Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Niechciane smsy - co robić ?
Olej sprawę . Pewnie ktoś sobie jaja robi .
-
Piłka nożna
Bardzo dobrze Szczęsny .
-
Piłka nożna
Powinna być czerwona kartka dla Vidica i karny dla Arsenalu . Ładnie Arsenal ciśnie .
-
Piłka nożna
Dzisiaj Arsenal vs Man Utd
-
Jak testowano Volkswageny
Dzisiaj pewnie tak nie testują samochodów. Wszystko oblicza komputer, ale komputer nie zastąpi prawdziwych warunków jazdy i stąd w nowoczesnych samochodach awarie/usterki o których mało kto by pomyślał kilkanaście lat temu. Nissana Primere P11 testowali w różnych warunkach i to przez kilka lat przed oficjalną sprzedażą. Tak samo było z Porsche Panamerą. Przechodziła mordercze testy jeżdżąc od Sahary po Syberie.
-
Piłka nożna
Borussia Dortmund mistrzem Niemiec : XRUPKPqc9hw 7pzqGov8xK4 Cesena wygrywa z Interem 1:0 Real Madryt 1:2 Zaragoza
-
Podatek ekologiczny - protest
Straszą , a nic o tym nie wiemy, bo go rzeczywiście wprowadzą...
-
Podatek ekologiczny - protest
a jednak... http://moto.onet.pl/1642718,1,nowy-podatek-wprowadzany-jest-po-cichu,artykul.html
-
Potrzebna pomoc- projekt naklejki ;)
Teraz powinno być ok stara wersja: nowa wersja:
-
[ALL B6] Pytanie o multitronik
- Potrzebna pomoc- projekt naklejki ;)
ok [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 20:35_________________________________________________Nie wiem czy o to chodziło :gwizdanie::- [ALL B6] Pytanie o multitronik
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1918.30 http://www.a6klub.pl/all-tip-tronic-a-multi-tronic-vt615.htm http://www.a6klub.pl/a6-c5-19-130-multitronic-czy-tiptronic-vt12916.htm- Piłka nożna
dać im Ak47 to będzie spokój- [ALL B6] Pytanie o multitronik
Multitronic występował tylko z napędem na przednie koła, a Tiptronic z napędem 4x4 Quattro .- Piłka nożna
Prosze bardzo Rervuu1lvPo- Piłka nożna
Dla przypomnienia. Cieszy to, że Wasyl wrócił do pełni zdrowia, po takiej koszmarnej kontuzji . 4LoO7b27SkI- Piłka nożna
Nic się nie dzieje przypadkowo (To było ewidentnie zamierzone działanie). To, że leciał wyprostowaną nogą na Alvesa i nie trafił to powinien Alves się cieszyć. Jak by trafił to by było źle i złamanie gwarantowane. Według mnie czerwona jak najbardziej zasłużona... Tacy ludzie jak Pepe, Roy Keane itp. nigdy nie powinni grać w piłkę...- Piłka nożna
Tacy piłkarze powinni być srogo karani... albo kilku miesięczny staż w więzieniu może czegoś ich nauczy... .- Piłka nożna
Może i jest dobrym trenerem, ale nie lubię go. Dla Mourinho nie ma takiego słowa jak Fair Play... Nie chciałbym go w Juve.- Piłka nożna
For Money :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Potrzebna pomoc- projekt naklejki ;)
Będzie? :- Taśma dwustronna samoprzylepna a emblematy
Po takie rzeczy najlepiej się wybrać osobiście do sklepu . Taką taśmę powinno się znaleźć w centrach handlowych, w sklepach specjalistycznych z różnymi taśmami klejącymi itp. Ja mam taką tylko wąską. Polecam taśme 3M. Bardzo mocno trzyma .- Piłka nożna
Tutaj dokładniejszy filmik: LCr9_c4rRbU [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 17:39_________________________________________________Ale mu się noga wygięła... :wallbash: . Alves nie lepszy. http://www.youtube.com/watch?v=G4r7wqgdSnU&feature=related- Piłka nożna
Nie ważne czy Pepe dostał czerwoną kartę zasłużenie czy nie. Nie ma wątpliwości, że to brutal i cham boiskowy... . fy8yG9fLOfY Dobrze, że jeszcze nikomu nogi czy reki nie złamał...- Piłka nożna
Brazylijczyki to niezłe udawacze :polew: . - Potrzebna pomoc- projekt naklejki ;)