Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Jedynie rozwiązanie to po wypierdzielać tych, których wymieniłem (dziady, którzy biorą kasę, a uja z tego jest). Sprowadzić jakiegoś młodego bramkarza, który byłby konkurencją na Buffona. Michela Bastosa nawet nie sprowadzać, bo to będą kolejne wyrzucone pieniądze. Nawet nie łapie się do podstawowego składu Lyonu. Kupić młodych, perspektywicznych zawodników takich jak: Alexis Sanchez z Udinese, Giuseppe Rossi z Villarrealu, Neymar z Santosu (który wyrażał już chęć w przejściu do Juve), Andrea Poli z Sampdorii. Widział bym w pomocy Aarona Lennona albo Jesusa Navasa. Wszystko się zaczęło pieprzyć odkąd kontuzji dostał Fabio Quagliarella... Jeszcze jakiegoś bardzo dobrego napastnik brakuje typu Benzema, Torres itp itd i przede wszystkim zmiana trenera na Guusa Hiddinka. Tak to widzę .
  2. Spytam kolegi. Ja myślę, że tutaj może być więcej niż jeden problem ale tego raczej nikt się nie dowie bez porządnej diagnostyki. Może alternator nie wyrabia przy dużym obciążeniu (te wentylatory potrzebują trochę prądu) i ecu zwiększa obroty silnika? - kolega pisał o błędzie ładowania. Klimatronic jest cały czas włączony - przecież on steruje nie tylko klimatyzacją a co za tym idzie, układ zabezpieczający sprężarkę działa od momentu uruchomienia silnika. Zwróć kolego uwagę, że wentylator klimy często jeszcze pracuje po zgaszeniu silnika - dopóki nie schłodzi czynnika w skraplaczu. Sprawdziłbym jeszcze czy wskazania wszystkich czujników temp. silnika są prawidłowe - tak na marginesie Tak więc Panowie - nie ma co gdybać - VAG i do sprawdzenia temperatur i ładowania (z i bez obciążenia). Możecie też odpiąć na chwilę wentylatory i sprawdzić, czy bez nich też obroty skaczą - jeżeli nie, to zapewne układ ładowania niedomaga - tylko uważajcie, żeby silnika nie przegrzać Alternator właśnie kupił nowy, oryginalny i to samo mu się dzieje... Nawet wymienił czujnik temperatury i to nic nie dało. Klimatronic akurat ma cały czas wyłączony i tak mu się dzieje z tymi obrotami i wentylatorami zaraz jak odpali silnik na zimnym. Tak sobie pomyślałem, że może silniczek krokowy jest już do wymiany?
  3. Lewandowski do Interu? :gwizdanie: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/wloskie-media-robert-lewandowski-moze-trafic-do-in,1,4223184,wiadomosc.html[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:57_________________________________________________ ;( . Chcą sprzedać Buffona i Chelliniego... Poje ało ich... http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/buffon-i-chiellini-odejda-latem-z-juventusu,1,4223395,wiadomosc.html. Mogą kupić tych pilkarzy, którzy wymienili, ale nie kosztem Buffona i Chelliniego... Niech sprzedadzą Toniego, Iaquinte, Manningera, Storariego, Grosso, Salihamidzica i Amauriego .
  4. Było Szybcy i Wściekli, Za szybcy, za wściekli, Szybcy i wściekli: Tokyo Drift i Szybko i wściekle... To już będzie 5 część .
  5. Czy skaczące obroty mogą mieć wpływ na załączające się wentylatory? Czy czujnik ciśnienia klimatyzacji może mieć wpływ na obroty silnika? Wirować i podkręcać obroty jeśli nawet nie jest włączony klimatronic?
  6. Oba wiatraki są elektryczne. Jeździ na wyłączonej klimie i nawet wtedy oba wiatraki się włączają i obroty ma podwyższone, a jak włączy klime to oba wiatraki chodzą na pierwszym biegu. Pod komputerem nie pokazuje żadnych błędów, oprócz wtedy jak wentylatory zaczęły chodzić pokazał się błąd regulatora ładowania akumulatora i w trybie komfort wyskakuje błąd przeładowania czy coś takiego. A jakby czujnik był walnięty od ciśnienia i temperatury od klimy to by klima w ogóle chodziła? Czy by się załączała w ogóle?
