Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
To jest szacunek dla piłkarzy . Nie to co Real... Widać, że Barca to jedna wielka rodzina i takiej atmosfery w klubie może Real pozazdrościć
-
Piłka nożna
Wstyd, wstyd, wstyd . Gdzie ta Polska kiedy grała z Portugalią jak równy z równym, a Ich gra cieszyła oko? Czy te czasy kiedykolwiek wrócą? Leo wróć... Marcelo Lippi jest bezrobotny . Nikt nie chce grać z Polską: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/euro2012-test/kolejny-rywal-odrzucil-propozycje-nikt-nie-chce-gr,1,4262600,wiadomosc.html
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
Swoje A4 kupiłem prawie 3 lata temu przy przebiegu 185 tyś km i w tej chwili mam przejechane prawie 210 tyś km. Na chwilę obecną wymieniłem: - kompletny rozrząd + pompa wody - 2x olej Motul 8100 X-Cess 5W40 (nie bierze oleju). - 2x filtry (oleju, powietrza, kabinowy) - filtr paliwa - tarcze, klocki przód i tył - płyn hamulcowy - koło dwumasowe - termostat + płyn chłodniczy - olej do wspomagania - co jakiś czas wahacz zacznie stukać to wymieniam na (Febi, TRW lub Lemforder). Po kolei :gwizdanie:. Mimo, że komfortowo się jeździ to przednie zawieszenie to słaby punkt A4 B5, które po jakimś czasie nie wytrzymuje polskich dróg. Omija się jedną dziurę to wpada się w drugą... Częściej wymieniałem prawą stronę... . Jeżdżę na 17" felgach (przód 225/45) (tył 235/45). Ogólnie jestem zadowolony, ale to przednie zawieszenie... . Na częściach nie oszczędzam, bo według mnie lepiej kupić porządny zamiennik i mieć spokój, a samochód się odwdzięczy bezawaryjną eksploatacją . Jak prawie na 210 tyś przejechanych km to silnik bardzo fajnie chodzi. Na szczęście nie miałem poważnej awarii i to cieszy .
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
tMpHG5zvv-Q
-
E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
Panowie dobre zimówki i umiejętne obchodzeniem się z gazem i będzie dobrze
-
Gra ktoś w PES'a i chce w 100% polską wersje? To zapraszam :)
Witam . Jak wiadomo nigdy nie było w pełni polskiej wersji językowej PES'a, no może była PES 6, ale nie była zbyt dopracowana. Marny polski komentarz w wykonaniu Borka. Możecie Panowie pomóc i mieć swój udział w stworzeniu PES'a 2012 w wersji polskiej . Dostałem taką wiadomość na e-maila: "Deimian7 z http://www.pesleague.pl wysłał do Ciebie wiadomość. UWAGA: To jest tylko powiadomienie, nie odpowiadaj na ten email. Wysłana wiadomość brzmi: Witaj! Przejdę do konkretów. Potrzebna jest Twoja pomoc ! Prowadzimy akcje " pes2012 w polskiej wersji językowej ". Z inicjatywą wyszedł jeden z naszych forumowiczów lukasz200992. Napisał petycję do ostatniego wydawcy serii Pro Evolution Soccer w Polsce - CD Projektu. Akcja ma małe szanse bez naszych podpisów - czym więcej, tym większe powodzenie sukcesu ! Musimy wspólnie, razem przyłożyć trochę coś od siebie i być może w październiku zagramy w pes2012 PL !! Co musimy zróbić: 1. Klikamy w ten link: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=7062 2. Następnie pod petycją klikamy w: " Popieram petycję - jestem ZA " 3. Wypełniamy teraz swoje dane (nie będą one nigdzie wykorzystywane)...na końcu wpisujemy swój AKTUALNY adres email i klikamy w: "Podpisz petycję" 4. Teraz ważne - wyświetli nam się nowa strona i klikamy w: "Potwierdź swój podpis pod petycją ", a następnie przechodzimy w pocztę email i klikamy w link, który potwierdza nasz podpis. To tylko te 4 punkty (2 minuty pracy), a ile zabawy możemy uzyskać grając w pes'a z polskim komentarzem Podpisz sie proszę nawet jak nie grasz na polskim komentarzu (włączysz sobie angielski) ale zrób coś dla Polski Pokażmy, że mamy swój język i liczymy się w społeczeństwie PES'A ! Możesz zadziałać więcej rozsyłając link do znajomych, przyjaciół...czy na innych portalach, forach internetowych. Zróbmy coś razem! Zróbmy coś dla Pes'a !" Także zapraszam do podpisywania petycji .
