Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Ludovic Obraniak (Najbardziej nie doceniany piłkarz w Lille ): Wczoraj w meczu z PSG: lTep3b6EXjE Z WKS: 4e8i8OcPrQU
  2. Wysłać 2 rakiety w stronę sejmu kiedy będą obrady i będzie spokój
  3. Szczęsny ma dopiero 20 lat... Ma warunki na to, żeby stać się jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Przechodząc do Man Utd Kuszczak miał 24 lata, a teraz ma 29 lat i w ciągu tych 5 lat spędzonych w Man Utd rozegrał tylko 37 meczy.... Już w 2008 roku powinien odejść, a tak to sobie zmarnował 4 lata kariery, teraz gdzie pójdzie? Życzę mu jak najlepiej, ale wątpię żeby trafił do jakiegoś dobrego klubu.
  4. Chłopak się łudził, że zagra w pierwszym składzie... Gdyby myślał przyszłościowo to by wiedział, że Fergusson go w uja robi. Co to jest grzać ławę w Man Utd... Z 2-3 sezony temu mógł spokojnie zagrać w np. Valencii czy Bayernie... Sam sobie zgotował taki los... Niestety
  5. :polew: FT7nM4ddoCM y3Nal0qU1v4 [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 16:04_________________________________________________jVE_zlpINBc
  6. + odejście M. Pawełka i mają się na zakończenie tego sezonu pożegnać się m.in. z W. Łobodzińskim, M. Żurawskim, N. Boukharim. [br]Dopisany: 13 Maj 2011, 22:31_________________________________________________ jak nie przed to zaraz po... niestety tak polityka polskich klubów Nie sądzę Nie wiadomo co będzie z Riosem i Sivakovem. Rios jest wypożyczony z River Plate i żądają za niego 1 mln euro, a Sivakov jest wypożyczony z Cagliari. Ja bym dał szanse obu tym piłkarzom, ale wątpię żeby po sezonie wykupili Riosa czy Sivakova...
  7. Wisła nie popełni tego błędu, kiedy osłabiali się przed walką o Ligę Mistrzów. Teraz mają się wzmocnić kilkoma piłkarzami, a jakimi jeszcze nie wiadomo. Słabi piłkarze się pożegnają z klubem.
  8. W Skawinie na Statoilu PB95 utrzymuje się 5,17 zł/litr http://biznes.onet.pl/francuski-total-wchodzi-do-polski-w-poszukiwaniu-g,18567,4304019,1,onet-wiadomosci-detal
  9. Mam pytanie. Jak długo trzeba mieszkać np. w Niemczech, żeby sprowadzić do Polski samochód jako mienie przesiedleńcze?
  10. Magnum
  11. Dzisiaj Wisła - Lech :gwizdanie:
  12. u Nas w Polsce to moherowe bereciki by zawału dostały... :gwizdanie:
  13. : Jak to chodzi : -8MprJNdQ1w q3QNXkxUZ9o
  14. Ja pie*dole :polew: ej weź ty się może nie udzielaj jak nie masz bladego pojęcia o języku angielskim :polew: :polew: Ja pierdziele... ale urwał :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. Juve
  16. Jakby Wawrzyniak nie strzelił karnego... To ja pie.... To nie sa kibice tylko kibole, którzy stanowią zagrożenie dla normalnych kibiców , a w weekend derby Krakowa... Wisła vs Cracovia. Też mogą być zadymy... .
  17. http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=145150782&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&fuels=PETROL&maxPrice=40001&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=POLAND&features=LEATHER_SEATS&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&minConstructionYear=2001&tabNumber=2
  18. Można...., Można : http://biznes.onet.pl/wlk-brytania--blokada-rafinerii,18493,4265284,3030583,53,1,news-detal
  19. Niebieski : albo jeszcze taki mógł by być :gwizdanie::
  20. Chevrolet Camaro http://otomoto.pl/chevrolet-camaro-ss-transformers-pl-C18568961.html albo: Cadillac CTS http://otomoto.pl/cadillac-cts-3-6-v6-sprzedamgo-C15337553.html Z Audi: http://otomoto.pl/audi-s8-v10-5-2-fsi-C8011602.html lub http://allegro.pl/show_item.php?item=1599956385
  21. Dobrze, że nie Inter
  22. Sama prawda
  23. Nasz wspaniały kraj Paliwo drożeje, mimo taniejącej ropy: http://moto.onet.pl/1643197,1,paliwo-drozeje-mimo-taniejacej-ropy,artykul.html?node=6
  24. Z Czechami też bardzo dobrze zagrali . Ja byłem raz na meczu Polski jak grała z Azerbejdżanem i wygrała 8:0.
  25. Będzie kompromitacja na Euro 2012 . Dla przypomnienia wygrana z Portugalią 2:1. Nie tylko chodzi o wynik, ale o styl w jakim wygrali . Gdyby byli bardziej skuteczni to by wygrali więcej niż 2:1. Wtedy po raz ostatni czułem się dumny, że jestem Polakiem... Teraz mi jest wstyd... 6jKzZ3fFXgM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.