  7. Pamiętam jak miałem 10-12 lat to mnie się ciągle pytali za kim jestem... . Za byle co kose można dostać..., ale jest lepiej niż 5-6 lat temu . http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/morderstwo-w-skawinie-zginal-27-latek,1,4203349,region-wiadomosc.html
  8. Jakoś Anglia sobie poradziła z pseudokibicami. Trzeba od nich wziąć przykład. Póki nie będzie bezwzględności dla takich bandytów tak się będzie dziać w Polsce. Co jakiś czas słychać w Polsce, że kibic takiego klubu został zamordowany itp.
  9. Witam . Wielka prośba o pomoc. Kolega posiada Audi A3 z silnikiem 1.9 TDI 105KM o oznaczeniu BKC z 2004 roku i ma dosyć uciążliwy problem. Przy odpaleniu zimnego silnika obroty skaczą do 1000-1100 i po chwili załączają się oba wentylatory (od kompresora klimatyzacji i od chłodnicy) na zimnym silniku. Wymieniany był alternator + czujnik temperatury, ale to nic nie dało. Nawet akumulator był ładowany. Masa była odnawiana. Problem znika po zgaszeniu silnika i odpaleniu go ponownie, ale zdarza się, że po chwili wentylatory ponownie się załączają. Przed wymianą alternatora obroty falowały od 1000-1100. Samochód był podpinany pod komputer, ale nie wykazał żadnych błędów, ale błąd pojawił się dopiero wtedy jak wentylatory zaczęły chodzić czyli "błąd regulatora ładowania akumulatora" i w trybie komfort wyskakuje błąd przeładowania. Wczoraj zdarzyło mu się coś takiego: samochód stał na biegu jałowym, po czym skoczyły obroty silnika i załączyły się wentylatory, po chwili wentylatory zgasły, ale obroty dalej były podwyższone. Prze gazował go i po chwili obroty spadły. Po czym za ok. 20 sekund obroty znowu skoczyły i włączyły się wentylatory. Po czym znowu się wentylatory wyłączyły i obroty były dalej podwyższone. Prze gazował go jeszcze raz i znowu się obroty wyrównały, ale już za 3 razem jak się wentylatory załączyły to już kręciły się do momentu zgaszenia samochodu. Wiecie Panowie w czym tkwi problem? Za wszelką pomoc, bardzo dziękuje .
  10. Nie ma plusów drogiego paliwa... :gwizdanie:. Automatycznie we wzrostem cen paliwa rośnie cena artykułów spożywczych, AGD itp. itd. , a samochodów będzie przybywać bez względu na to ile będzie benzyna kosztować. Ja jak pracowałem jako mechanik samochodowy koło ronda matecznego w Krakowie 2 lata temu to koło godziny 7:20 praktycznie korków nie było, a teraz są straszne korki...
  11. 4,2 TDI od Audi A8 D3
  12. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/as-roma-zainteresowana-polskim-bramkarzem,1,4219001,wiadomosc.html http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/benzema-i-berbatow-na-celowniku-juventusu,1,4217572,wiadomosc.html
  13. On nie jest typowym dyktatorem jak Hussain, Łukaszenko, Castro itp. Nie terroryzuje swoich obywateli. Byłem tam 2 lata i mogę powiedzieć, że jest tam lepiej niż w Polsce. Ropa jest Libijczyków i dla Libijczyków. Dlaczego w latach 80tych dużo Polaków wyjeżdżało i przed wojną wyjeżdżało do pracy? Bo tam są lepsze płace itp. itd. Dużo polskich firm tam budowało drogi, które spokojnie wytrzymają 60 stopni. Jak chcą to potrafią. Koszt PB95 w Libii 0.40 zł/litr, Polska PB95 5,09 zł/litr. W Polsce co chwila coś prywatyzują. Jak by była inna polityka w PL to by FSO nie upadło i mielibyśmy swoją markę samochodów. Można wymieniać i wymieniać.... Nowe i używane samochody tańsze w Libii o 50% (nie raz już wspomniałem). Wystarczy obejrzeć dwa filmiki, które umieściłem. Tam jest wszystko czarne na białym . Poczytać trochę i wszystko stanie się jasne, że media mydlą Nam oczy i tak było, jest i będzie...
