Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Niech zbombardują USA, bo brak słów co oni odpierdzielają. Gdyby nie było USA, wszystkim by się żyło lepiej na tym świecie... http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polska-odrzuci-acta-olejniczak-tusku-nie-musisz,1,5005922,wiadomosc.html http://wiadomosci.onet.pl/kraj/reakcja-europarlamentu-w-sprawie-acta-chca-zaskarz,1,5005797,wiadomosc.html
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Jak podpiszą ACTA 26 stycznia to będzie KONIEC... ;(
-
Piłka nożna
Są bardzo duże szanse na 30 scudetto . Trzeba się jeszcze wzmonić 2-3 klasowymi zawodnikami, a nie ogórkami . Największą zmorą obecnego Juve jest bardzo słaba skuteczność... Matri -> tragedia . Wyszedł Matriemu sezon w Cagliari i już wielka gwiazda... . Gwiazda jednego sezonu. Złapał wiatr w żagle, wniósł się na wyżyny swojej formy i strzelił trochę bramek, dla Juve też. Matri to przeciętny napastnik nadający się do gry w klubach dolnej części Seria A albo Ekstraklasy. Juve potrzeba napastnika światowej klasy, który od czasu do czasu strzeli bramkę z niczego, sam sobie stworzyć sytuację strzelecką, ale przede wszystkim być skutecznym i wykorzystywać większość podań od kolegów z drużyny. Taki Boriello nie będzie zbawicielem Juve... Trzeba wyłożyć na stół grubą kase i tyle, a Juve tylko na tym skorzysta. Gdyby była większa skuteczność napastników pewnie mielibyśmy więcej pkt.
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Remis Polska 29:29 Szwecja
-
Kraków - Poszukuję dobrego sklepu z Car Audio. Prośba o pomoc
Witam, Poszukuję dobrego sklepu w Krakowie z Car Audio. Za wszelką pomoc dziękuje .
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
od ok roku piszesz to samo, piszesz, że wyjeżdżasz a z tego co widzę to ciągle siedzisz w PL Ty się nie odzywaj, bo mi Tatuś nie kupuje samochodu tak jak Tobie i nie kąpie w kasie jak Twój... Gdyby nie sprawa doświadczenia dawno by mnie tutaj nie było...
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
Prezesi, bankowcy, osoby, które zarabiają po 5000 zł i więcej zawyżają statystki, a prawda jest brutalna i nie powiedzą jak naprawdę jest. Ok. 80% społeczeństwa albo więcej osób ledwo zarabia 1000 zł-1500 zł...
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
i co wywalczyli? Nic. Niby demokracja, a jednak nie... Już u Kadafiego mieli lepiej .
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
Najbardziej mnie zdziwiło, wręcz zszokowało, że kolejny raz zostało wybrane PO w wyborach. Takie rzeczy to tylko w POlsce... Jedyny ratunek to wyjazd z PL.
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
Nie trzeba od razu blokować autostrad na Euro. Wystarczy zrobić najazd na Wiejską jak będzie jakieś posiedzenie rządu w Sejmie. Górnicy, lekarze, policjanci itd. protestowali, wyrażali swoje niezadowolenie dlaczego kierowcy nie mogą? Nie ma co się oszukiwać, że w POlsce jest coraz gorzej...
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
Najlepiej dać się rządowi ***** bez mydełka, doić i siedzieć cicho jak grzeczne i posłuszne pieski nie?
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Duży brat patrzy
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
POlska - państwo policyjne?
-
Piłka nożna
Pirlo i Marchisio brakuje konkurencji. Odpuścili i pewnie dlatego tak grają jak grają... Co do obrony to mamy szczęście... Bonucci to się nadaje do Serie B albo do Ekstraklasy, a nie do Juve. 15 mln za takiego ogórka... .
-
Piłka nożna
ta druga liga by klepała naszych trampkarzy z ekstraklasy w podobnym stylu :gwizdanie: nie wiem po co napisales o polskiej ekstraklasie? Skyliner ogladasz w sobote juve? gdzies widzialem ze Boriello ma zagrac od poczatku Wszystko się okaże jutro... Ja na razie bacznie obserwuje czy Guarin z Cecaresem trafią do Juve . Nie potrzebnie wypożyczali Boriello do Juve. Oby go nie wykupili, bo to była by przesada. Mam nadzieje, że Fabio Q wróci do formy z przed kontuzji . 3 pkt z Atalantą muszą być .
-
Piłka nożna
Najbardziej wyrównana i nieprzewidywalna jest Premier League... W Primera Division od kilku lat o mistrzostwo walczy Barcelona z Realem, a reszta walczy o miejsca premiowane LM i LE. W Ligue 1 i Budeslidze też się pozmieniało. Bo zazwyczaj Lyon zdobywał mistrzostwo i Bayern, a teraz wszystko jest możliwe. Seria A też się zrobiła ciekawsza .
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
Można też zrobić tak, że jak będzie posiedzenie Sejmu na Wiejskiej to wtedy zablokować wyjazdy z ul. Wiejskiej i sobie posiedzą... Może to im da do myślenia...
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Czytałem o tym wczoraj i tak na kolejne zamknięte serwisy powstaną nowe. W 2006 roku zamknęli eDonek2000, 2-3 lata później OdSiebie. Raz zamknęli The Pirate Bay, ale nie udało im się.
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
No to zablokujcie ul. Wiejską... Zresztą w PL już lepiej nie będzie, tylko gorzej... .
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
w Krakowie też można by było. Zablokować wjazd do centrum... np. .
-
Ceny paliwa marzec 2026
STATOIL Skawina: PB95 5,67 zł/litr ON 5,84 zł/litr Kto by pomyślał rok temu, że diesel będzie droższy od benzyny... Dzisiaj podawali, że średnia pensja w POlsce wzrosła do 4000 zł..., a nie powiedzą, że ok. 80% społeczności ledwo zarabia 1000-1500 zł... PO_ebany kraj... Teraz kupowanie diesla w POlsce przestało się opłacać... Droższe paliwo i większe koszty eksploatacji...
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
Mam nadzieje, że Wam się uda . Może autostradę A4 zablokować w stronę Katowic? Najlepiej zablokować całą A4. Odgłos w mediach gwarantowany i wtedy też się dołączę . Za daleko do Wrocławia...
-
Piłka nożna
Dobrze, że nie Alvin :polew: . Poziom komentowania -> tragiczny... . Dlatego przestałem oglądać.
-
Piłka nożna
Nie kupowało i nie kupuje... Afera wyssana z palca... [br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:55_________________________________________________I tak Barcelona wygra...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nic nie pobije oryginału...