Zarobki 5000 zł - zostaje: 4675 zł Jest różnica i to bardzo duża...
  9. Gaz drożeje http://moto.onet.pl/1633582,1,zlote-obnizki-cen-paliw,artykul.html?node=6 :gwizdanie:. Takie gadanie: "załóż sobie gaz i będziesz miał taniutko... . Nie wziąłeś Pucek pod uwagę, że to dodatkowe koszty eksploatacji? W miarę dobra sekwencyjna instalacja gazowa to wydatek ponad 2000 zł. Dodatkowy przegląd. Silnik się szybciej zużywa i nie każdy silnik go toleruje. Ja tam leje benzynę i nigdy nie myślałem o LPG. Czyli co, że jak wszystko drożeje to mamy siedzieć cicho i mieć klapki na oczach? Mamy dawać się doić? Dawać kasę ze swoich podatków dla urzędników czy polityków, którzy dobro kraju, obywateli mają w d*pie i dbają o swoje interesy? U mnie w mieście już 6 lat budują obwodnicę i nie widać końca budowy, Bez niej są takie korki, że ja p... Korki na autostradzie A4... Można wymieniać i wymieniać... Obywatele Grecji jakoś potrafili się zbuntować... Dlaczego my tego nie możemy zrobić? Jest coraz gorzej...
  10. Teraz znowu wysyp dziur i jak tu nie uszkodzić zawieszenia... Zarobki to rosną polityką i urzędnikom. Ostatnio w radiu mówili, że jakiś tam burmistrz nie pamiętam skąd zarabia 13 tyś zł miesięcznie i wciąż mu mało... ... Kut y pier lone. Siedzą i grzeją d*pę za biurkiem... a inni m.in. ja zapierdzielają za marne grosze...
  11. Akurat wczoraj tankowałem na Statoilu PB95 za 4,75 zł/litr..., a na Orlenie PB95 4,85 zł/litr... 10 gr róźnicy PS. Polska polityka to jeden wielki kabaret...
  12. Tak było, wtedy euro było ponad 4 zł, a funt ponad 6 zł, a teraz okradają nas w biały dzień . Wszystko drożeje, a pensje stoją .
  13. Z dwa czy trzy tygodnie temu czekałem z kolegą w Sidzinie koło kościoła, bo kolega miał odebrać alternator do swojego samochodu. Patrzymy, a tu nadjeżdża czarne Volvo S60 (gdzieś 2005-2006 rok) i wysiada z niego ksiądz , a dziadki i babcie dają im kase..., że niby trzeba kościół wspomóc:polew: :polew:.
  14. Brzydal... . Nigdy Ci bym TT nie kupił...
  15. Wszystko drożeje, a pensje stoją :gwizdanie:. Dzisiaj tankowałem na Orlenie w Skawinie. PB 95 - 4,76 zł/litr . PB 98 - 4,99 zł/litr. Prawdziwy komentarz na moto.onet.pl: "A na pocieszenie: pensja minimalna w PL - trochę ponad 1300pln, w Niemczech ponad 6800pln, ewentualnie w euro: PL - ponad 325 euro, Niemcy ponad 1700 euro przy cenie paliwa 1,4 euro. Cała Europa tarza się ze śmiechu z naszego kraju.".
  16. Tacy rządzący, taki kraj. W Skawinie na razie PB95 - 4,54 zł/litr. Sądze, że czasy kiedy benzyna była za 3,20 zł/litr już nie wrócą. Siedząc cicho nic nie zdziałamy. Ile było mówione o różnych rodzajach protestach, ale liczą się czyny, a nie słowa. Doją nas na każdym kroku... .
  17. Dla Lecha strzelał i strzela dużo ważnych goli. Takiego obrońce będzie bardzo trudno zastąpić. Także według mnie powinni go zatrzymać za wszelką cene.
  18. Zostanie?
  19. Zastraszanie to raczej nie jest ustrój demokratyczny. Demokracja tylko na papierze... .
  20. Najlepiej wykupić wszystkich 3 + kupić Neymara albo Edina Dzeko . Zgadzam się z Wami. Złotą Piłkę powinien dostać Xavi . Iniesta dostanie ja prędzej czy później , a Xavi może nie zdąrzyć .
  21. Jestem . Pięknie Juve . Mam nadzieje, że wykupią Fabio Quagliarelle bo obecnie jest na wypożyczeniu. VZm8lDlN4n4
  22. Audi A4 B8 w porównaniu do Audi A4 B7 to duży skok na plus . B7 nie bardzo im wyszła, już B6 ładniejsza. Jak się przypatrzeć Audi A6 C7 i Audi A8 D4 to są bardzo podobne do siebie samochody. Różnią się detalami i długością, także jak ktoś będzie chciał się wyróżnić to jak kupi Audi A8 D4 to tak jak by kupił przedłużoną wersje Audi A6 C7. Flagowa limuzyna Audi powinna mieć swój indywidualny charakter, tak jak to było w przypadku Audi A8 D3, która nie była podobna do żadnego modelu z gamy Audi. Może znajdą się osoby zainteresowane kupnem przedłużonej wersji A6 C7. W ostatnim czasie Audi wprowadziło kilka naprawdę ładnych samochodów m.in: Audi A5: Audi A5 Sportback: Audi A7 Sportback: Tego niestety nie mogę powiedzieć o Audi A6 C7, Audi A8 D4 i Audi Q7. Druga generacja (na dole) Audi TT dużo zyskała na wyglądzie w porównaniu do pierwszej (na górze):
  23. Witam . Chciałbym poznać Wasze opinie na temat obecnego designu Audi. Czy nowy design Wam się podoba czy jednak trzeba go zmienić i czy pasuje do marki ? Będą porównywane modele: A4 B7 vs A4 B8, A6 C6 vs A6 C7, A8 D3 vs A8 D4 AUDI A4 B7: VS AUDI A4 B8: AUDI A6 C6: AUDI A6 C7: AUDI A8 D3: VS AUDI A8 D4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.