  14. W bagażniku masz nalepkę z kodami wyposażenia. Tam wszystko sprawdzisz.
  15. Chciałem pokazać, że gadanie USA i innych krajów m.in. Francji, że walczą w obronie cywilów itp. jest zwykłym kłamstwem... Niech rozpierdzielą USA, bo jest więcej szkód niż pożytku... .
  16. [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 16:29_________________________________________________Warto oglądnąć: BM9yCk4IB8w w4-5GbnoWDs
  17. W końcu wygrana Juve
  18. Teraz będzie posądzenie że jesteś libijskim szpiegiem Kadafiego A poważnie, to Thom4s ma dużo racji - tu nie chodzi o obywatela i jego dobro, tylko o interesy, w których ktoś "komuś" stoi na drodze. Wychodzi na to, że Kadafi, jest niewygodnym rządzącym dla USA i trzeba go wyeliminować... Nie mieli tak źle, biedy nie było. Nie którzy mieli po kilka samochodów. Tam jest więcej samochodów niż mieszkańców. Przykładowo nowa Mazda 6 kosztowała 27,500 dinarów czyli 55,000 zł. W Polsce 94,300 zł czyli prawie 40,000 zł różnicy... Jeżeli chodzi o Audi A4 to ceny zaczynały się od 34,000 dinarów w góre. Dane z początku 2009 roku, a teraz pewnie dużo się pozmieniało.[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 14:37_________________________________________________Timothy Bancroft-Hinchey - 24.02.2011 tłumaczenie Ola Gordon "Tydzień po ?dniu gniewu.? i drapiąc pod powierzchnią mnóstwa wydarzeń wychodzących z Libii, po tygodniu zapytaliśmy w tej kolumnie: Kto lub co kryje się za ?powstaniem? przeciwko płk Muammarowi Kadafiemu, i pierwsze odpowiedzi zaczynają się pojawiać ? i są interesujące. ?Powstanie? libijskie od samego początku pojawiło się nieco dziwnie, ze względu na fakt, że zostało przedstawione jako kolejna fala protestów na Bliskim Wschodzie wobec skorumpowanych rządów, które uciskały naród, wypompowywały zasoby i nic nie robiły w zamian. Mimo, że tak było w Tunezji i Egipcie, gdzie ?rewolucje? koncentrowały się w stolicach, centrum niepokojów Libii było na wschodzie na plemiennych ziemiach Cyrenajki. Dziwne ? Cyrenajka jest domem niezwykle skomplikowanej grupy ludów i plemion, etniczną rzeczywistością tak łatwo i szybko wykorzystywaną w wielu innych miejscach arabsko-języcznego świata. Wokół drugiego co do wielkości miasta w Libii, i stolicy Cyrenajki, Bengazi, mieszkają Arafah, Darsa, Abaydat, Barasa, Abiid, Awaqir, Fawakhir, Zuwayah, Mugharbah, Majabrah, Awajilah i Minifah. Pytanie 1: Dlaczego ?powstanie? libijskie nie rozpoczęło się w stolicy, Trypolisie, i dlaczego ?media (kupione) głównego nurtu? nie doniosły o fakcie, że nie jest to pierwszy czy drugi, czy trzeci raz, że Benghazi było epicentrum napięć etnicznych i separatyzmu? Pytanie 2: Dlaczego nie było wiadomości o systemie opieki społecznej płk. Kadafiego, który rozleniwił, ale nie zubożył Libijczyków? Programy społeczne i socjalne płk. Muammara Kadafiego są dużo lepsze niż te realizowane w krajach sąsiednich. W ostatnich latach powstała nowoczesna infrastruktura, której celem jest przyciągnięcie inwestycji i zapewnienie dodatkowego bogactwa i zrównoważonego rozwoju dla obywateli Libii; program Kadafiego zorganizował powszechną edukację, i od kiedy przejął władzę w 1969 r., średnia długość życia libijskich obywateli