Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Dzisiaj mijałem czarną Audi A4 B6 w S-Linie koło Ruczaju. Godz: 8:43 .
  2. jak najbardziej kółka tutaj pasują jeśli zmiana to na alpiny 20"
  3. :polew: :polew: :polew: 2jSE0SoMgJU
  4. Witam Rozładował mi się akumulator i po doładowaniu (akumulator był odłączony od samochodu podczas ładowania) zaczęły mi falować obroty od 300 do 1100 jak stoję na biegu jałowym. Wcześniej nie miałem takich problemów... tzw. przed rozładowaniem cały czas na biegu jałowym czy postoju obroty były 900. Wie ktoś czym tkwi problem? Możliwe, że komputer złapał błędy? Za wszelką pomoc bardzo dziękuje
  5. To w przyszłym sezonie walka o Ekstraklase?
  6. Dobrze, że nie do Legii... :gwizdanie: Podobna sytuacja była by z Łukaszem Surmą i Emilianem Dolhą...
  7. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Związki zawodowe: w Polsce jest najgorsze prawo pracy w Europie: http://biznes.onet.pl/zwiazki-zawodowe-w-polsce-jest-najgorsze-prawo-pra,18563,4406513,1,prasa-detal
  8. Za Leo było bardzo dobrze. Za Smudy tragicznie...
  9. Argentyna wczoraj czy przed wczoraj przegrała z Nigerią 4:1 :gwizdanie: W następnym tygodniu tzw. 9 czerwca gramy też z Francją... Jak Smuda przegra oba mecze to ma się pożegnać z kadrą.
  10. Ciekaw jestem czy to prawda... :gwizdanie:. Oby Wisła znowu przed walką o LM nie skisła... a w weekend Polska zmierzy się z wielką Argentyną...
  11. WTF? . Gdzie tak pisze?
  12. Większość piłkarzy nie grzeszy inteligencją... :gwizdanie:
  13. 2.0 TDI to jeden z największych nie wypałów koncernu VAG w ostatnich latach... + kilka innych silników...
  14. Manchester City i Barcelona ma kilku piłkarzy na sprzedaż: Manchester City ma 10 piłkarzy na sprzedaż: - Emmanuel Adebayor - Craiga Bellamy - Shauna Wrighta-Phillipsa - Wayne Bridge - Patrick Vieira - Jo - Roque Santa Cruz - Neduma Onuoha - Felipe Caicedo - Shay'a Givena. + Carlos Tevez jako 11, ale to nie jest jeszcze pewne Barcelona ma 4 piłkarzy na sprzedaż: - Bojan Krkic - Maxwell - Jeffren Suarez - Gabriel Milito Może Wisła powinna się zainteresować jednym z piłkarzy? . Pewnie nawet nie wiedzą gdzie leży POlska :gwizdanie:
  15. Chciał mieć samochód 3w1 i ma
  16. :gwizdanie:: _DJ0fQwegOk OUhr7gH-N_c NcKEOzpF2bk
  17. ale zawsze można kogoś podpatrzeć kto się wyróżnia, a może ten ktoś okaże się talentem?
  18. U mnie w mieście są dwa Orliki. Ja często gram w piłkę z kolegami i widzę, że większość osób przebywających na terenie Orlika to osoby ode mnie starsze i w moim wieku...
  19. Koszty zakupu się szybko zwrócą. W Polsce obecnie nie ma piłkarzy na miarę Ligi Mistrzów. Mówię o Ekstraklasie. Co jakiś czas w Ekstraklasie pojawiają się talenty przewyższający poziom polskiej ligi np. Błaszczykowski, Piszczek, Lewandowski, ale to bardzo mało na tle innych krajów. Już Białoruś, Serbia, Czechy czy Ukraina ma więcej talentów piłkarskich od Nas. Co z tego, że dostaniemy się do Ligi Mistrzów bez Polaków w składzie... Skoro prędzej czy później polskie talenty będą miały od kogo się uczyć i doświadczenie zaprocentuje:hi:.
  20. Wydaję się, że Wisła poważnie podchodzi do walki o Ligę Mistrzów. Czas pokażę co z tego będzie... Wzmocnienia są konieczne
  21. toć on ma 35 lat był gwiazdą kilka lat temu :gwizdanie: Są starsi od niego i strzelają bramki... Del Piero, Scholes itp. Będzie wzmocnieniem dla Wisły i jego doświadczenie na pewno zaprocentuje Jak było w latach 70tych kiedy Pele przechodził do amerykańskiego klubu New York Cosmos. Dużo ludzi przychodziło na mecze, żeby oglądać go w akcji to samo będzie z Ruudem Van Nistelrooyem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.