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
W sumie nagłośnić sprawę w TV to też jest wyjście. Po jakimś czasie gościu będzie wytykany palcami, że zabił psa na oczach 10 letniego dziecka, a ludzie mu nigdy nie zapomną . Wątpię, żeby po takim czymś odważył się wyjść z domu, a jak się go pobije to może wznieść oskarżenie o pobicie.
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Pies po jakimś czasie staję się członkiem rodziny. Ból musiał być ogromny po informacji o jego śmierci . Moja starsza siostra miała królika, który był z nimi 9 lat i zmarł. Bardzo przeżyła jego śmierć. Ja bym tej bestii nie darował, bo człowiekiem go nie można nazwać. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał wpuścić mu lisa do ogrodu, żeby mu zjadł te kury. Tak tego nie można zostawić, policja tutaj nic nie pomoże... Niestety...
-
Piłka nożna
Ja kiedyś chodziłem na mecze TKS Skawinka Skawina z kolegami. Jeździliśmy na wyjazdy. Ta było od 2008 do 2010 roku, później drużyna się rozpadła. Wartościowi zawodnicy poodchodzili i zaczęli grać same młodziki. Dostawali od każdego... . W 2002 roku to nawet w III lidze byli, tylko później zaczęli sprzedawać mecze i trener, który ich doprowadził do III ligi, niestety zmarł... . Teraz szwendają się po V lidzie...
-
Zima w Maju 2011;-)
Mam nadzieje, że to tylko chwilowy powrót zimy... :gwizdanie: U mnie na szczęście zimno ok. 5 stopni i pada deszcz
-
Piłka nożna
Według mnie popełnili błąd..., ale to ich strata
-
Osama Bin Laden nie zyje
Kolejny cel USA :gwizdanie:: http://biznes.onet.pl/wielkie-odkrycie-gazu-w-boliwii,18567,4260472,1,news-detal O gazie łupkowym w Polsce: http://www.rp.pl/artykul/641567.html http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/503239,polska_ma_gaz_lupkowy_na_300_lat.html http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110407/NEWS01/479962333 http://finanse.wp.pl/kat,104114,title,Bitwa-o-gaz-lupkowy,wid,12953588,wiadomosc.html?ticaid=1c3cc http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9512039,Polski_gaz_lupkowy_moze_trafic_w_obce_rece__Kaczynski.html
-
Prawdziwe oblicze demonstracji antyrządowych w Libii
Gdyby zniszczyć USA z powierzchni ziemi to byłby spokój, USA jest głównym agresorem i inicjatorem wojen, że niby walczą o demokracje... :polew: . Czemu nie zaatakują Korei Północnej, Białorusi czy pomogą Tybetańczykom jak takie kozaki? Odpowiedź jest prosta i brutalna. W tych krajach nie ma ropy. Dobrze, że Polska nie bierze udziału w tej operacji, jak wiadomo zawsze Polska głaskała USA po głowie... Pomożemy Wam..., a jak. Sarkozy bardzo chciał przewodniczyć tej operacji... Ataki terrorystyczne na USA, Francję i WB są kwestią czasu... Wielcy "koledzy": [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 16:16_________________________________________________Oglądnąłem sobie jeszcze raz krótki film pt. "3 Sposoby USA na Obalenie "Dyktatury" i doszedłem do wniosku, że ta cała Solidarność mogła być opłacana przez agentów CIA... i Wałęsa dostał Pokojową Nagrodę Nobla, żeby to pięknie wyglądało... Teraz prawie wszystko w Polsce jest prywatyzowane. Janusz Korwin-Mikke ma całkowicie inny pogląd niż PO i PiS czyli tzw. Polska dla Polaków i on by coś zmienił. Chyba, że się mylę .
-
Osama Bin Laden nie zyje
USA to jest największy terrorysta... Ostatnio mówili w TV, że w Polsce znaleziono złoża gazu łupkowego, którego wystarczy na 400 lat. Tylko nie wiem czy już nie sprzedali go USA... . Zaraz USA wpadnie... :gwizdanie: http://biznes.onet.pl/wielkie-odkrycie-gazu-w-boliwii,18567,4260472,1,news-detal
-
Jak tak można było zepsuc B6.. ?
..... Pewnie spojler mu nie pomógł przy zawrotnych prędkościach i wpadł do rowu... :polew:
-
Jak tak można było zepsuc B6.. ?
O ja pie . Zgadza się. Tylne lampy są od Mazdy 6. Nie wiem czy pamiętacie. Raz na forum była A4 a'la Subaru Impreza .