wzrosła o 20 lat, a śmiertelność wśród niemowląt gwałtownie spadła. Kadafi sprawuje kontrolę nad zasobami Libii przez Libijczyków i dla Libijczyków; umiejętność czytania i pisania wynosiła 10% populacji, gdy doszedł do władzy. Dziś jest to około 90%. Kobiety dziś mają prawa i mogą iść do szkoły i znaleźć pracę. Standard życia jest około 100 razy wyższy niż to było pod rządami króla Idrisa I. Stąd wniosek, że Libia Kadafiego jest zupełnie inna niż Tunezja i Egipt. Pytanie 3: Skąd wzięły się plakaty EnoughGaddafi.com [dosyć Kadafiego] i dlaczego witryna tej ?organizacji? jest notowana na Movements.org jako ?Twitter,? który należy śledzić. Pytanie 4: jaką rolę pełni Departament Stanu USA za Movements.org. Odpowiedź: pomógł założyć ten ruch w 2008 roku. Pytanie 5: Co Narodowy Front Ocalenia Libii (NFSL) i Krajowa Konferencja Libijskiej Opozycji (NCLO) robiły za kulisami. Odpowiedź: bardzo wiele. Gdzie jest ich siedziba? Odpowiedź: Pierwsza w Waszyngtonie, druga w Londynie. Te organizacje to skoordynowane zespoły ?dostawców informacji,? działające głęboko w Libii. W innym czasie zostaliby nazwani dywersantami, terrorystami i prowokatorami. Pytanie 6: Co robi NATO skoncentrowane przy wybrzeżu libijskim i jak prawdziwy jest zarzut, że organizacja ta nielegalnie egzekwuje strefy zakazu lotów? Jeśli tak, jest to akt terroryzmu. I w związku z tym, czy personel NATO bierze udział w aktach sabotażu i terroryzmu w kraju? Czy są jacyś ?najemnicy? sprowadzeni przez rząd Kadafiego, czy sprowadziły ich z zewnątrz elementy, które chcą zdestabilizować Libię i przejąć ropę naftową? Czy oni dokonują aktów sabotażu i mordów, by tylko przenieść winę za wydarzenia na rząd Kadafiego? Czy niektórzy z nich to siły specjalne wysłane przez zwolenników NFSL i członków grupy NCLO? Pytanie 7: Dlaczego oficjalna strona aktualności rządu libijskiego JANA, była zamknięta przez trzy dni: http://www.jananews.ly i kto lub co stoi za tym widocznym aktem cyber-terroryzmu. Jest to celowa próba manipulowania wiadomościami przez tych, którzy usiłują próbować przekazywanie masowej informacji i kształtować opinię publiczną. Ci, którzy próbują fałszować niezależną ścieżkę, jak Al Jazeera, będą wkrótce kojarzyć się z tym, gdyż to jest jasne. Pytanie 8: Dlaczego media głośno i wyraźnie ogłosiły, że płk. Kadafi uciekł z kraju, gdy był cały czas w Trypolisie, i wiele czasu spędził na ulicach wśród tłumów wiwatujących zwolenników. Pytanie 9: Dlaczego te same media nie doniosły o bezpośrednim apelu Kadafiego do rodziców i starszych, aby upewnili się, że ich dzieci nie zostaną złapane w fali wandalizmu, zabrali je z ulic i ostrzegł, że kraj ma kodeks karny, który przewiduje karę śmierci za akty zdrady i terroryzmu przeciwko państwu. Pytanie 10: Co się stało z libijskim ambasadorem w Waszyngtonie, najwyraźniej niezdolnym do wykonywania pracy w budynku ONZ, podczas gdy starannie przygotowany doradca zajął jego miejsce i podał wersję wydarzeń, którym później ambasador zaprzeczył. Te pytania i odpowiedzi nie dają wglądu w przyszłość Libii, bo sytuacja w tej chwili jest jak wahadło, które odchyla się w obu kierunkach. Raporty w środkach masowego przekazu mówią, że płk. Kadafi traci coraz