Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Tak jak pisałem wcześniej. Wszystkie wymiany mam zapisane z datą i przebiegiem. Kompletny rozrząd miałem wymieniany przy przebiegu 190,600 km (09.12.2008). 9 grudnia 2012 miną 4 lata od wymiany. Obecnie mam przejechane ponad 223 tyś km. Znowu samochód nie jest nadmiernie eksploatowany. Pompa wody została wymieniona przy przebiegu 204,401 km (08.09.2010). Czemu tak późno? Poprzedni mechanik tego nie wymienił. Teraz jeżdżę do innego. Pompa wody Ruville ma już dwa lata. Rocznie robię ok. 10 tyś km. Szybciej minęło prawie 5 lat niż ja zrobię na rozrządzie 120 tyś km...
  2. Każdy post to inny... . To jak jest w końcu jest z tym rozrządem? Jak wymieniałem go 4 lata temu to na bardzo dobrych zamiennikach i płaciłem ok. 900 zł za wszystko.
  3. zawsze ale to zawsze wymieniamy cały zestaw, bo to sie lubi potem zemscic w najmniej oczekiwanym momencie, kolego na takich rzeczach sie nie oszczedza. Ja zawsze wymieniam oprucz całego zestawu rozrzadu, uszczelniacza wałka i wału, nawet chociasz sa suche, bo zacznie ci lac i znowu ta sama robota, do tego paski akcesoriów, czyli, pasek klinowy od pompy wody, pasek wielorowkowy alternatora i wiskozy plus napinacz, pasek klimy plus napinacz. pompe wody co druga wymiane rozrzadu, czyli jak przy 190tys miałes wymieniana, to teraz odpusc, chyba ze nie wiesz to wymieniaj, pompa nie jest na rozrzadzie ale jak jest przod rozebrany i do okoła duzo miejsca to mozna odrazu wymienic, to tylko kilka minut wiecej roboty, a pompa tez sie lubi zemscic jak na czas nie jest wymieniana. jeszcze raz podkreslam na tym sie nie oszczedza, bo koszt remontu głowicy jest kilkakrotnie wyszy niz kapletny rozrzad, a ty spisz spokojnie. Kazdy robi jak uwaza, zalecen nie wymyslili od tak sobie, ja wymieniałem przy 200tys lancuszek byl troszke rozciagniety i slizg napinacza tez był podrobiony, ale nic nie dzwoniło Czyli wymienić kompletny rozrząd? Jaki mniej więcej koszt tego wszystkiego? 800 zł? Czy więcej? Pompa wody tak jak pisałem wcześniej była wymieniana przy przebiegu 204,401 km (08.09.2010). Mam taką książkę serwisową do której wpisuję co zostało zrobione, kiedy i przy jakim przebiegu. Teraz mam nalatane ponad 223 tyś km. Jeżeli chodzi o łańcuch i napinacz to sprawdzę w jakim są stanie. Czy trzeba wymieniać czy nie.
  4. Czyli powoli szykować się na wymianę kompletnego rozrządu czy wymiana samego paska wystarczy?
  5. Pompę wody miałem wymienianą trochę później... Poprzedni mechanik mi nie wymienił... Teraz jeżdżę do zaufanego mechanika. Pompę wody miałem wymienianą przy przebiegu 204,401 km (08.09.2010). ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ---------- To w końcu jak jest z tym rozrządem? Wymiana co 60 tyś km, 90 tyś km, 120 tyś km lub co 5 lat? Akurat zbliża mi się wymiana oleju to przy okazji mogli by mi sprawdzić w jakim stanie jest łańcuch i napinacz. Wcześniej wykazywało mi błąd G40 i w 99% to mógł być łańcuch, ale po przeczyszczeniu przepustnicy, adaptacji i po wymianie rurki, która była urwana od dołu ze starości wlatywało lewe powietrze. Po tych zabiegach błąd G40 zniknął.
  6. O tym wcześniej już wiedziałem, ale wciąż nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie...
  7. Ja już jeżdżę prawie 5 lat na tym rozrządzie (wymieniony oczywiście komplet). Moje pytanie. Jak jest z tym rozrządem? Wymiana co 120 tyś km czy 5 lat? Łańcucha nie miałem wymienianego, ale podjadę żeby go sprawdzili.
