Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Do tej pory kibice Barcy go nie lubią, niektórzy wręcz nienawidzą. Ibrahimovic, Veira wcale nie lepsi :gwizdanie:.
  2. dokładnie taki spadek w sztabie trenerskim Mourinho-->> Gian Piero Gasperini znowu minie kilkanaście lat zanim Inter coś osiągnie :gwizdanie: Chyba, że zainicjujecie Calciopoli 2 :gwizdanie: Trenerem miał być przecież Andre Villas-Boas z FC Porto? Juve zatrudniła legendę Antonio Conte i szczerze czarno to widzę, ale czas pokaże. W tym czasie było kilku innych znacznie lepszych trenerów m.in. Luis Van Gaal, Carlo Ancelotti czy Dider Deschamps, który już prowadził Juve.
  3. Inter tonie
  4. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/120-mln-euro-ma-przywrocic-blask-starej-damie,1,4645014,wiadomosc.html Oby te pieniądze były dobrze wydane. W planach Sergio Aguero .
  5. Wisła się wzmacnia i bardzo dobrze . Wielu jej zarzuca, że jest mało Polaków w drużynie. Jak chcą kupić to albo są za drodzy tzw. ich umiejętności nie są adekwatne do ceny albo są za słabi. Wierze, że tym razem się uda i będzie awans do LM .
  6. Dziadek jechał pod prąd na autostradzie A4... 2al6giBq3MI 3kustQElzVE
  7. Kolega kupił ponad rok temu zadbanego Matiza od "dziadka", a ile do niego włożył... Ostatnio wymieniał układ kierowniczy... Dzisiaj go sprzedał .
  8. Dla dobra Cracovii, im mniej sukcesów ma Wisła (szczególnie na arenie międzynarodowej), tym lepiej. Proste. Za resztą klubów trzymam kciuki, pomimo mojego braku sympatii do Jagi, Śląska czy Legii. ale i tak Cracovia fartownie się utrzymała w Ekstraklasie. Nie wiem dlaczego w 2004 roku cieszyłem się, że Cracovia awansowała do I ligi (obecnie Ekstraklasa). Chyba Wisła z Cracovią to najbardziej znienawidzone przez siebie kluby... Ile się słyszy, że kibic Cracovii czy Wisły zadźgał nożem kibica Wisły czy Cracovii... . Po co tak brutalnie... .
  9. Nie pamięta wół jak cielęciem był. Taka sama sytuacja była w zeszłym roku z Lechem - wystarczyło wejść na Wasze forum i wszystko było jasne. Jeśli chodzi o mnie, od zawsze podkreślam - kibicuję każdemu polskiemu klubowi w pucharach, ale Wiśle nigdy. Więc, tak, nagle stałem się kibicem Skonto Dziwią mnie tacy ludzie, ale cóż... Ja zawsze kibicuje przeciwnym drużyną nawet Lechowi czy Legii kiedy grają w Europejskich Pucharach, bo to dla dobra polskiej piłki. Rok temu jak Lech grał w LE z Juventusem to chciałem, żeby Juve i Lech wyszli z grupy, ale udało się tylko połowie. Wisła powinna wygrać z Skonto przynajmniej 2:0. Tak jak Powiedział Julo23 Wisła powinna przejść Skonto z palcem... .
  10. Kiedyś Wisła ogrywała znane w całej Europie kluby, a teraz.... Tragedia. Oby teraz pokazali się z dobrej strony
  11. Jak Wisła nie przejdzie Skonto Ryga to... będzie kolejny wstyd... . Żadnych z tych 6 klubów nie znam...
  12. wybacz ale jesteśmy realistami i nie lubujemy się tym co widać jedynie w TV [br]Dopisany: 18 Majka słuchaj jechać na mecz do Barcelony kosztuje troszkę wiecej niz iść na stadion oddalony i kilka km od domu i zapewne wymaga wiecej czasu nie wiem czy zauważyłeś Ale to juz niedługo sie zmieni :kox: :kox: Zdania nie zmienie [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:22_________________________________________________ Jesli chciałes tymi słowami napisać coś "o mnie" stary to wybacz ale ja dłuzej kibicuje Barcelonie niz ty Juve więc ten zwrot nie nie dotyczy [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 12:23_________________________________________________A w Ekstraklasie to tylko i wyłącznie Lech, Lech i jeszcze raz LECH Napisałem ogólnie, a nie do konkretnych osób. Źle zrozumiałeś Inspektor co napisałem.
  13. Real i Barca to kluby sukcesu i pewnie większość kibiców to kibice sezonowi tzw. kibice sukcesu. Ja kibicuje Juve nie przerwanie od 11 lat i teraz mają kryzys i wierze, że już niedługo wrócą na szczyt , a w polskiej lidze to kibicuje Białej Gwieździe .
  14. Widzę, że w polskiej piłce dzieje się lepiej . To dobrze. Walka o mistrzostwo Ekstraklasy będzie zacięta . Tylko, żeby nie wyszło, że o mistrza będzie walczyła Legia z Wisłą. Zresztą czas pokaże.
  15. Pikniki, a ten wybuch radości? ywF-BsyfF2M
  16. Prawdziwy doping to jest w Anglii i Polsce . Wiele razy byłem na stadionie Wisły i doping jest .
  17. BMW + kobieta = Pdzp4AQlg2o [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________ XmEupf2YjIE
  18. Statoil Skawina PB 95 5,11 zł/litr
  19. Wydaje się być dobrą ofertą: http://auto.aliorbank.pl/
  20. http://sport.interia.pl/euro-2012/news/gwiazdy-barcy-i-realu-kontra-orly-franza,1650313 Bramkowy wyścig Messiego i Ronaldo - 106 goli w 6 minut 17nIFn2O77s
  21. Jak ona się rusza... a5irTX82olg
  22. Zapowiada się ciekawie... :gwizdanie: 1zd4zGt13IE
  23. Prawdziwy sprawdzian dla Polskiej Reprezentacji w Czwartek 9 czerwca Polska zagra z Francją, która wystąpi w najmocniejszym składzie . Wtedy wszystko się okaże...
  24. To co zrobił Grosicki... Zamiast pierdzielnąć z pierwszej piłki to robi jakieś zwody pod bramką (po akcji Kuby B.). R. Lewandowski . Ładna akcja byłych Wiślaków Kuby Błaszczykowskiego i Pawła Brożka . Polska prowadzi z Argentyną B 2:1.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.