Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] BMW E60 2.5D 2005r


dziadek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przedstawiam mój nowy nabytek. Sorry za zdradę ale jakoś tak chciałem zawsze spróbować "Radości z jazdy" :cool1:

LIOBJ.jpg

LIYAi.jpg

Zdjęcia środka później bo narazie mam tylko te z ogłoszenia.

Z wyposażenia:

- biksenon

- czujniki przód tył

- skóra

- szyberdach

- Servotronic

- navi

- grzane d*py

- tempomat

- czujnik deszczu

Reszta chyba standard...

Silnik 2.5D 177KM od pierwszego właściciela z potwierdzonym pełną historią serwisową przebiegiem 110k km. Auto serwisowane od początku do końca w jednym autoryzowanym serwisie w Krakowie. Żal było nie wziąść :gwizdanie:

Taką felgę planuję na lato:

1311488770.jpg

a tak to wygląda zdjęciu poglądowym

image.jpg

Po miesiącu używania profilaktycznie wywaliłem klapki z kolektora dolotowego.

A były w takim stanie:

SP_A0127.jpg

SP_A0128.jpg

SP_A0129.jpg

No i w końcu zdjęcia na letnim felunku - siostrę wiozłem do ślubu :wink4:

img2011043000007.jpg

img2011043000005.jpg

Po pomiarze wyszło że autko trzyma serie całkiem całkiem: 187.1HP/3965Rpm i 407.2Nm/2373Rpm :decayed:

A oto wykresik:

bmw525d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym ten silnik rozni sie od 2.0D 177KM? 2 gary więcej?

to jest tak:

2.0d 177Km - 8.6s do 100

2.5d 177Km - 8.1s do 100

więcej to tak jak piszesz dwa gary więcej - daje to to że nic a nic nie słychać silnika w środku a o to mi chodziło, no ale więcej pali oczywiście :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym ten silnik rozni sie od 2.0D 177KM? 2 gary wiecej?

2,5 D to jest 3-litrowy silnik z mniejszym turbo, wtryskami, mapą itp

fajne autko, jak się jeździ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 D to jest 3-litrowy silnik z mniejszym turbo, wtryskami, mapą itp

fajne autko, jak się jeździ ?

a wcale że nie bo:

2.5d to 2,5 litrowy silnik. Dopiero po którymś tam roku po liftingu 2.5d to 3-litrowy silnik o mocy 193KM jeżeli dobrze pamiętam

Jeździ się super. Wcześniej miałem w audi 1BE a teraz zwykłe z E60 więc auto płynie w porównaniu z A4 no ale bardziej się buja na zakrętach- wiadomo. Poza tym musiało być 6 cylindrów dla tego basowego dźwięku który jak już usłyszy się we wnętrzu a jest ciężko to pojawia się banan na ryjku :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny wybor :good: szkoda ze nie 530d, szybko zmieniles auto zrobisz program i jakis sport zawias i bedzie :kox:

jakies lepsze kolo by sie przydalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny wybor :good: szkoda ze nie 530d, szybko zmieniles auto zrobisz program i jakis sport zawias i bedzie :kox:

jakies lepsze kolo by sie przydalo :decayed:

no szkoda że nie 3.0 no ale fundusze nie pozwoliły, program, może się zobaczy, o zawiasie nie ma mowy, dość już mam skakania na poprzecznych nierónościach a koło jak najbardziej na wiosnę będzie większe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochód. :good:

Nie jest to przypadkiem jeszcze tds??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to przypadkiem jeszcze tds??

no naszczęście nie :) tds-y wychodziły w e39 i to do któegoś roku bo już nawet w nich te nowszej generacji motory były. W e60 tylko CR-y były jeżeli chodzi o diesla :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym taką zakupił..tylko że czarną..najlepiej 535 w full wypasie w mpakiecie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym taką zakupił..tylko że czarną..najlepiej 535 w full wypasie w mpakiecie :evil:

no ba taka to marzenie :slina: ale podobno strasznie droga w serwisowaniu bo tam juz jakies wielkie tarcze hamulcowe 2 turbiny itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moze lepiej kupic taka :gwizdanie: i nie droga :cool1: :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/BMW-E60-525D-HIGH-SPEC-SILVER-M5-REPLICA_W0QQitemZ120638835917QQcategoryZ9837QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D4%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D4705665915425260151

tylko felgi zdecydowanie inne...

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 04:13_________________________________________________lub taka :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/53-BMW-530D-AUTO-FULL-M5-CONVERSION-STEALTH-LOOK-PX-/320611733117?pt=Automobiles_UK&hash=item4aa5f2ce7d

by sie przydaly folie na swiatla i felga cala czarna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym taką zakupił..tylko że czarną..najlepiej 535 w full wypasie w mpakiecie :evil:

no też bym chciał ale na taką to z 30-40k zł musisz dołożyć do mojej jeszcze :confused4:

ale podobno strasznie droga w serwisowaniu bo tam juz jakies wielkie tarcze hamulcowe 2 turbiny itd

no wiesz zależy jak do tego podejść, coś za coś, tania w utrzymaniu jest Dacia Logan a za tą cenę to z 3 można kupić :gwizdanie: więc wiesz jak chcesz mieć coś fajnego to wiadomo trza się liczyć z kosztami niestety ;([br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 07:38_________________________________________________

fura :kox:

manual czy step?

niestety manual :confused4: chciałem automat i 3.0 ale jak pojeździłem po paru w kasie jaką dysponowałem to się okazało że same złomy itp itd więc musiałem zejść z wymagań :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna E60tka, tylko szkoda, że nie czarna i nie z silnikiem 3.0d 218KM i 500Nm :slina::evil:. Sam o takiej myślę :gwizdanie:. Czarna E60 z silnikiem 530d albo 530i i jak jeszcze znajdzie się w M-Pakiecie, a w środku jasna skóra to ideał :evil::slina::good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...