Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Tak jest, zapisujemy się Dla mnie te mecze mają stawkę i to sporą, nie są meczami o nic... Poza tym nie My pierwsi jesteśmy gospodarzami i nie My pierwsi mamy tego typu problem, ale obyśmy z takim podejściem wyczynu RPA nie powtórzyli... Dla mnie też ten mecz nie był o nic. W końcu mecze z Niemcami zawsze wzbudzają dużo emocji. Byliśmy blisko pierwszej historycznej wygranej i zabrakło 30 sekund przez Pana W :gwizdanie:. Piszczek nie grał w tym meczu . Kare ma.
-
Piłka nożna
ciekawe, czy będą mieli po jakiej drodze przyjechać Nie będą :gwizdanie: WSTYD!!! -> http://biznes.onet.pl/raport_drogowy_autostrad_nie_bedzie,18490,4383277,1,news-detal
-
Piłka nożna
Ale porównałeś Jak Niemcy strzelili na 2:2 to mi się przypomniał mecz Wisły z Apoelem...
-
Piłka nożna
Mógł nie faulować w polu karnym, tylko pójść do końca i blokować strzał. Zawalił Wawrzyniak... Mecz Polski z Niemcami i Wisły z Apoelem pokazał, że nie potrafimy grać do końca... Tragedia... . Pod koniec popełniamy głupie błędy i przez to tracimy bramki... Kiedy się oni kur nauczą grać do końca... Zdąża przed Euro 2012? . W końcu jeździmy samochodami made in Deutschland... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
W ogóle nie było dopingu, tylko gwizdać potrafili... Pier olony piknik... . Dobrze, że Mierzejewski zszedł. Beznadziejnie wykonywał stałe fragmenty gry... Powinien się uczyć od Błaszczykowskiego.
-
Piłka nożna
Głowacki nie pierwszy raz zawalił Polsce bramkę. Tak też było jak we Wiśle... Nie wiem co ona robi w Reprezentacji. Dobrze, że go Wisła sprzedała. Wawrzyniak -> tragedia... . Błaszczykowski, Murawski, Lewandowski, Szczęsny bardzo dobrze. Nie dziwie się, że Szczesny był wkur ony po meczu. Dwoił się i troił i za przeproszeniem uja z tego... ;(. Było bardzo bliko... Zamiast wypierdzielić piłkę to co oni robią to tragedia... . 30 pier olonych sekund zabrakło...
-
Piłka nożna
Peszko prze baciurrrrrrrrrrrrrr !!! . 3 okazje i uj z tego. Przy pierwszej i ostatniej powinien lobnąć bramkarza, a przy drugiej przypierdzielić z lewej nogi w prawy długi róg (sam gram jako lewy pomocnik). Wojtek Szczęsny -> Klasa światowa :oklaski:. Polska zawsze miała bardzo dobrych bramkarzy.
-
Piłka nożna
Panowie jak nastroje przed jutrzejszym meczem z Niemcami? Będzie pierwsza w historii wygrana?
-
Piłka nożna
Widać różnice w wyszkoleniu... :gwizdanie:
-
[ALL B5] S4 B5 drożeją?
Zadbana "S"ka to inwestycja w przyszłość
-
Piłka nożna
Zobaczymy jaki Seria A ruszy... Zachciało im się strajkować . AS Roma z Juve zaszaleli na rynku transferowym, czas pokaże co z tego będzie, AC Milan z Interem trochę mniej.[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 22:50_________________________________________________ 3v1MDtFP5lU
-
Piłka nożna
Obiektywnie patrząc: 1. AC Milan 2. Juventus . . . . 7. Inter ?
-
Piłka nożna
a Balotelli w końcu trafił do AC Milanu?
-
Piłka nożna
Ostatni dzień okienka transferowego (NA ŻYWO): http://www.sport.pl/pilka/1,96012,10203726,Ostatni_dzien_okienka_transferowego__NA_ZYWO_.html "The Telegraph" donosi, że Wesley Sneijder przebywa obecnie w Manchesterze na testach medycznych. Z kolei Marco Balotelli zniknął ze składu na oficjalnej stronie Manchesteru City. Spekuluje się o jego powrocie do Włoch. Jak Sneijder odejdzie z Interu to mogą się pożegnać z top 3
-
Piłka nożna
Zapomniałem o Matrim, który się sprawdził w Juve oc16dLwTDiQ akcja Vidal -> Matri . Trzeba mieć nadzieje, żeby Fabio Q wrócił do formy z przed kontuzji . Juve też mógł kupić Honde. Bardzo dobry piłkarz, który wyrażał chęć przejścia do Juve, ale Conte go nie widział w Juve. Conte za bardzo eksperymentuje z taktyką... Sam nie wie czego chce. W Juve przydał by się taki Guus Hiddink albo nawet Dan Petrescu, który już trenował Wisłę Kraków. Piłkarze mieli ostry zapierdziel na treningach. Nie podobało im się to. Poszli się poskarżyć Cupiałowi i go zwolnili..., a później awansował z Unirei Urziceni do Ligi Mistrzów . Krasić zapowiadał się na godnego następce Pavla Nedveda, a teraz gra bardzo słabo... Jedynie z wyglądu jest do niego podobny. L. Bonucci bardzo nie pewnie. Robi głupie błędy w obroni. Dzisiaj ostatni dzień mercato. Może jeszcze ktoś przyjdzie... .
-
Piłka nożna
Podobno ma być. Demo już wyszło w zeszłą środę . Juventus był nie słusznie ukarany w 2006 roku... Zamieszany jest także Inter i AC Milan tylko oni mają tzw. "plecy". Inter jest głównym inicjatorem afery Calciopoli. Gdyby nie ona to by oglądali plecy Juve i AC Milanu... Zresztą powoli wszystko wraca na swoje miejsce :gwizdanie:. wiele klubow bylo wtedy zamieszanych ale tylko juve zdegradowali,powinni jak cos wszystkie zamieszane,no ale jak mieli zdegradowac Milan skoro to klub premiera Wloch??... a Moratti musi miec straszne uklady pomimo ze Inter tez byl zamieszany to nic mu nie zrobili,ba nawet za frajer mistrzostwo im przyznano a teraz jest juz sprawa przedwaniona i nie moga im zabrac tego mistrzostwa Skyliner ja bede zadowolony jak bedzie wywalczona liga mistrzow w tym sezonie,na papierze sklad jest ale boje sie o to co zawsze-trener i jego brak doswiadczenia w prowadzeniu duzego klubu oraz frajersko tracone punkty ze slabiakami jak to juve ma w tradycji Miały być transfery piłkarzy z wysokiej półki m.in. Bastos, Vargas, Rossi, Aguero itp., a mamy Vucinicia, Giaccheriniego, Estigarribie (o tych dwóch piłkarzach pierwszy raz słyszę), Elie (coś a'la Balotelli -> może się sprawdzi). Na plus na pewno: + Vidal + Pirlo + Lichtsteiner + Ziegler + wykupienie Fabio Q Byliśmy blisko pozyskania Lugano tylko Marotta się ociągał... Jak nie wyszło z G. Rossim i S. Aguero to powinni się zainteresować M. Zarate z Lazio, ale Conte wolał Vucinicia... Conte dużo zrobił dla Juve jako piłkarz, a czy zrobi jako trener? Czas pokaże. Jak historia piłki nożnej pokazuje nie każdy piłkarz może zostać dobrym trenerem . Nie dość, że afera Calciopoli Nas zniszczyła, to wielu ważnych piłkarzy odeszło z tzw. "tonącego statku", a teraz zarząd dobija Juve takimi transferami. Oby Conte się sprawdził. Już 5 lat bez sukcesów. Marka wielkiego Juve słabnie. Oby ten sezon był przełomowy . Teraz nr. 1 w bramce powinien być M. Storari, G. Buffon stracił formę. Tak uważam.
-
Piłka nożna
Podobno ma być. Demo już wyszło w zeszłą środę . Juventus był nie słusznie ukarany w 2006 roku... Zamieszany jest także Inter i AC Milan tylko oni mają tzw. "plecy". Inter jest głównym inicjatorem afery Calciopoli. Gdyby nie ona to by oglądali plecy Juve i AC Milanu... Zresztą powoli wszystko wraca na swoje miejsce :gwizdanie:.
-
Piłka nożna
Chłopak myśli, że coś ugra z Interem
-
Czy wiesz że ... ? :)
Czy wiesz, że Polska to wspaniały kraj?
-
Piłka nożna
jak czytam słowa Małeckiego to utwierdza Mnie w przekonaniu że to błazen ale to tylko Moje zdanie Według mnie Małecki za bardzo gwiazdorzy... Mój kolega uważa Małeckiego za swojego idola... Nawet ogolił się na łyso jak to "Mały" zrobił... Zostawię to bez komentarza... Pamiętam po wygranym meczu z Apoelem 1:0 Małecki wznosił ręce do góry, chyba po to żeby kibice głośniej dopingowali... Nie wiem czy ktoś z Was Wiślaków pamięta tamtą sytuacje . Różnie można interpretować jego gest...
-
Piłka nożna
Manchester City 5:1 Tottenham, Manchester Utd 8:2 Arsenal , ale ekipy z Manchesteru się rozstrzelały . Manchester Utd kiedyś wygrał 7:1 z AS Romą w LM :gwizdanie:. "Petro dolary" mogą zamieszać w LM i PL. Seria A przesunięta... , a miałem nadzieje, że zobaczę Juve... Mały ma zostać ukarany przez klub: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/t-mobile-ekstraklasa-wisla-krakow-ukarze-patryka-m,1,4832251,wiadomosc.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina PB 95 4,99 zł/litr Widzę, że przed wyborami magiczna cena 4,99 zł
-
Piłka nożna
Ja chyba się wybiorę na mecz Juve vs Inter albo Juve vs AC Milan
-
Piłka nożna
Tak można stwierdzić to co powiedział Rex, a Ty Jarko przytaknąłeś... :gwizdanie: ŁKS Łódź z Cracovią przez ostatnie lata okupują dolną część tabeli Ekstraklasy... Może już 15 września o godz. 21:05 Wisła Kraków w meczu Odense BK zagra tak jak na mistrza przystało .
-
Piłka nożna
Czyli według Was kibice Wisły to kibice sukcesu? :polew: