Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Kto tak śpiewał?
-
Piłka nożna
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/david-beckham-wraca-na-old-trafford,1,4340107,wiadomosc.html Mecz o 20:30 na Sky Sports
-
Piłka nożna
Dzisiaj MU vs Juve
-
Piłka nożna
Lepiej jak Raul go pożegnali :?: To już inna sprawa. Szkoda, że tak potraktowali swoją legendę i najlepszego strzelca LM . Giggs, Del Piero i Scholes nadal strzelają bramki, a Raul jest od nich kilka lat młodszy to dlaczego miałby ich nie strzelać dla Realu?[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 14:19_________________________________________________ :oklaski: rY46fEMUQVQ
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Japończyki potrafią zrobić fajne sportowe samochody oprócz GT-Ra np. Nissan Skyline R34 (wielki błąd, że wszystkie generacje Skyline'a był sprzedawane tylko z kierownicą po prawej stronie ), Nissan Silva, Toyota Supra, Mazda RX-8, Honda NSX, Honda Preludge, Lexus LFA itp.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Headshot 8CWP863GJWA
-
Piłka nożna
Bardzo podobało mi się pożegnanie Dudka . Szacunek dla Realu :oklaski:
-
Piłka nożna
Kraków i Warszawa nigdy się nie lubiły, a jak jest mecz Wisła vs Legia to tak jak by grała Barcelona vs Real (nie chodzi mi tu o poziom sportowy)... Zresztą jechałem samochodem do Warszawy w listopadzie 2007 roku i jak zobaczyli rejestracje KRA to szkoda gadać... :gwizdanie:.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Dziękuje, pomyślę nad tym, ale mam już w planach wyjazd do Austrii na początku lipca . Mój szwagier pracuje w Norwegii ponad 3 lata. Bardzo dużo zarabia jak na polskie warunki, ale życie w Norwegii jest jedne z najdroższych w Europie i jak się mówi w ich języku to inaczej patrzą na tą osobę.
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
armistead na prezydenta
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Jak Wam dobrze w Polsce to spoko , ja tylko chcę żeby było lepiej..., ale jak według Was zmiany w Polsce nie są potrzebne to ok . Pamiętacie taką historie z piekarzem, który dawał chleb biednym? Urząd Skarbowy się do niego przyczepił, że nie odprowadza podatku i udupili go na 200 tyś zł i gościu musiał zamknąć piekarnie..., a jak są przekręty na większą skale to nie mogą znaleźć winnych...
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
We wrześniu 1999 roku wyjechałem z rodzicami do Indii na 4 lata czyli do 2003 roku. Oni tam do pracy, ja do szkoły. W okresie pobytu zwiedziliśmy Tajlandie, Sri Lanke i Austrie. Później w 2005 roku wyjechaliśmy do Libii. Rok później odwiedziliśmy Egipt. Ja w 2007 roku wróciłem do Polski, a rodzice w 2009 roku, a to wszystko zaczęło się od Kaliningradu. Może coś się zmieni w Polsce, ale na razie czarno to widzę. Zresztą nie tylko ja mam problem, ze znalezieniem pracy. Co do gazu łupkowego. Znając Nasz wspaniały rząd sprzedadzą go za marne grosze zagranicznemu inwestorowi i zero korzyści dla Polski..., a dlaczego tak uważam, bo ostatnio co chwilę słuchać o prywatyzacji... Mieliśmy mieć w Polsce fabrykę Hyundaia, ale przegraliśmy ze Słowacją... Mieli zbudować 5 lat temu obwodnice w moim mieście i jej nie ma i przez to robią się gigantyczne korki... . Mogliśmy mieć swoją markę samochodów... FSO już praktycznie zbankrutowało...
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
To wyjedź :gwizdanie: Planuje wyjechać. Mówią też, że Polska najlepiej w Europie radzi sobie z kryzysem. Widzę, że masz tyle samo lat, co ustrój III RP i to co było wcześniej znasz pewnie tylko ze szkoły i z opowiadań. Ciesz się z tego co jest, a to że z pracą kłopot, to tak już jest w kapitaliźmie. Jak Ci się nie podoba, zawsze możesz po sąsiedzku na Białoruś wyjechać. Tam się przekonasz co to znaczy mieć dyktatora u władzy i nie pisz bzdur, że w Libii mieli lepiej. Chodziło mi o to, że byłem w różnych krajach takich jak Austria, Kaliningrad, Indie (4 lata), Libia (2 lata), Tajlandia, Sri Lanka, Egipt i mam porównanie co do Polski... Łatwo powiedzieć. Wyjedź z kraju... Widzę, że Wam się powodzi w Polsce. Przecież mamy piękne drogi, płace są na wysokim poziomie, mamy wspaniały rząd. Żyć nie umierać . Taniutkie paliwo za 5,15... Elegancko... Ludzie w Białorusi walczą o swoje, ale ich protesty są skutecznie tłumione przez dyktatora Łukaszenke. Dlaczego UE i USA nie pomogą? Mają ich po prostu w d upie... nie ma ropy... W pomarańczowej rewolucji Polska pomogła Ukrainie jako jedyny kraj Europejski...
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Nie... raczej tacy ludzie taki kraj. Dużo w swoim życiu widziałem i już nawet w tej Libii mieli lepiej. Ostatnio podawali, że w Europie Polska ma najgorsze drogi... 50% nie nadaje się do użytkowania, które stwarzają zagrożenie... 25% z dziurami i koleinami... Nawet jest problem, ze znalezieniem roboty. Jak ja mam zdobyć doświadczenie jak nie chcą mnie przyjąć na praktyki czy staż... ... Można pisać i pisać... i jeszcze zamykanie stadionów, bo tak najłatwiej...
-
Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
http://biznes.onet.pl/masowe-protesty-w-hiszpanii,18493,4335308,3219970,199,1,news-detal http://biznes.onet.pl/portugalia-manifestacje-przeciwko-pomocy-z-zewnatr,18493,4336567,3219970,199,1,news-detal W innych krajach UE ludzie potrafią wyrazić swoje niezadowolenie, potrafią przeciwstawić się rządowi, a co Polacy są tak tępi i zaślepieni, że uważają, że w PL jest normalnie? Podam swój przykład. Obecnie studiuje Informatykę już II rok. Chciałem iść na staż lub praktyki jako grafik komputerowy, ale nikt nie odpowiedział pozytywnie na moją aplikacje o prace. Nie dawno miałem ofertę z Urzędu Pracy jako ślusarz (wcześniej pracowałem na tym stanowisku ponad rok, tylko nie przydłużyli ze mną umowy z powodu braku pracy) i jak dzwoniłem w sprawie tej oferty to babka mi powiedziała, że powinienem mieć ukończoną zawodówkę..., a doświadczenie mam... Poje any kraj .
-
Piłka nożna
"Złamany nos, żuchwa i kości twarzoczaszki, wybite zęby, wstrząśnienie mózgu - to skutek kopnięcia w głowę piłkarza Standardu Liege Mehdiego Carceli przez rywala we wtorkowym meczu decydującym o mistrzostwie Belgii." Źródło: Sport.Onet
-
Piłka nożna
Ja nigdy nie pierdziele głupot, ale nie każdy rozumie moje słowa...
-
Piłka nożna
Który to z Was? http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,9613854,Zobacz_zdjecia_51_sciganych_kiboli__Rozpoznajesz_ich_.html
-
Piłka nożna
Zaden kibol KOLEJORZA nigdy by czegos takiego nie napisał, a Ty obnosisz sie wszedzie ze only Lech- zenada DAMIANO Ma zdrowe podejście do kibicowania . Ja trzymałem kciuki za Lecha jak grali w LE. Nawet chciałem żeby wyszli z grupy razem z Juve , ale wyszło jak wyszło. Im dalej Lech zagra w LE czy Wisełka w końcu awansuje do LM i pogra coś to wszystko dla dobra polskiej piłki nożnej, bo obecnie to tragedia. Same korzyści będą. Z czasem poziom ligi wzrośnie i lepsi piłkarze będą chcieli grać w Ekstraklasie i to też z pewnością przełoży się na Reprezentacje:hi:.
-
Piłka nożna
To już wiadomo od 1989 [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 02:17_________________________________________________Tacy ludzie, taki kraj... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Na polską stronę Barcy patrzyłeś? Tam pomogą
-
E36 328i- mój German ;)
Tak myślałem, że o to chodzi... . Co teraz? Powrót do Audi czy czymś zaskoczysz?
-
Jaki rowerek
Ja tylko wyraziłem swoje zdanie i według mnie dawać 1000 zł, a już 2500 zł za rower to jest przesada..., ale kto co woli :gwizdanie:
-
Jaki rowerek
:polew: :polew: Rower za 2500 zł i nie ma hamulców tarczowych i amortyzatorów przód tył... WTF? Już mój rower jest lepiej wyposażony chodź ma już ponad 7 lat... i wciąż jeździ .
-
Piłka nożna
Nie pokonana Nasza WISEŁKA kochana