-
Piłka nożna
Każdy piłkarz gra dla kasy to fakt . Są dwie kategorie piłkarzy: 1. Piłkarz przywiązany do barw klubowych (w dzisiejszych czasach coraz mniej takich ). Przykłady. Najlepszym przykładem jest Alex Del Piero (piłkarz, którego bardzo szanuje), który z powodzeniem mógł by grać w innym klubie. Wierny Juve od 1993 roku. Został w klubie mimo niesłusznej degradacji do Serie B. Zgodził się teraz na obniżenie pensji z 4 mln Euro rocznie na 1/4 tej kwoty. Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy wykonawca rzutów wolnych . Poza tym nie każdy piłkarz dostaje owacje na stojąco od kibiców Realu i Man Utd. Dalej: Paul Schooles, Ryan Giggs, Francesco Totti, Paulo Maldini, Javier Zanetti, Puyol, Casillas, Xavi, Kahn. Ci, którzy mają szanse na zostanie legendą swoich klubów w przyszłości: Lampard, Gerrard, Buffon 2. Piłkarz, któremu inny klub pokaże przed nosem grubą kase to zmienia klub jak grzeczny piesek... Najgłośniejszym transferem było przejście Figo z Barcelony do znienawidzonego Realu. Do tej pory kibice Barcelony nie mogą mu tego wybaczyć. Dalej: Tevez z Man Utd do Man City, Adebayor z Arsenalu do Man City, Torres z Liverpoolu do Chelsea Londyn, Ashley Cole z Arsenalu do Chelsea Londyn, Ibrahimovic z Juve do Interu. To jest kilka przykładów, pewnie by się znalazło więcej .
-
E36 328i- mój German ;)
Popieram
-
Piłka nożna
Niestety wszystko się spieprzyło kiedy kontuzji dostał Fabio Quagliarella, który był w formie i strzelał dużo ważnych bramek dla Juve. Nawet chcieli go wykupić z Napoli, ale pewnie go wykupią . W ostatnim czasie Juve wyraziło zainteresowanie kupnem Adebayora, Neymara, Aguero i Teveza. Kupno jednego z nich na pewno będzie dużym wzmocnieniem w ataku .
-
Piłka nożna
Simone Pepe się zrehabilitował za ostatni mecz z Catanią i Juve wygrało 0:1 z Lazio .
-
E36 328i- mój German ;)
193KM . Nie pamiętałem dlatego spytałem... Czy kupię E60 to nie jest jeszcze nic pewnego...
-
E91 320D SCHWARZ M-PAKIET - NOWE FOTY STR.1
DPFy to zmora wszystkich nowoczesnych diesli... Tego kto to wymyślił powinni powiesić za jaja... .
-
E36 328i- mój German ;)
Fajna . E36 Coupe to taki przejściowy wóz? Nie będziesz modził? Miałem okazję jeździć E36 w sedanie z silnikiem R6 2.0 150KM. Fajnie to idzie . Ile masz KM w 2.8? Fajnie to lata bokami? P.S. Nic mi nie mówisz czy jesteś zadowolony z naklejki? :gwizdanie: .
-
Osama Bin Laden nie zyje
a niech rozpierdzielą USA . Będzie spokój... :gwizdanie:. Przecież w 2001 roku to USA sama siebie zaatakowała, kilka lat wcześniej wymyślili Bin Ladena, a dopiero teraz ogłosili światu, że niby po 10 latach poszukiwań udało im się go zabić, żeby to wyglądało wiarygodnie i że amerykańska armia jest tam nie na darmo... Tak to widzę . Jestem pewien na 99%, że ten cały Osama Bin Laden to wymysł amerykanów i jest to jakiś przebieraniec. To wszystko jest ukartowane. Oglądałem kiedyś jak George W. Bush przesiadywał u Szejków z Arabii Saudyjskiej... Afganistan był łakomym kąskiem dla USA: "Zasoby naturalne: gaz ziemny, ropa naftowa, węgiel, miedź, chrom, baryty, siarka, ołów, cynk, ruda żelaza, sól, kamienie szlachetne i półszlachetne są eksploatowane w ograniczonym zakresie, większe znaczenie ma jedynie wydobycie gazu (30 mln m³ w 2008) i surowców budowlanych, między innymi lazurytu. Kilka elektrowni wodnych wyprodukowało 285,5 mln kWh energii elektrycznej[1]. Liczne zakłady rzemieślnicze rozrzucone po całym kraju produkują rozmaite wyroby włókiennicze, metalowe, skórzane oraz wyroby z drewna i inne. Rozwinięty jest przemysł spożywczy." Źródło Wikipedia.
-
Osama Bin Laden nie zyje
. w53TMpk6QNc Mi się wydaje, że ten cały Osama Bin Laden to wymysł Amerykanów, a wiadomo, że to tępy naród to łyknął to. Bardzo podobne do siebie zdjęcia... :gwizdanie: