Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Jeżeli Citroen C5 to tylko taki :gwizdanie:: W dodatku mają hydro-pneumatyczne zawieszenie, które jest "podobno" bardziej komfortowe niż w Audi
  2. a założenie konta na Paypal coś kosztuje?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:01_________________________________________________i czy przesłali CI kaskę? Nic nie kosztuje. Wszystko pisze co trzeba zrobić i później możesz wypłacać kasę z konta bankowego, bo trzeba powiązać konto Paypal z kontem bankowym jeżeli chcesz mieć kaske w ręce . Tak jak Prezes powiedział, kase wypłacają dopiero od 20$ w góre, ale można codziennie próbować swoich sił w kole fortuny i bingosurf. Jak by każdy użytkownik forum A4 się zarejestrował na tej stronie to by się zebrała pokaźna suma . 40 tyś $, tylko każdy musiał by przynajmniej zbierać po 10 tyś pkt miesięcznie. Jeszcze są bonusy jak się surfbar wyświetli się na biało to można zdobyć od 1 do 1000 pkt.
  3. Ja to mam od kilku miesięcy mam ten program tzw. surfbar i za miesiąc można zarobić 1$ z centami, a surfa bar miałem codziennie włączony . Punkty są zamieniane na $ na początku każdego miesiąca. Tylko nadal mam to zainstalowane ze względu na dwie gry. koło fortuny i bingosurf (brakło mi 3 cyfr do wygranej...), a nóż trafi się wygrana od 1600 do ponad 2000$. Trzeba mieć swoje konto na Paypal, żeby móc wypłacić pieniądze.
  4. W porównaniu do mojego poprzedniego samochodu Forda Escorta (1.8 16V Zetec 115KM), to ogromny skok do przodu. Ogólnie jest zadowolony z mojej żaby:good:. Przez 2 lata żadnych poważnych awarii, tylko normalna eksploatacja: płyny, klocki, tarcze, filtry i zawieszenia. Przejechanie ponad 207 tyś km, a chodzi jak talala . Plusy: - wysoki komfort jazdy nawet na długich dystansach, nie czuć zmęczenia - wszystko jest pod ręką - duży bagażnik - bardzo dobre seryjne nagłośnienie - ponadczasowa stylistyka - fajnie brzmi jak na silnik 1.8 Minusy: - mało miejsca na tylnych siedzeniach - słaba widoczność do tyłu, niekiedy trudno wyczuć tył samochodu, nawet patrząc w tylne lusterka. - przeciętna trwałość przedniego zawieszenia
  5. BMW Serii 3 E46, Toyota Avensis, Nissan Primera P11 albo Peugeot 407
  6. SgM3r8xKfGE&ob
  7. W Libii były takie przypadki, że zostawiali samochody z kluczykami w stacyjce... :gwizdanie:
  8. To może się jakoś zgadamy i pojedziemy?
  9. W takich krajach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie co jakiś czas pojawiają się pustynne burze tzw. "gibli". DMC DeLorean . Rarytas, tak samo jak Jaguar XJ220. Ciekaw jestem czy by właściciele oddali by kluczki do tych samochodów bez problemu czy by je chcieli sprzedać... .
  10. Ja nie siedzę i nic nie robię. Dla Twojej wiadomości Zmija pracuje i studiuje. Zakładając ten wątek chciałem pokazać jak to naprawdę w Polsce jest, a wcale nie narzekam, tylko stwierdzam fakty i nikt mi nie powie, że w Polsce jest normalnie. Ktoś powie. Wyjedź za granicę, zmień prace. Łatwo powiedzieć. Co jakiś czas patrze na oferty pracy i nie jest zbyt ciekawie. Nawet za pracę biurową dają 1500 zł gdzieś w Krakowie, to już wolę zostać w tej firmie w której obecnie pracuje, bo jest blisko od mojego miejsca zamieszkania i chcę zrobić kurs na spawacza i wyjechać z tego kraju, poza tym jeszcze studiuje, a gdybym chciał pracować na dwie prace to bym prędzej czy później się wykończył. Człowiek nie może żyć tylko pracą, bo by zwariował. Ostatnio w radiu nawet mówili, że średnia krajowa to 1380 zł, a najniżej opłacane zawody to kasjerka, sprzątaczka i ochroniarz. Żeby móc pozwolić sobie na samochód zarabiając 1500 zł, który kosztuje 12 tyś zł trzeba przepracować ponad rok, a pracując za granicą wystarczą 2-3 miesiące i jeszcze zostaje kasy na inne wydatki. Ciągle można słyszeć o jakiś podwyższkach, ale niestety pensje stoją i nic nie wskazuje żeby coś się zmieniło. Gdyby Polacy zarabiali min. 2500-3000 zł to by w Polsce lepiej się żyło, jak by ktoś miał utrzymać rodzinę za 1500 zł... Nie ma takiej możliwości . W Polsce duże pieniądze głównie można zarobić na przekrętach, łapówki itp. itd. Pozatym spodziewałem się, że ten wątek wywoła kontrowersje.
