Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Będzie nowy mistrz Legia albo Śląsk Wisła skisła a pewnie, ze skisła i bardzo dobrze !!! Niech w druzynie gra wiecej zagranicznych grajkow!!! Mistrzem bedzie LEGIA!!! Sląsk mistrzem jesieni, LEGIA MISTRZEM POLSKI !!! Raz na ruski rok to nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem. Wez sobie ostatnie 15 lat i zobacz ile raz Wisła była mistrzem a ile Twoja Legia, poniekąd to też tłumaczy Twoje podniecenie. Mnie te długie lata kibicowania nauczyły troche pokory i respektu do rywala ale widze że coniektórzy to jarają sie jak małpa dynamitem. Można by zaśpiewać: "gdzie Twoje berło...", ale po co?
-
Piłka nożna
To nie jest zbyt wiarygodne źródło. Na 99% zagrają 29 listopada .
-
Piłka nożna
Juve ma duże szanse wygrać z Lazio. Odszedł Mauro Zarate, ale za to przyszli Djibril Cisse i Miro Klose. Mecz z Napoli ma być rozegrany 29 listopada .
-
Piłka nożna
Teraz ciężkie mecz z Lazio i Napoli. Jak by wygrali te mecze to by było coś wspaniałego . Bardzo dobra gra Juve z Palermo .
-
Piłka nożna
Czy Artur B powstrzyma AC Milan?
-
Piłka nożna
Największy błąd Wisły Kraków -> pozbycie się Dana Petrescu : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/wisla-miala-juz-idealnego-trenera-i-go-wykopala,1,4909268,wiadomosc.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
Od nowego roku benzynka ma kosztować ponad 6 zł/litr, a diesel jeszcze więcej . http://moto.onet.pl/1652823,1,dokad-zmierzasz-benzyno,artykul.html?node=8 Wszystko kur drożeje tylko pensje stoją... PO_ebany kraj
-
Ceny paliwa marzec 2026
Żeby wybrać tą samą partie czyt. PO. To takie rzeczy tylko w Polsce. W 2008 roku tankowałem PB95 za 3,40 zł/litr. Też mogę wyjść na ulicę... Jest coraz gorzej... Doją Nas aż miło...
-
Piłka nożna
w dodatku ubrał "starą" koszulkę... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Prezydenta Barcelony chyba po_je*ało :gwizdanie:: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/fc-barcelona-chce-nowej-ligi-mistrzow,1,4908306,wiadomosc.html
-
Film z motywem Walki
- Mortal Kombat - The Punisher (ten z 2004 roku)
-
Piłka nożna
http://euro2012.wp.pl/title,PO-chce-aby-orzelek-byl-obowiazkowy,wid,13988167,wiadomosc.html?ticaid=1d636 Chyba jedyna pozytywna inicjatywa od PO...
-
Piłka nożna
Wisła tak naprawdę nigdy nie miała solidnego bramkarza na europejskim poziomie... Jak są b. dobrzy Polscy bramkarze to zaraz emigrują na Zachód.
-
Piłka nożna
Wyszedł poziom szkolenia młodzieży... Nawet Mołdawia Nas bije... Dopóki PZPN jest u władzy nic się nie zmieni i takie wyniki będą coraz częstsze... Jednym słowem WSTYD!!!
-
Piłka nożna
: 3HoDTsCktPQ
-
Piłka nożna
Może coś się ruszy :gwizdanie:: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/dzialacze-z-dolnego-slaska-chca-przywrocic-orzelka,1,4905428,artykul.html
-
Spadek sprzedażowy na allegro.
z dobrą alternatywą będzie na prawdę trudno ze względu na to, że każdy minimalnie uzdolniony użytkownik komputera w Polsce wie, że kiedy chce coś kupić to znajdzie to nie gdzie indziej a na ALLEGRO ... Ebay jest serwisem międzynarodowym a tak szczerze to nie słyszałem chyba nigdy aby ktoś wśród znajomych robił interesy przez ten portal. Co do wyglądu - totalna beznajdzieja.. każdy użytkownik szuka zdjęć na dole a wyszukiwarki po lewej stronie.... Moim zdaniem powinno być w ustawieniach jaki tryb pracy wybieram czy stary jaki dotychczas obowiązywał czy może ten aktualny... Tak powinno być i zapewne 90% osób by wybrało stary styl graficzny Allegro .
-
Spadek sprzedażowy na allegro.
Nie zawsze co nowe jest lepsze... i w tym przypadku tak jest
-
Piłka nożna
Już wiem dlaczego wczoraj Nasi dali wygrać Włochom Pewnie nie chcieli pocałować loga PZPN
-
Spadek sprzedażowy na allegro.
Jest na to sposób: http://www.vista.pl/porady/845_nie_podoba_ci_sie_nowy_wyglad_allegro_w_latwy_sposob_przywrocisz_stary_.html
-
Piłka nożna
Jak zmienili koszulki z Pumy na Nike to zauważyłem jak by gra Reprezentacji była gorsza... Może mi się wydaje...
-
Spadek sprzedażowy na allegro.
Też zauważyłem, że jest mniejsza sprzedaż. Ostatnio dużo sprzedawałem na Allegro i było kilkanaście odsłon i tyle. W ogóle to nowe Allegro jest mało przejrzyste...
-
Ceny paliwa marzec 2026
Statoil Skawina: Kilka dni temu: PB95 5,35 zł/litr Dzisiaj: PB 5,49 zł/litr
-
Piłka nożna
:oklaski: dla kibiców: zjVK_FNA2Vg
-
Piłka nożna
Głowacki wczoraj mógł zawalić przy dwóch bramkach. Przy drugiej bramce dla Włochów nie przypilnował Pazziniego. Tylko bieg obok niego z rekami w górze... . Mogła być trzecia bramka dla Włochów, bo Głowacki minął się z piłką, która dotarła do Matriego, ale strzelił on obok bramki... Jest Nike i Smuda -> nie ma gry Był Beenhakker i Puma -> było piękne mecze m.in. z Portugalią czy Czechami Dopóki PZPN, Lato i Smuda są u władzy będziemy się kompromitować na arenie między narodowej. Tu nie tylko chodzi o Reprezentacje. Pewnie fartownie z Węgrami wygramy albo przegramy i ciekaw jestem co powie Smuda na swoją obronę.