Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Ja posiadam Cyfrowy Polsat od 6 lat i polecam .
  2. Pisałem post jak było 1:3
  3. Manchester United w kryzysie? . 1:3... Jeszcze rok temu byli w finale LM... Trzeba zrobić przewietrzenie szatni i Alex powinien już odejść... Pasowało by -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/agent-higuaina-o-juventusie-pomyslimy-w-maju,1,5050433,wiadomosc.html
  4. Wielka szkoda. Wspaniały piłkarz jak i człowiek . [RIP].
  5. Ja planuje zmienić opony na letnie w połowie kwietnia . Nie raz zima potrafi zaskoczyć .
  6. Słynny filmik z YouTube... Nawet samochód doczekał swojej sesji w Auto Świecie . Najlepiej pojeździć po takiej drodze: Wtedy powinno wyjść czy coś stuka czy nie
  7. Ja raz wracałem z Krakowa to też bym prawie wjechał w sarnę, ale na szczęście szybko nie jechałem ok. 60 km/h i zdążyła przebiec na drugą stronę .
  8. W końcu , a 9 marca w piątek mecz z Lechem . Będzie ciekawie. Może wykupią Bitona AC Milan idzie na mistrza... Niestety... Palermo 0:4 AC Milan Juve znowu remisuje z ogórkami... Czas na Bologne.
  9. Ciekaw jestem meczu z Portugalią po 6 latach . Liczę na 2:1 dla Naszych
  10. To jeszcze nie koniec
  11. i tak by było 2:2
  12. ... Jutro moment prawdy do polskich drużyn w LE , a w sobotę deser: AC Milan vs JUVENTUS
  13. w końcu
  14. Szkoda straconej bramki w 80 min... Można było wygrać ten mecz. Po wyrównującej bramce Wisełka znacznie lepiej grała, ale zabrakło dobrej gry w obronie i na koniec remis... . Czekaj momentami przypomina mi Bonucciego z Juve... :gwizdanie:
  15. ja myśle ze go wywalczyli dobrą grą Zgadza się . Wyrównująca bramka wisiała w powietrzu. Juventus 3:1 Catania. W końcu wygrana z ogórkami i 3pkt .
  16. Dla Wisły też powinien być karny :gwizdanie:, a co zrobić jak sędzia był stronniczy...
  17. . Oglądałeś w ogóle mecz? Podobna sytuacja była w drugiej połowie meczu, w polu karnym standardu i jakoś sędzia nie odgwizdał karnego dla Wisły... .
  18. Wisełce pomimo przeciwności losu udało się zremisować (w co bardzo wierzyłem). :oklaski: za walkę do końca. Należała się ta bramka. Niesłuszna czerwona kartka dla Czekaja. Maks żółta. Standard był spokojnie do ogrania. Było 12 na 10 .
  19. czy to przypadkiem nie te oszusty co kupowały mecze i jeszcze nie dawno grały w 2 lidze?? Jak byście nie wiedzieli Juve zostało uniewinnione i nie ma żadnych dowodów na to, że kupowali mecze... Całą aferę rozkręcił Inter tzw. Moratti . Pisał o tym David. Oglądajcie sobie Barcelone, Man Utd, Hutniki itd. itp.
  20. w czwortek będzie o czym innym
  21. Dawid już nie biegasz w koszulce Del Piero? . Dlaczego tak daleko odchodzisz w przeszłość? Wystarczy sobie przypomnieć sezon 2008/2009: 5Kp3KOL7_mE zw1QyoW9PTE Z58BY6bUP7I Bramka Del Piero 1:58 Jutro muszą być 3 pkt. Alex nigdzie się nie wybiera. Bardzo chciałbym, żeby zakończył karierę w Juve . Il Capitano wiele razy podkreślał przywiązanie do Juve i nie wydaje mi się żeby sam przechodził do innego włoskiego klubu. Zresztą sam o tym mówił. W przyszłym roku minie 20 lat Alexa w Juve. Oczywiście jak po zakończeniu sezonu 11/12 zostanie jeszcze w Juve na dłużej .
  22. Weź ją na bilarda, kręgle itp. itd...
  23. Czyżby początek końca dominacji Barcelony?
  24. Real, Barcelona i Manchester United to chyba najbardziej medialne kluby na świecie . Czytałeś Dawid o tym, że Juve zostało uniewinnione w sprawie Afery Calciopoli? Nie czytałem. Prawidłowo, że Juve ubiega się o odszkodowanie. Najbardziej ucierpiało na tej aferze i jeszcze nie słusznie zostało oskarżone . Odszkodowanie się należy. Kasa się przyda na 2-3 piłkarzy światowej klasy, bo takich potrzeba żeby podnieść jakość zespołu i pokazać się z dobrej strony w LM , a mendy z interu wracają na swoje miejsce .
  25. Dziwny ten ranking... :gwizdanie: Juve <3 : http://www.youtube.com/watch?v=nF_nSbeYyzQ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.