Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] BMW E60 2.5D 2005r


dziadek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jest o fotelikach - słabo poszukałeś :decayed::wink4: Tylko na allegro nieco przeraża ich koszt, bo nie znalazłem ładnych w idealnym stanie niżej 9000 - 10 000pln/kpl z boczkami (fakt, że szukałem jakiś czas temu).

Na Twoim miejscu zrobił bym soft i odkładał na lepszą konfigurację. Dlatego ja właśnie już nie modzę bardziej swojej A4 niż jest obecnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest o fotelikach - słabo poszukałeś :decayed:

kurde szukałem kilka razy i nic, eh :wallbash:

bo nie znalazłem ładnych w idealnym stanie niżej 9000 - 10 000pln/kpl z boczkami (fakt, że szukałem jakiś czas temu).

no ceny w takim razie chyba się pozmieniały bo chyba ten kpl nie jest zły:

http://moto.allegro.pl/fotele-komforty-bmw-5-e60-tapicerka-ideal-wawa-i1488062625.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście cena dobra - szkoda tylko, że bez wentylacji, ale i tak siedzenie na nich można jedynie porównać do jazdy "francuzem" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudasa też możesz wrzucić - nikt się śmiał nie będzie :decayed: Tylko teraz lepszej jakości poprosimy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poka chociaż jakie kupiłeś :wink4:

no to się trafiła sposobność zrobić zdjątka na letniej feldze :decayed: - dodałem skromne dwa zdjątka na pierszej stronie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to poka chociaż jakie kupiłeś :wink4:

no to się trafiła sposobność zrobić zdjątka na letniej feldze :decayed: - dodałem skromne dwa zdjątka na pierszej stronie :gwizdanie:

to 17" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czegóż to nie założyłeś s124? :tongue4: Wyglądają bardzo ładnie na e60/61 :good: Zresztą, jak dla mnie osobiście, to gniotą suty S128 :slina: :slina: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czegóż to nie założyłeś s124? :tongue4: Wyglądają bardzo ładnie na e60/61 :good: Zresztą, jak dla mnie osobiście, to gniotą suty S128 :slina: :slina: :good:

a jakoś mi się ten wzór widzi :wink4: te wygięcie od obręczy do środka felgi mnie robi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś dał ciała dziadek z tymi felami :disgust: i to jeszcze chyba repliki? :doh1: te 124 co pokazywałeś na fotce zdecydowanie lepiej by na aucie wyglądały :wink4: :wink4:

no ale nic.. ważnie że Tobie się podobają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi się właśnie bardziej spodobały te no i wiadomo że repliki (WSP niby dobre) bo tego wzoru ori nie ma w 17'' :confused4: jestem mega zadowolony że je wybrałem bo na żywo mi się bardzo podoba autko teraz że nawet kolor srebrny mi już nie przeszkadza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi się właśnie bardziej spodobały te no i wiadomo że repliki (WSP niby dobre) bo tego wzoru ori nie ma w 17'' :confused4: jestem mega zadowolony że je wybrałem bo na żywo mi się bardzo podoba autko teraz że nawet kolor srebrny mi już nie przeszkadza :cool1:

A co masz teraz powiedzieć :naughty: :naughty: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi się właśnie bardziej spodobały te no i wiadomo że repliki (WSP niby dobre) bo tego wzoru ori nie ma w 17'' :confused4: jestem mega zadowolony że je wybrałem bo na żywo mi się bardzo podoba autko teraz że nawet kolor srebrny mi już nie przeszkadza :cool1:

A co masz teraz powiedzieć :naughty: :naughty: :tongue4:

no chyba jakby mi się nie podobały to bym nie kupował- to nie była jakaś tam okazja tylko nowe felgi więc mój wybór a ni mus :gwizdanie: :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 12:10_________________________________________________no i byłem sprawdzić ile kuni jeszcze mi pod maską drzemie bo miałem podejrzenie że jakośbunia osłabła i wyszło że to tylko moje przyzwyczajenie :confused4:

187.1HP/3965Rpm i 407.2Nm/2373Rpm czyli całkiem całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w planach ? :)

chips na około 220PS lub zmiana auta na 3.0d lub 3.0TDI w automacie bo manuala już zdzierżyć nie mogę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...