  8. Witam, W swoim Audi A4 1.8 125KM ADR 20V miałem wymieniany rozrząd przy przebiegu 190,600 km dnia 09.12.2008, a obecnie mam przejechane ponad 223 tyś km. Teraz pytanie. Czy wymieniać rozrząd? Z tego co przeczytałem na forum. Powyżej 200 tyś km powinno się wymienić łańcuch rozrządu czy dopiero jak pojawią się stuki ala diesel? Pozdrawiam
  9. Wynik cieszy Tak... Jak karny z d*py... Od kiedy łopatka to ręka... . Zresztą gra JUVE średnia... Ten Alessio to c*paa... Nie potrafi zmotywować piłkarzy do walki... Już Carrera lepiej zastępował Conte. Teraz dwa ważne spotkania. Derby z Torino i arcy ważny mecz z Szachtarem. Po tych dwóch meczach wraca Conte. Oby zdobyli kpl. pkt.
  10. Takie masz, tylko C5W -> OSRAM LEDRIVING COOL WHITE 6000K W5W NOWOŚĆ LED (2808544538) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.?
  11. Chociaż tyle . W wolnej chwili mógł byś wrzucić zdjęcie jak świecą te postojówki? Jeżeli to nie problem?
  12. Pasowało by zrobić jakąś listę chętnych na konkretny dzień i godzinę .
  13. Ja kupowałem te żarówki -> ŻARÓWKI POSTOJÓWKI PHILIPS BLUE VISION W5W GDYNIA (2751253407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Miały dawać barwę światła ala ksenon..., a świecą jak zwykłe żarówki... . Nie muszą być koniecznie LEDowe żarówki. Ważne, żeby dawały zbliżone światło do ksenonu. Takie coś-> ŻARÓWKI PHILIPS T10 W5W 6000K Blue Vision LED W-wa (2815896071) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.? ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Masz je w swoim Audi? Świecą podobnie jak ksenon?
  14. Godz: 20:45 -> AC Milan - JUVENTUS
  15. Felipe Melo Saves Penalty - Elazigspor vs Galatasaray 0-1 - 24/11/2012 - YouTube
  16. Cena może odstraszać, ale najbardziej interesuje mnie to czy rzeczywiście tak dobrze świecą i nie pojawia się błąd o spalonej żarówce
  17. Witam, Zastanawiam się nad kupnem postojówek OSRAM -> OSRAM LEDRIVING COOL WHITE 6000K W5W NOWOŚĆ LED (2808544538) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Miał ktoś te żarówki? Są warte tych pieniędzy? Nie pokazują komunikatu o spalonej żarówce? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 24-11-2012 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2012 at 11:28 ---------- nikt?
  18. ?
  19. JUVENTUS 1:0 Chelsea . 1:0 to za mało . ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- JUVENTUS 3:0 Chelsea Piłkarz z Szachtaru nie wie co to gra Fair Play... : FAIR PLAY FAIL!!! Terrible sportsmanship!!! Luiz Adriano - YouTube
  20. Mój Wujek prowadzi warsztat zajmujący się naprawą samochodów francuskich i mogę go podpytać o Scenica II .
  21. Citroen Xsara Picasso, Renault Scenic, Ford C-Max, Opel Zafira. Nie patrz na przebieg tylko na stan - Citorean Xsara Picasso z silnikiem diesla 2.0 HDI 90KM lub jakikolwiek silnik benzynowy. - Renault Scenic II z silnikiem diesla 1.9 dCi 120KM lub silnik benzynowy 2.0 135KM. - Ford C-Max z silnikiem diesla 2.0 TDCi 110KM/136KM lub jakikolwiek silnik benzynowy. - Opel Zafira B z silnikiem diesla 1.9 CDTI 120KM bez FAP lub silnik benzynowy 1.8 140KM. Weź pod uwagę, że samochody z silnikiem diesla nie będą miały ok 100 tyś. km (jak już to kręcone). Prędzej ok 200 tyś km lub ponad. Jak zależy Ci na niskim przebiegu to zastanów się nad silnikiem benzynowym.
  22. Obrońcy Polski grają jak amatorzy... Szczególnie Glik... Brak słów... ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- allle przyje... z lewej nogi Obraniak ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- uj z tego jak obrona do d*py...
  23. Oczywiście. Proszę bardzo -> http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/zdemontowac-trzecie-swiatlo-stop-sedanie-fotostory-251680/
  24. Witam, Dzisiaj na spokojnie wziąłem się za zdemontowanie trzeciego światła "STOP" i się udało .
  25. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Mogę potwierdzić, że WD40 czyni cuda . Popsikałem i wszystko działa, nawet przy lekkim dotknięciu manetki .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.