Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Witam , Od kilku dni zauważyłem, że w Audi na 2 biegu w granicach 4-5 tyś obr/min czuć taką przerwę tak jak by samochód na moment złapał tzw. "zadyszkę", później po przekroczeniu 5 tyś obr/min ładnie idzie. Od czego to może być? Jak mi uda się dzisiaj nagrać filmik to wrzucę. Proszę o pomoc Pozdrawiam.
  2. a w meczu z Grecją zamknęli . Takie rzeczy to tylko w POlsce. Kompromitacja na skalę światową... Banda idiotów w tym PZPN... Spalić to w piz*u...
  3. Czy będzie wpierdziel?
  4. Chciałem dzisiaj zagrać na tym serwerze, ale coś nie mogłem się połączyć...
  5. To kiedy jakaś gierka? Polecam mapę CS_Assault_1337 . Może by tak ją zainstalować na serwer?
  6. Ja piszę o spalaniu PB95/100 km , a nie o LPG. Nie posiadam instalacji LPG w żabie .
  7. Ja gra czasami w 1.6 i CS:CZ . Można by jakiś klan założyć .
  8. Mi pali w mieście między 9-11l na 100 km . Czasami i 12l spali.
  9. Lewemu chyba brakuje zimnej krwi... Miał swoje okazje, to samo Gotze. Spokojnie mogli wygrać 4:1. Weidenfeller coś tam mówił do Balotellego przed karnym, ale się nie udało. BVB cisnęło Man $ity, ale zabrakło szczęścia w wykończeniu akcji. Mieli swoje okazje, a Hart miał swój mecz życia . ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ---------- Pamiętam tą sytuacje. Jak by walił z lewej nogi to by strzelił , a tak to walił z prawej i d*pa... Ja bym to strzelił .
  10. Nie oglądałem. Szkoda, że Borussia nie wygrała z Man $ity... Gdyby nie strzelali w Harta było by 4:1. Limit szczęścia wyczerpał na mecz z Polską . Joe Hart to chyba jeden z najlepszych angielskich bramkarzy w historii ich piłki. Jak wiadomo bramkarzy mieli przeciętnych.
  11. Słabo Wisła grała.Probierz podał się do dymisji Wolałbym żeby dali mu trochę czasu, to dobry trener. Poza tym połowa składu do wymiany Zgadza się. Poza tym zarobki nie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  12. Pierwsza w historii przegrana Wisły z Piastem... ...
  13. Jak ja byłem w kinie to widziałem nawet starsze osoby .
  14. dzięki sędziemu
  15. Też byłem na tym filmie dzisiaj i polecam
  16. JUVENTUS 4:1 AS Roma
  17. Dziwne, bo mi w mieście spali z 9-11 litrów na 100km. Wszystko zależy jak noga leży . Musisz jechać do jakiegoś zaufanego mechanik, żeby Ci sprawdził dlaczego tak dużo Ci pali. Sprawdź kable, świece. Jak stoisz w miejscu po dłużej jeździe to ile masz obr. na min? obroty powinny być poniżej 1000 około 900 Zgadza się. Tyle powinno być przy prawidłowo działającym silniku .
  18. Dziwne, bo mi w mieście spali z 9-11 litrów na 100km. Wszystko zależy jak noga leży . Musisz jechać do jakiegoś zaufanego mechanika, żeby Ci sprawdził dlaczego tak dużo Ci pali. Sprawdź kable, świece. Jak stoisz w miejscu po dłużej jeździe to ile masz obr. na min?
  19. Ja mam metalowy ten kolektor .
  20. Jak dochodzi do pęknięcia tego kolektora? Sam z siebie? Znowu samochód nie lubi mułowatej jazdy. Silnik w mojej Audi 1.8 125KM ADR jak na przebieg ponad 222 tyś km chodzi bardzo dobrze. Zobaczę czy mam metalowy czy plastikowy ten kolektor .
  21. 3 elektrodowe . Sam ostatnio wymieniałem na NGK.
  22. Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone zagrają razem w filme pt. "THE TOMB" :
  23. Ja już 4 lata jeżdżę A4 z silnikiem 125KM. Jak samemu się jedzie lub z pasażerem obok to jeszcze jest ok, ale jak jest komplet osób to się odczuwa, że silnik nie daje rady z masą samochodu + większą ilość pasażerów. Na 2 biegu spokojnie idzie do 100 km/h. Najwięcej nim jechałem 220 km/h. Pewnie by poszedł więcej, bo pod pedałem jeszcze coś tam zostało . Ostatnio jak byłem w Bludenz. Prawie 1000 km w jedną stronę to samochód spisał się bardzo dobrze. Nawet przy włączonej klimatyzacji nie czuć tak bardzo obciążenia silnika. Nie kiedy brakuje KM, ale ogólnie jestem zadowolony. Przyrost mocy dopiero czuć od ok. 3 tyś obr/min. Później ładnie idzie, ale czuć z początku, że się jedzie samochodem, który waży prawie 1400 kg. Nie wiem Panowie czy tak macie, ale z rury 1.8 125KM fajny dźwięk słychać . Jak zauważyłem większość 1.8 125KM tak ma . Przez 4 lata dużo km przejeździło się autostradą i nie jeden był zdziwiony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.