Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Pogadamy o kandydatach na selekcjonera Reprezentacji Polski i wyborach w PZPN . Fornalik?, Kasperczak?, Nowak?, Skorża?, a może ktoś inny? Czy Lato kolejny raz zostanie prezesem PZPN? Ja bym widział Jerzego Dudka albo Bonka na jego miejscu Żeby oczyścić polską piłkę trzeba wprowadzić kuratora? Polscy piłkarze kolejny raz zawiedli? Czy byli najsłabsi?
-
Piłka nożna
dodam tyle ->
-
Piłka nożna
na koniec -> Włosi walką weszli do finału... Trudno, nie udało się... Tyle i dobranoc
-
Piłka nożna
Może gdyby Włosi zagrali ustawieniem 3-5-2 to by mecz może inaczej wyglądał
-
Piłka nożna
Póki piłka w grze, wszystko jest możliwe . Ja cały czas wierzę.
-
Piłka nożna
Finał nie będzie nudny. Będzie się działo
-
Piłka nożna
[h=6]Nie będzie arivederci Italia . FORZA ITALIA do Kijowa . Jest aufwiedersehen Deutschland .[/h]
-
Piłka nożna
FORZA ITALIA!!! JAZDA z Niemcami
-
Piłka nożna
- Poszukuję piosenki. Prośba o pomoc :)
Tylko ta piosenka nie jest nowa, ale na pewno powstała na początku XXI wieku lub okres 2005-2010. Może uda mi się ja usłyszeć i zapamiętać więcej tekstu .- Poszukuję piosenki. Prośba o pomoc :)
Piosenkę ostatni raz usłyszałem w swoim pokoju, bo ktoś ja puścił z naprzeciwka, a mieszkam w bloku. Niesety nie mam smartphone'a. Dawno jej nie słyszałem w radiu. Żadna z wymienionych . Znam je. Może Panowie zanućcie sobie fragment piosenki i może się uda?- Poszukuję piosenki. Prośba o pomoc :)
Jedno i drugie. To nie jest Venus. Ta piosenka często leciała w Radio ESCE i RMF FM jak dobrze pamiętam. To jest taka dancowa piosenka, a te słowa, które podałem w pierwszym poście to fragment tekstu piosenki jaki udało mi się wyłapać słuchając jej...- Piłka nożna
Malyna Andrea Pirlo AMAZING Penalty Kick vs England HD - YouTube- Piłka nożna
Teraz czas na Niemców . Czy będzie powtórka z MŚ 2006?- Piłka nożna
Jak Pirlo strzelił karnego...- Piłka nożna
Italia ciśnie- Poszukuję piosenki. Prośba o pomoc :)
Niestety to nie to- Poszukuję piosenki. Prośba o pomoc :)
Witam, Poszukuję piosenki. Ona jest dosyć popularna. Śpiewa ją dziewczyna i słychać: I'm fever lub I'm Your fever, I'm on fire itd. To jest taka szybka, dancowa piosenka. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny- Piłka nożna
Ja mam nadzieje, że w półfinale spotkają się Włosi z Niemcami i dokopią im jak 6 lat temu- Ciekawe filmy warte obejrzenia
hmmm Chernobyl Diaries / Czarnobyl. Reaktor strachu (2012) zwiastun nr 1 (polski) - YouTube- Piłka nożna
Ja tam się ciesze, że Wawrzyniak nie grał... Wydaje mi się, że Smuda nie ma jaj. Pewnie piłkarze mieli go gdzieś..., a trener powinien być jak ojciec. Opierdzielić kiedy idzie ujowo, a pochwalić kiedy jest źle i tego zabrakło... Widać było brak motywacji i Kuba coś mówił, że ich rodziny nie dostawali biletów i to de motywowało piłkarzy... Więcej tu -> Błaszczykowski: Powiedziałem dobitnie prezesowi PZPN, liczę się z konsekwencjami | wideo - Jakub Błaszczykowski, Euro 2012, Grzegorz Lato, Franciszek Smuda, piłka nożna, reprezentacja Polski i tu: Błaszczykowski ostro o Lacie: za każdym razem, jak coś ustaliliśmy, to nie trzymało się kupy - Euro 2012 w Onet.pl. Zresztą krótko mówiąc kolejny raz dali d*py... Kolejny raz Nas zawiedli...- Piłka nożna
%^&)*# atmosfera w drużynie też ma wpływ na zawodników... Miał być psycholog w drużynie, ale Smuda powiedział, że jest nie potrzebny... . Rozpierdzielić to wszystko... wprowadzić kuratora, bo tak to nigdy się nic nie zmieni...- podatek od koni mechanicznych.
Oby nie... To już by była gruba przesada...- Piłka nożna
Najgorsze jest to, że czekało się na ten turniej 5 lat i wszystko się spieprzyło w ciągu tygodnia... Brak woli walki, piłkarskiej agresji... Tak jest od 2002 roku... Niekiedy wyjdą Nam bardzo dobre mecze np. teraz z Rosją, z Portugalią czy z Czechami w elm. do EURO 2008... Wypierdzielić leśnych dziadków z PZPN, wprowadzić kuratora i oczyścić to bagno... Tak to się nic nie zmieni... . Spieprzyć taką szanse... :facepalm:- Piłka nożna
Za cztery lata się uda , a tak na poważnie to zabrakło woli walki, wiary w osiągnięcie dobrego rezultatu czyli wygrania meczu z Czechami, ambicji... W Pierwszej połowie bardzo dobrze grali, tylko zabrakło skuteczności, szczęścia... II połowa już była fatalna... Uszło z nich powietrze, niedokładne podania, siedli kondycyjnie... Dlaczego tak jest... . Widać, że po straconej bramce w 72 min chłopaki się podłamali..., ale tak nie powinno być..., tylko walka do końca, brak podań do Lewandowskiego, nie miał kto mu grać. Jednym napastnikiem nie wygramy meczu... Tyle się kur czekało na to EURO 2012 -> 5 lat i w ciągu tygodnia wszystko poszło w piz*u... Najlepszy mecz Polaków -> mecz z Rosją. - Poszukuję piosenki. Prośba o pomoc :)