Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kasa za oglądanie reklam?


paput

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest prawdziwe, czy to tylko nabijanie w butelkę ludzi? słyszał ktoś o tym?

pl.20dollars2surf.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzmy:

Bez poleconych

30sek reklamy -> 1pkt.

1000pkt -> ok. 11 centów

max ilość punktów miesięcznie -> 10.000

zarobek miesięczny z surf. -> 1.10 $

punkty z klików ok 30 dziennie -> 930 miesięcznie - > 0.10 $

max zarobek miesięczny surf + klik -> 1.20 $

Zarobek z poleconymi 10%

Mając 10 poleconych zarobek miesięczny z poleconych wynosi 1.20$

Twój miesięczny zarobek + zarobek z poleconych

2,40 $

Wypłata od 20$

Rzeczywiście mnóstwo kasy, aż ciężko uwierzyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzmy:

Bez poleconych

30sek reklamy -> 1pkt.

1000pkt -> ok. 11 centów

max ilość punktów miesięcznie -> 10.000

zarobek miesięczny z surf. -> 1.10 $

punkty z klików ok 30 dziennie -> 930 miesięcznie - > 0.10 $

max zarobek miesięczny surf + klik -> 1.20 $

Zarobek z poleconymi 10%

Mając 10 poleconych zarobek miesięczny z poleconych wynosi 1.20$

Twój miesięczny zarobek + zarobek z poleconych

2,40 $

Wypłata od 20$

Rzeczywiście mnóstwo kasy, aż ciężko uwierzyć :decayed:

musiałeś się w to bawić bo nic nie czaję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się , tylko czytałem sporo na ten temat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj to zainstalowałem, nie wiesz może kiedy pojawia się jakaś cyferka $? Od ilu pkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam od kilku miesięcy mam ten program tzw. surfbar i za miesiąc można zarobić 1$ z centami, a surfa bar miałem codziennie włączony :wallbash::rolleyes:. Punkty są zamieniane na $ na początku każdego miesiąca. Tylko nadal mam to zainstalowane ze względu na dwie gry. koło fortuny i bingosurf (brakło mi 3 cyfr do wygranej...), a nóż trafi się wygrana od 1600 do ponad 2000$. Trzeba mieć swoje konto na Paypal, żeby móc wypłacić pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam od kilku miesięcy mam ten program tzw. surfbar i za miesiąc można zarobić 1$ z centami, a surfa bar miałem codziennie włączony :wallbash::rolleyes:. Punkty są zamieniane na $ na początku każdego miesiąca. Tylko nadal mam to zainstalowane ze względu na dwie gry. koło fortuny i bingosurf (brakło mi 3 cyfr do wygranej...), a nóż trafi się wygrana od 1600 do ponad 2000$. Trzeba mieć swoje konto na Paypal, żeby móc wypłacić pieniądze.

a założenie konta na Paypal coś kosztuje?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:01_________________________________________________i czy przesłali CI kaskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a założenie konta na Paypal coś kosztuje?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:01_________________________________________________i czy przesłali CI kaskę?

Nic nie kosztuje. A kasę dostaniesz po 16 miesiąch jak nazbierasz minimum , czyli 20$ :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a założenie konta na Paypal coś kosztuje?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:01_________________________________________________i czy przesłali CI kaskę?

Nic nie kosztuje. A kasę dostaniesz po 16 miesiąch jak nazbierasz minimum , czyli 20$ :polew: :polew:

dobre i to :> żeby coś z tego było potrzeba parę takich portali :decayed: i zamulic kompa od razu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam od kilku miesięcy mam ten program tzw. surfbar i za miesiąc można zarobić 1$ z centami, a surfa bar miałem codziennie włączony :wallbash::rolleyes:. Punkty są zamieniane na $ na początku każdego miesiąca. Tylko nadal mam to zainstalowane ze względu na dwie gry. koło fortuny i bingosurf (brakło mi 3 cyfr do wygranej...), a nóż trafi się wygrana od 1600 do ponad 2000$. Trzeba mieć swoje konto na Paypal, żeby móc wypłacić pieniądze.

a założenie konta na Paypal coś kosztuje?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 18:01_________________________________________________i czy przesłali CI kaskę?

Nic nie kosztuje. Wszystko pisze co trzeba zrobić i później możesz wypłacać kasę z konta bankowego, bo trzeba powiązać konto Paypal z kontem bankowym jeżeli chcesz mieć kaske w ręce :naughty:.

Tak jak Prezes powiedział, kase wypłacają dopiero od 20$ w góre, ale można codziennie próbować swoich sił w kole fortuny i bingosurf. Jak by każdy użytkownik forum A4 się zarejestrował na tej stronie to by się zebrała pokaźna suma :kox:. 40 tyś $, tylko każdy musiał by przynajmniej zbierać po 10 tyś pkt miesięcznie. Jeszcze są bonusy jak się surfbar wyświetli się na biało to można zdobyć od 1 do 1000 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...