Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] BMW E60 2.5D 2005r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mi odpukać wszystko działa i śmiga bez problemów...

a termostat to zwykła sprawa jak w każdym aucie ale się zastanawiam tylko czy nie będę miał tak samo po wymianie bo zabulę za dwa 250zł i znając moje szczęście będzie tak samo bo w sumie to diesel a mróz na zewnątrz niemały :wink4:

Opublikowano

mi odpukać wszystko działa i śmiga bez problemów...

a termostat to zwykła sprawa jak w każdym aucie ale się zastanawiam tylko czy nie będę miał tak samo po wymianie bo zabulę za dwa 250zł i znając moje szczęście będzie tak samo bo w sumie to diesel a mróz na zewnątrz niemały :wink4:

Diesel dieslem, ale po takiej trasie powinien złapać 90.

Mój staruszek dzisiaj złapał po jakichś 8 km, a nowsze diesle mają przecież jeszcze różnego typu dogrzewania itd., które nie zabierają ciepła z silnika i się szybciej nagrzewają.

Ale gdybać sobie możemy. Sprawdź na forum BMW, czy tak ma być, bo auto autu nie równe.

Opublikowano

mi odpukać wszystko działa i śmiga bez problemów...

a termostat to zwykła sprawa jak w każdym aucie ale się zastanawiam tylko czy nie będę miał tak samo po wymianie bo zabulę za dwa 250zł i znając moje szczęście będzie tak samo bo w sumie to diesel a mróz na zewnątrz niemały :wink4:

Dziadek ja na Twoim miejscu bym na razie odpuścił..

83st to nie jest jeszcze tak mało.. przejeździj lato.. zobaczysz co będzie na przyszłą jesień/zimę

jakby Ci łapała 60-70st max, tak jak chłopakom z bmw-klub to wtedy trza by się za to zabrać.. ale u Ciebie jeszcze nie ma tragedii :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dziadek[/b] ja na Twoim miejscu bym na razie odpuścił..

postaram się :wink4:,

ale u mnie to ciężko...jak coś mam nie tak to mnie to wku...ia i w końcu to wymieniam choć często wychodzi że niepotrzebnie :confused4: w b6 wymieniłem cały dół wahaczy bo coś czasem mi skrzypnęło a były to gumy na stabilizatorze więc prawie 1500zł było w błoto dlatego teraz się tak z tym szczypie :embarrassed:

Opublikowano

Dziadek[/b] ja na Twoim miejscu bym na razie odpuścił..

postaram się :wink4:,

ale u mnie to ciężko...jak coś mam nie tak to mnie to wku...ia i w końcu to wymieniam choć często wychodzi że niepotrzebnie :confused4: w b6 wymieniłem cały dół wahaczy bo coś czasem mi skrzypnęło a były to gumy na stabilizatorze więc prawie 1500zł było w błoto dlatego teraz się tak z tym szczypie :embarrassed:

ja też tak mam że jak mi gdzieś coś stuka to wymienił bym najchętniej pół auta :decayed: :decayed:

ale akurat termostaty to taka rzecz która Ci nigdy nie "skrzypnie" więc poza świadomością że prędzej czy później będziesz je musiał je wymienić, nic innego Ci nie będzie o tym przypominać :wink4:

teraz będzie lato więc pewnie łatwiej i szybciej się będzie dogrzewał :)

a na jesień wymienisz i na zimę będziesz miał spokój :wink4:

Opublikowano

napisze ze swojego doswiadczenia,wymienilem termostat i dalej mam to samo,w zimie max 85C

zazwyczaj jak termostat jest padniety to ~70C lapie

Opublikowano

napisze ze swojego doswiadczenia,wymienilem termostat i dalej mam to samo,w zimie max 85C

zazwyczaj jak termostat jest padniety to ~70C lapie

No to możesz mieć padnięty czujnik temperatury - na forum jest sporo o tym.

Nie wiem jak w BMW (może ma jakieś swoje szczególne zagrania), ale sprawne B5 musi złapać 90 stopni.

Opublikowano

a z tego co wiem norma sprawnego (3.0,2.5) N57 w e60 to 88-92 st

Opublikowano
  • Autor

no i właśnie to mnie dręczy czy taka różnica temp jak jest u mnie a normą , szkodzi dla silnika (np inne dawki, większe spalanie itp) :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie, a jak ma się sprawa z zawieszeniem w BMW E60. Wiem, ze ono jest rozbudowane tzw. z przodu i z tyłu zastosowali zawieszenie wielo wahaczowe i koszty pewnie 2x większe co w Audi A4 B5, może się mylę... Koszty to pierwsza rzecz, a jak z jego trwałością? :mysli:.

Opublikowano
  • Autor

Przód to po dwa wachacze na strone więc mniej niż w Audi i jest możliwość wymiany w nich samych tulei...tył to wogole się nie orientuje.

Co do cen to allegro i będziesz miał jakąś tam średnią cenę.

Co do trwałości to tylko ze słyszenia wiem że niby nie jest źle :good:

Opublikowano

Dziękuje za odpowiedź. Patrzyłem na Allegro i ceny wahaczy są porównywalne do Audi, niektóre są droższe.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ano nie wytrzymałem...dwa termostaty zamówione ori BMW...będzie z głowy...

Opublikowano

ano nie wytrzymałem...dwa termostaty zamówione ori BMW...będzie z głowy...

:decayed: od takich ludzi warto kupowac auta :hi:

Opublikowano

Zwyczajnie zdrowe podejście do auta :wink4: A ja nie wiedzieć czemu coraz częściej zatrzymuję się przy szukaniu auta na 530d :naughty:

Opublikowano

ano nie wytrzymałem...dwa termostaty zamówione ori BMW...będzie z głowy...

jak wymienisz to napisz jak tam teraz z temperaturką :wink4:

Drogie te termostaty w ASO ?

Opublikowano
  • Autor

Drogie te termostaty w ASO ?

w sumie 250zł, trochę kosztują bo oba z obudowami :confused4: - nie pamiętam konkretnie który po ile :cool1:

ciekawe jest to że w tej obudowie zalany jest zwykły termostat taki jak za około 40zł wahlera oczywiście bez możliwości wymontowania go z tej obudowy...ewidentne naciąganie ludzi :wallbash:[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 09:32_________________________________________________

jak wymienisz to napisz jak tam teraz z temperaturką :wink4

no i po wymianie chwila kręcenia się po mieście i 89-90 stopni :decayed:

Opublikowano

:good: :good:

A powiedz, jakieś mody auta przewidujesz? :naughty: :naughty:

Opublikowano

M-Pakiet :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:good: :good:

A powiedz, jakieś mody auta przewidujesz? :naughty: :naughty:

hmmm, myślałem nad Fotelami "Komfort" (chyba to się tak nazywa - te z takimi dziwnymi zagłówkami, full ekektryka z pamięciami itp. ) no ale chyba odpuszczę bo na forum bmw nic na ten temat nie ma tzn czy trzeba kombinować coś z modułami komfortu itp...

narazie chodzi mi po głowie wizyta u Rogala - te 220 KM samym softem jest kuszące :mysli:

...a tak wogóle to nie chcę za bardzo inwestować bo docelowo ma być:

- czarna

- automat

- 3.0d

M-Pakiet :decayed:

jakoś aż tak szczególnie mnie nie robi :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.