Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Może Legia zagra z ManU i wyeliminuje Czerwonych Diabłów Petro dolary nie dały rady
  2. i tak po ptakach... LE zostaje :gwizdanie:
  3. O kurw Basel 2:0 Man Utd
  4. Ja ostatni raz w FIFĘ jaką grałem to 10, od ponad roku przerzuciłem się na PESa . Jutro Juventus - Bologna . Ciekaw jestem czy Alex zagra
  5. To teraz będzie trzeba zatrudnić Mourinho
  6. Lubią suszyć :polew: . To najlepiej im wychodzi :gwizdanie:.
  7. ;( . Pier__lony M. Rossi , dziwne, że czerwonej kartki nie dostał... Del Piero wszedł na boisko po 50 min i gra Juve się ożywiła, po cichu liczyłem, że strzeli bramkę, a ten q_tas Rossi go sfaulował 10 min później... . Oby szybko Del Piero wrócił do zdrowia. http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/del-piero-kopniety-w-twarz-gwiazdor-w-szpitalu,1,4946651,wiadomosc.html KC9optwPt8s Bomba Dudki : 0EAlbQLDLzs
  8. Statoil Skawina: PB95 5,52 zł/litr 5 gr w góre...
  9. Jestem pozytywnie zaskoczony postawą Wisły . Oby tak dalej. Jeszcze jedna, dwie bramki :>, ale ważne że mądrze grają, rozgrywają piłkę i przede wszystkim gra Wisły może się podobać . Chyba widać wpływ Moskala, że nie patyczkuje się z piłkarzami.[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 20:01_________________________________________________1:2... Lamey
  10. 3:1 i 3:3 . Brawo Juve :oklaski:
  11. Statoil Skawina: Kilka dni temu: PB95 5,49 zł/litr Dzisiaj: PB95 5,47 zł/litr 2 gr w dół...
  12. Polecam sobie przeczytać: http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/403-latwo-jest-kibicowac-wisle.html Ciekawe fragmenty: "Wisła była Gwardyjskim Towarzystwem Sportowym, a ja pytam, jakie ma to znaczenie dla kibicowania Wiśle Kraków? Czy kibice mieli jakikolwiek wpływ na przydzielenie ich do pionu gwardyjskiego? Oczywiście, że nie. Czy nie zrobili nic by przeciwstawić się opcji politycznej, jak i nadanemu z góry nam pionu politycznemu? Zrobili i to nie mało, by wspomnieć tylko, walki na ulicach nowej Huty z oddziałami Zomo, będąc jednym z pierwszych i najważniejszych w kibicowskim Krakowie orędownikiem walk za Solidarność i uwolnienie kraju z rąk komunistów. Nikt nie odbierze tego kibicom Wisły, że to oni byli jednym z ognisk zapalnych czynnie przeciwstawiających się władzy walcząc na ulicach Nowej Huty, zarówno za nas jak i wszystkich mieszkańców Krakowa." "Wisła = Milicja, tak mawiają kibice zwaśnionych z nami drużyn nie tylko z Krakowa. A ja pytam gdzie byli, gdy walczono o wolność? Byli natomiast wtedy kibice Białej Gwiazdy, najmocniej walczył Gdańsk, był także Wrocław. Byłoby, to nie fair gdyby nie wspomnieć o Poznaniu i Warszawie, gdzie szczególnie kibice Legii, mimo, że byli znienawidzonym przez wszystkich CeWuKaesem walczyli również za naszą sprawę - wolność. Nie wydaje się wam znajome czytelnicy, że wiele osób wspomina, że na gruncie politycznym również powstała zgada między nami a Śląskiem i Lechią."
  13. Krasić chce zostać w Juve... Dziwię się Conte dlaczego mało daje szans na grę Fabio Q (do czasu nieszczęsnej kontuzji kolana był najlepszym strzelcem w Juve w zeszłym sezonie), Del Piero i Elii... . Na razie go wyniki bronią.
  14. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Usiąść z trenerem przy flaszce :polew:
  15. Godz 16:00: Historia vs Petrodolary Wczoraj Atalanta zremisowała z Napoli i ma zabraknąć w meczu z Juve Edisona Cavaniego, który obędzie się we wtorek. Szkoda, że wczoraj Conte nie dał zagrać Il Capitano w 700 występie w barwach Juve ;(.
  16. W Barcelonie brutalnie fauluje Dani Alves nie? C6JvpW8nOt8
  17. :polew: :polew: KpQiXUD0Kco
  18. Pepe to największy brutal boiskowy: bz5-_I-VmTQ Zresztą w Interze jest też Lucio i Thiago Motta... W meczu z Juventusem jak kopali (czyli Lucio z Thiago Mottą) Del Piero to aż ciśnienie mi skakało... . Nie dawno Lucio z kontuzjował bramkarza AS Romy... kQ2Nag5jgoo
  19. Jak macie Steama to można grać na serverach Non Steam, ale w drugą stronę już nie bardzo
  20. Ja ostatnio gram w CS CZ na Steamie, ale w CS'a też można
  21. Orzeł ma wrócić, ale na środek... nie na pierś... :gwizdanie:. Lato i Kręcina do wyje_ania. Zresztą rozwiązać cały PZPN. Lato się trzyma mocno stołka prezesa, ale mam nadzieje, że lada moment go puści... Takie kabarety odpierdzielają, że brak słów. Im tylko chodzi żeby w kieszeniach mieli jak najwięcej PLNów..., a nie o dobro Polskiej Piłki...
  22. Wejście do Unii w 2004 roku było największym błędem... W Grecji, Hiszpanii, we Włoszech potrafią się sprzeciwić, postawić rządowi. Potrafią walczyć o swoje..., a my lubimy jak Nasz wspaniały rząd i Unia jedzie z Nami bez mydełka... Taka brutalna prawda...
  23. Przy wzroście cen ON automatycznie wzrosną ceny transportu, żywności... itd.
  24. Panowie od stycznia akcyza na diesla wzrośnie, a to oznacza, że llitr ON wzrośnie o 18 groszy... Chyba posiadanie diesla przestanie być opłacalne przy takiej cenie ON? Większe koszty eksploatacji diesla w porównaniu do silnika benzynowego i droższe paliwo... Chyba następny samochód też będzie napędzany PB... . PO_ebana POlska i UE... . Dzisiaj patrze w sklepie 500g płatków śniadaniowych prawie 11 zł , a niedawno 7-8 zł... Brak słów...
  25. W Polsce jest coraz gorzej... i coraz więcej osób o tym wie... Dzisiaj w wiadomościach mówili, że mają podwyższyć akcyzę na diesla i cena za litr ma wzrosnąć od 18 gr do 20 gr. Żeby mieć dobrą pracę w swoim fachu za dobre pieniądze trzeba mieć tzw. "kontakty". Wszędzie wymagane jest doświadczenie, ale jak ma się zdobyć doświadczenie jak nie chcą przyjąć do pracy...? . Może trafisz na jakąś dobrą prace w Austrii czy Niemczech. Życie w Norwegii jest drogie i jechać tak w ciemno to nie bardzo... . Jak masz możliwość to wyjedź. Zawsze to we dwoje raźniej . Powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.