  11. Sama prawda co piszą . http://biznes.interia.pl/news/pracujemy-za-grosze-na-nic-nas-nie-stac,1584239 Nigdy tu nie będzie normalnie...
  12. Wyżeraj coś takiego ze swojej to będziesz kozak :
  13. On jest hardcorem :kox: :polew: . Chłopak chciał się z nami podzielić swoimi myślami
  14. Tacy ludzie nie mają prawa żyć, Wczoraj był ciekawy reportaż w Interwencji o 16:15 na temat znęcania się nad zwierzętami. http://clips.interia.pl/stm/play.html?ver=noIE&attId=4940074&type=V&ref=interwencja
  15. Średnie spalanie 530i to 10 l/100 km. 530i tylko przed liftingiem w 2007 roku. Wersje po liftingowe 525i, 530i i 532i są wrażliwe na jakość paliwa. Sam się nawet zastanawiam nad 525i (218KM ma tyle KM co 530d, ale znacznie mniej Nm. Na Allegro znalazłem takie cuś :gwizdanie:: http://allegro.pl/bmw-e60-m-pakiet-i1377770707.html. Z 2 miesiące temu na mobile.de była fajna czarna BMW E60 530d z 2005 roku z praktycznie pełnym wyposażeniem, jasna skóra za 61 tyś zł, była też czarna 530i (231KM) z bogatym wyposażeniem, jasna skóra 2004 czy 2005 roku za 58 tyś zł. Mi tam wewnętrzny M-Pakiet nie potrzebny, bardziej zewnętrzny. Duża jest różnica między zwykłą E60, a z M-Pakietem. http://allegro.pl/bmw-525td-navi-tv-dvd-head-up-karbon-m-pakiet-i1416373571.html. Teraz nie ma ciekawych ofert . Trzeba poczekać do wiosny. Nowy termostat do 530i http://allegro.pl/termostat-czujnik-temp-bmw-e60-e61-520-525-530-i-i1417018598.html 530d http://allegro.pl/termostat-bmw-e60-e61-520-525-530-535-d-xd-i1421619197.html Chyba najdroższe w E60 to jest zawieszenie, jeżeli się nie myle?
  16. Można też pomyśleć o 530i : H5rx6Ei01QU
  17. PB95 4,75 zł/litr Statoil Skawina
  18. Straszą, bo chcą kase. Ja bym się nie przejmował. Ode mnie też chcą wyłudzić kasę. Chociaż zarejestrowałem się tam 3 miesiące temu i nawet nie zacząłem korzystać z tego serwisu... Niech spierdzielają .
  19. :wallbash: : http://moto.onet.pl/1635793,1,artykul.html
  20. Dostali śmieszne wyroki... Tego można było się spodziewać . Jak tak dalej będzie to bestie będą czuły się nietykalne...
  21. rSYC7tCbNIg Alessandro Del Piero . Jak za dawnych lat .
  22. Wydaje mi się, że tylko tak straszą, żeby wyłudzić pieniądze... . Dużo o tym pisze w internecie. Nawet mieli sprawę sądową i dostali karę 200 tyś zł, ale dalej prowadzą serwis Pobieraczek . W takim właśnie kraju żyjemy .
  23. :angry: . Zebrać się i wpie olic im, tym bestią :baseball: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 13:14_________________________________________________Tego jest kur za wiele http://www.tvn24.pl/12690,1556209,0,1,podpalili-psa--filmowali-jak-kona,wiadomosc.html
  24. Pewnie przerobił samochód na bimber

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.