Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. W przypadku BMW E60 po liftingu w 2007 roku w silnikach benzynowych wprowadzili bezpośredni wtrysk . Do 2007 roku silniki benzynowe miały wtryski EFi. Inżynierowie BMW strasznie spieprzyli sprawę, a to wszystko niby po to żeby zmniejszyć spalanie silników benzynowych... To się odbiło na ich niezawodności . To samo dotyczy się BMW E90 po liftingu... Jak już benzyna w E60 do 2007 roku, a w E90 do 2008 roku. Po tych latach tylko diesle wchodzą w grę... Jak w BMW E60 i E90 łańcuch jest bezobsługowy to co z rolkami napinającymi i z resztą rzeczy? Chyba, że ich nie ma? Tak to wygląda?
  2. Będzie pogrom w meczu Śląsk Wrocław - Hannover 96 Jedynie Legia ma szanse
  3. Jeszcze takie pytanie. Czy w silnikach benzynowych i dieslach w BMW E60 i E90 łańcuch rozrządu jest bezobsługowy? Który silnik lepszy 2.5i 192KM czy 3.0i 230KM? Obydwa mają system ze zmiennymi fazami rozrządu VANOS? Z diesli to wiadomo, że 3.0d. Bardziej mnie interesuje silnik benzynowy.
  4. Wyjątek -> BMW 530 3,0 DIESEL 218KM jako Limuzyna w Koszalin
  5. Pokaż jakieś zdjęcie to się zobaczy czy wystają koła za błotniki . Ja z przodu mam opony 17" 225/45, a tył 17" 245/40 i wszystko elegancko siedzi (fota poniżej) Dystanse masz założone?
  6. Ta zielona kreska po lewej stronie to tempomat? Temperaturę na zegarach normalnie widać w którym miejscu? Będą musiał wchodzić do tego ukrytego menu za każdym razem jak będę chciał zobaczyć jaka jest temperatura silnika? Jak osiągnie silnik 90 stopni to po czym to poznam?
  7. Witam, Jak można sprawdzić temperaturę silnika w BMW E60 i E90? Czy w silnikach benzynowych w BMW E60 i E90 też znajdują się słynne klapki, które można spotkać w silniku 3.0d?
  8. Ja jak kupowałem swoje Audi we wrześniu 2008 to też sobie ubezpieczenie przedłużałem, a zarejestrowałem go dopiero w listopadzie.
  9. Nikt nic nie pisze, że Polskim drużyną dobrze poszło w Europejskich Pucharach. Trochę gorzej ze Śląskiem
  10. ja pie
  11. Ja używam już od kilku lat Gillette Fusion (jestem bardzo zadowolony) i kupowałem z kilka miesięcy temu wkłady z allegro i to chyba były z Anglii sprowadzane bodajże 6 wkładów za ok. 50-60 zł. Spokojnie jeden wkład mi wystarcza na miesiąc-dwa, a golę się kilka razy w tygodniu .
  12. ciekawe kto im dał prawo jazdy
  13. Jeszcze to -> Tuzimek: to jedyny plus naszej Euro-kompromitacji - Euro 2012 w Onet.pl
  14. Dla nich liczy się tylko $. Bez Ibry Milan może się pożegnać z walką o Scudetto. PSG petro dolarami nic nie zdziała. Nasze Juve jak do tej pory zrobiło bardzo dobre transfery: Asamoah, Isla, Pogba, Armero. Jedynie nie podoba mi się transfer Lucio. Jeszcze kupić klasowego napastnika i będzie ok . Podobają Ci się nowe koszulki JUVE?
  15. nie pier**l głupot PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli... Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!! Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata . Polska piłka się stacza... Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście. Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy... czyli wg Ciebie Fornalik jest **uja wartym trenerem... piszesz mi tu o starych dziadkach co mnie w ogóle nie interesuje a wcześniej napisałeś totalną brednie, że jest pupilem PZPNu A kogo Ty bys widział na tym stanowisku ? Tego nie powiedziałem, że jest ujowym trenerem... ale został namaszczony przez Piechniczka... Jak leśne dziadki się zaczną wpierdzielać i dadzą swoich ludzi (m.in. ten sam sztab szkoleniowy zostanie) to będzie kiepsko... Jak Fornalik będzie miał wolną rękę w podejmowaniu decyzji, w wybraniu sobie ludzi do sztabu szkoleniowego to spoko. Liczyłem na Fornalika, Kasperczaka lub Nowaka napisałeś, że pupilek PZPNu, czyli każdy wybrany przez tych ludzi trener byłby ich pupilkiem tak? Mogli sobie brać Engela, Kasperczaka czy kogokolwiek.... szkoda, że wybrali Fornalika Poniosło mnie dlatego tak napisałem... Fornalik został namaszczony przez Piechniczka, a jak wiadomo Piechniczek ma siłę przebicia. Pupilkiem PZPN to prędzej byłby Engel. Szczerze to wolałbym bardziej na stanowisku selekcjonera Nowaka lub Kasperczaka.
  16. nie pier**l głupot PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli... Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!! Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata . Polska piłka się stacza... Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście. Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy... czyli wg Ciebie Fornalik jest **uja wartym trenerem... piszesz mi tu o starych dziadkach co mnie w ogóle nie interesuje a wcześniej napisałeś totalną brednie, że jest pupilem PZPNu A kogo Ty bys widział na tym stanowisku ? Tego nie powiedziałem, że jest ujowym trenerem... ale został namaszczony przez Piechniczka... Jak leśne dziadki się zaczną wpierdzielać i dadzą swoich ludzi (m.in. ten sam sztab szkoleniowy zostanie) to będzie kiepsko... Jak Fornalik będzie miał wolną rękę w podejmowaniu decyzji, w wybraniu sobie ludzi do sztabu szkoleniowego to spoko. Liczyłem na Fornalika, Kasperczaka lub Nowaka
  17. nie pier**l głupot PS. Szkoda, że odchodzi z Ruchu Nie pier**le głupot... Wiem, że prawda boli... Do póki W PZPNie jest Lato, Piechniczek i kilka innych starych dziadów nic nie nie zmieni!!! Będzie to samo gówno co przez ostatnie lata . Polska piłka się stacza... Wprowadzić kuratora, rozwiązać to gówno i zacząć od nowa -> To jedyne wyjście. Potraficie tylko bluźnić trzy po trzy...
  18. Pupilek PZPNu...
  19. Będzie pasował ten dławik do Audi A4 B5 1.8 125KM 1998 rok? DŁAWIK KLIMATYZACJI BIAŁY AUDI, GM, JAGUAR, OPEL (2434927323) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i osuszacz: AUDI 80 B4 A4 A6 VW PASSAT B5 OSUSZACZ KLIMY HELLA (2447399082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.