więcej terytorium, podczas gdy doniesienia z wewnątrz Libii wskazują na wyraźnie nakreślone linie, a tylko niektóre obszary są chwilowo opanowane przez rebeliantów. W przypadku braku jasnych informacji, kto wie, gdzie leży prawda? Czas pokaże, ale te pytania mogą pomóc w udokumentowaniu wydarzeń ostatnich tygodni, dając wgląd w zaangażowanie ciemnych sił. Na pewno są one nie tylko z Libii." "Kaddafi w 1970 zlikwidował w swoim kraju amerykańskie i brytyjskie bazy wojskowe, wydalił włoskie i żydowskie organizacje narodowe, a w 1973 dokonał nacjonalizacji przemysłu naftowego należącego do zachodnich inwestorów. W lipcu 1977 przegrał krótkotrwałą przygraniczną wojnę z Egiptem. Kaddafi prowadził bardzo aktywną politykę zagraniczną, wymierzoną przeciwko wpływom Stanów Zjednoczonych i Izraela oraz wspieraniem Organizacji Wyzwolenia Palestyny, przez co był oskarżany o wspieranie islamskiego terroryzmu. Wielokrotnie zabiegał o utworzenie ścisłej federacji państw północnoafrykańskich i bliskowschodnich. Proponował zawarcie unii m.in. Sudanowi, Egiptowi, Syrii oraz Malcie. W wyniku pogarszających się stosunków z Egiptem nawiązał współpracę z ZSRR, ale w zimnej wojnie pozostawał neutralny, wiążąc się z Ruchem Państw Niezaangażowanych. Od połowy lat 90. Kaddafi prowadził bardziej umiarkowaną politykę." Żródło: Wikipedia. To ich boli, że utracili kontrole nad Libią, ale wierze w to, że nie uda im się zdobyć Libii. Pier olone USA i UE. Ataki terrorystyczne na USA czy kraje uczestniczące w operacji "Świt Odysei" są kwestią czasu . Jak byłem w Libii 2 lata to zauważyłem, że Libijczycy są bardzo pozytywnie nastawieni do Polaków, a Amerykanów wręcz nienawidzą... :gwizdanie: i ciesze się, że Polska nie wysłała wojska do Libii. Mam nadzieje, że w tej kwestii się nic nie zmieni.
  19. Ja też tylko zmieniłem hasło i żadnego konta Google mail nie zakładałem .
  20. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No i zaczęło się... Pier olona USA i UE... Nie mogą pomóc Tybetańczykom? Zniszczyć reżim Kim Dzong Ila? Czy obalić Łukaszenke? Tam gdzie są naprawdę potrzebni to ich nie ma... Jak Nas atakowali w 1939 roku to nikt Nas nie ochronił... Gdzie było USA w 1939 roku i po 1945 roku? Sami sobie wolność wywalczyliśmy, teraz trzeba powtórki... . Wcześniej wielkie uściski, przyjaźń Sarkozego z Kaddafim, a teraz go atakuje... .
  21. Ja mam konto na YouTube od ponad 4 lat i na początku było fajnie, a teraz jest coraz gorzej . Też mi pisało coś o założenia konta e-mail na Google, ale ja tylko zmieniłem hasło i bez problemu się teraz loguje na YouTube .
  22. . Raz nawet było Audi R8...
  23. W Skawinie, akurat to jest prawda, jak by nie była to bym nie pisał :gwizdanie:
  24. I to jest super miejsce i czas na okazje Zapisuj rejestracje samochodów w których siedzą stare dziady:) Oni zawsze troche wyżej cenią samochody, ale nie to jest ważne.. ważne jest to że przebieg oryginalny i mały A dorwij takiego w swoim mieście... czasun Czarne Audi A5 zainteresowany? . Jest jeszcze Audi A5 Coupe, Audi S5 Coupe, Porsche Panamera, Audi Q7... .
  25. U mnie najgorzej jest w niedziele jak ludzie idą do kościoła...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.