Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Maaskant po porażce z Legią: "graliśmy dobrze, z taką grą wygramy cztery następne mecze" :gwizdanie:... z taką grą to na pewno... uSXFekFfBSs
-
Piłka nożna
Nawet Ci zagraniczni piłkarze zaczęli się "kopać" jak Ci Polscy... We Wiśle nie ma rywalizacji... . Dobrze MMCV mówi. Mecz z Apoelem pokazał wszystkie słabości Wisły. Po tamtym dwu meczu Maaskant powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski i poprawić grę Wisły, ale jak widać tego nie zrobił... Dostajemy w LE, prawie przegraliśmy z Flotą Świnoujście (gdyby to był mocniejszy zespół niż Flota Wisła pewnie by się nie podniosła). Wczorajsza porażka Wisły z Legią... Obecnie Legia jest lepiej poukładanym zespołem niż Wisła.
-
Nowy przepis, 30 km/h w terenie zabudowanym ?
Najgorsze jest to, że na A4 i pewnie na innych autostradach też jak ciężarówka wyprzedza ciężarówkę... , albo są tacy co usilnie jadą lewym pasem i tamują ruch...
-
Piłka nożna
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Marchiso :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 22:27_________________________________________________Juventus 2:0 AC Milan
-
Nowy przepis, 30 km/h w terenie zabudowanym ?
Prędkość nie zabija, tylko stan polskich dróg, brak wyobraźni, przewidywania różnych sytuacji i przekraczanie granic swoich umiejętności na drodze. Według mnie to są jedne z przyczyn wypadków na polskich drogach. Autostrada powinna być 3 pasmowa, a nie 2... Za każdym razem jak jadę to ciągle korki... Nie ważne o której godzinie...
-
Piłka nożna
Mniej niż 20 min do rozpoczęcia derbów Włoch
-
Piłka nożna
Lubie Cie, ale nie gadaj mi tu o robieniu dobrze polskiej piłce... Bo w takie dyrdymały to nie wierze. Komu zrobi dobrze ? PZNPowi czy Legii albo Lechowi tym że wygra ? Jedynie sobie. To że Legia wygrała to przeciez Wisła nic z tego nie ma, nie oszukujmy się. Polska piłka niestety ma taki poziom, że raz na ile uda sie jakiejś drużynie bo piłka jest na tyle przypadkowym sportem drużynowym że nie zawsze wygrywa lepszy. Troche grała Wisła, troche Lech a teraz Legia i udawało sie wygrywać z lepszymi klubami ale za to każdy zaliczał też od czasu do czasu straszne wpadki. 10 lat temu jeszcze wygrywaliśmy z Cypryjczykami czy Rumunami a teraz to oni nas leją, czy nawet tacy Litwini czy Łotysze. Mimo wszystkoEkstraklase trzeba ją kochać taką jaka jest, mimo że troche ślepa i kulawa, a nie obrażać sie od razu Może trochę, źle sformułowałem swoją wypowiedź. Dobra gra Wisły w LE to nabijanie punktów do rankingu FIFA czy UEFA i przede wszystkim pieniądze, może nie takie jak w LM, ale dzięki tym pieniądzom można odpowiedni wzmocnić drużynę. Każdym dobrym meczem rośnie prestiż drużyny. Nie mów, że nie chciał byś żeby Wisełka dobrze grała w LE? 10 lat temu to graliśmy jak równy - równy z Barceloną, wygrywaliśmy z Interem, Lazio, Shalke itp, a teraz mniej znane kluby Nas biją..., bo już nie słabsze, ale mniej znane. Wisła chyba zatrzymała się w piłkarskim rozwoju..., a inni poszli do przodu. Gdyby nie Wisła to nie wiedział bym co to Levadia Tallin, Liteks Łowecz itp. itd. Może kiedyś będzie Nam dane oglądać polski zespół grający dobre spotkania w LM czy LE .
-
Piłka nożna
jest jeszcze Garbarnia Kraków itp itd...
-
Piłka nożna
Jak na mistrza przystało to Wisła powinna dobrze sobie radzić w Ekstraklasie i LE. Tak jest od kilku lat -> Za słabi na Europe, za mocni na Ekstraklasę. Co z tego, że w ostatnich latach Wisła tyle razy wygrała Ekstraklasę... Zwycięstwa w Europie są bardziej cenne i to nie tylko na korzyść Wisły, ale też polskiej piłki...
-
Piłka nożna
Może i Wisła jutro wygra z Legią, ale co z tego jak w LE gra tragicznie... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Jutro dwa derbowe mecze . Legia Warszawa - Wisła Kraków -> pewnie Legia wygra, chyba, że Wisła zaskoczy :gwizdanie:. i Juventus - AC Milan -> mam nadzieje, że Juve wygra
-
[B5 ADR] Zapadnięte sprzęgło
albo wysprzęglik... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Czyżby Wisełka była chłopcem do bicia w LE? :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Łukasz jaki obstawiasz wynik Juve - AC Milan?
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
to Panowie nie wiedzą... :gwizdanie:...
-
LOTTO 27.09 TWOJE NUMERY OBSTAWIAJ!!!
Jutro idę po A7
-
Opinie o silniku BMW E60 520i 2.2 benzyna 170km
Za fajnego diesla E60 530d (w końcu kilka razy był wybranym silnikiem roku i jest bardziej trwały niż 2.0d, a moc 218KM, z czasem 231 KM i moment 500nm ), trzeba dać z 65 tyś - 80 tyś zł .
-
Piłka nożna
Jak co to Arek jestem . Szkoda gadać... Znowu tracimy głupio punkty z ogórkami... dwa razy remis. Pierw z Bologną i teraz z Catanią. Mamy 2 pkt, a powinno być ich 6... Na razie mamy lidera, ale z taką grą znowu będzie miejsce 6-7... 2 października derby Włoch tzw. mecz Juve - AC Milan. Z pewnością to nie będzie łatwy mecz. Liczę na 3 pkt i mam nadzieje, że zagrają z AC Milanem jak na prawdziwe Juve przystało . Inter pod wodzą nowego trenera (Ranieriego) wygrał z Bologną 3:1 :gwizdanie:
-
Piłka nożna
:gwizdanie: qhFXb6OJh_w
-
Opinie o silniku BMW E60 520i 2.2 benzyna 170km
Brać E60 525i 218KM . 520i będzie za słaby.
-
Piłka nożna
Chyba niedługo pożegnamy się z Maaskantem, a zapowiadało się tak fajnie... :gwizdanie:
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
Piękny Volvo w amerykańskim stylu
-
[ALL] ciekawe auta, ktore mijales na trasie
Po Skawinie jeździ czarne Porsche Panamera . Raz na ul. Krakowskiej w stronę Krakowa jechało białe Ferrari 458 Italia . Nawet nie zdążyłem zrobić zdjęcia... Dużo ciekawych samochodów się przewija po Polsce. We Wrocławiu podobno Bugatti Veyron jeździ
-
Piłka nożna
Zawisza idzie na mistrza? Zawisza Bydgoszcz 1:0 Górnik Polkowice Inter pod wodzą nowego trenera wygrał 3:1 z Bologną... Jutro Catania vs Juve Mają być dwie zmiany w wyjściowej 11stce . Real Madryt 2:1 Rayo
-
[ALL] ciekawe auta, ktore mijales na trasie
Ja nie mam zdjęć, ale widziałem różne wynalazki. Nawet Ferrari... :gwizdanie: