Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Liczyłem przynajmniej na remis z Rosjanami i się udało . Ja się cały czas zastanawiam dlaczego Smuda nie wpuszcza Grosickiego na lewą pomoc . On byłby idealny na zmęczonych Rosjan w 50-60 min meczu..., ale Mierzejewski też dał dobrą zmianę .
  2. Mirosław Trzeciak To co zrobił Buffon z Torresem . Ciekawy mecz
  3. Oby . Jutro o godz. 18:00 będzie się działo. Hiszpania vs Włochy . FORZA ITALIA!!! .
  4. Polacy powinni strzelić na 2:0, żeby uspokoić grę i kontrolować mecz. Nie strzelili i to się zemściło, w dodatku Smuda zapomniał o zmianach... Brakowało Grosickiego w drugiej połowie... . Mecz był spokojnie do wygrania przez Polskę, ale jak to zwykle bywa przepierdzielili sprawę... . Z Rosjanami będzie ciężko... Klepali jak Hiszpanie i te prostopadłe podania...
  5. Skyliner89 odpowiedział(a) na ryba85 temat w Lifestyle i Hydepark
    Nr gg osoby sprawdzającej Nr VIN: 5334754. Proszę napisać, że jest się z forum A4-klub.pl
  6. Bez porownania lepsze od Euro Spoko... , ah ta POlska... ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- Reakcja Ferdka na Koko Euro Spoko: Kiepscy i Koko Euro Spoko [1] - Reakcja Ferdka! (odc. 3) - YouTube Hymn Euro 2012:
  7. Probowalem roztworu z woda, ale niestety to nic nie dalo... . Moze znasz jakis dobry srodek czyszcacy do takich plam?
  8. Witam , Czym moge usunac takie plamy? One powstaly od kol... Byly transportowane w worku, ale jednak... . Prosze o pomoc
  9. Jezeli chodzi o darmowa wyslke z Chin do Polski to prawda. Sam kilka razy zamawialem rzeczy z Chin i przychodzily bez problemu. Czeka sie zazwyczaj 10-14 dni. Wystrzegaj sie wysylki rzeczy do Polski przez EMS, bo jest sprawdzana przez Urzad Celny w PL .
  10. Teraz już wszystko jasne . Dziękuje za pomoc
  11. Dziwne, bo jak na rezerwie tankowałem to weszło mi tylko ponad 53l...
  12. Witam . Jaka jest pojemność baku w Audi A4 B5 1.8 125KM? 50l czy 62l? Pozdrawiam
  13. 19 lat z Juve na dobre i na złe. Takich piłkarzy jak Alex już nie będzie . Dziękuje Alex za te wspaniałe 19 lat z Juve (1993-2012). :notworthy: :hi: :oklasky: . Serce boli, że zarząd nie przedłużył z nim kontraktu...
  14. :hi:
  15. JUVE :banan: pieknie to wyglada teraz tyle lat czekania,tyle lat ponizania,wypominania calcipoli,serie B,slabe sezony ale wytrwali kibice zyli nadzieja przez te wszystkie lata i nie opuszczali Juve a ich cierpliwosc zostala nagrodzona,Scudetto wrocilo na swoje miejsce,3 gwiazdka :drunk:Wielkie brawa,slowa uznania i szacunek dla naszego trenera Conte,przed sezonem mialem watpliwosci czy to wlasciwa osoba ale nieslusznie, Grazie Antonio - prawdziwy Juventino Nie wierzyłeś, że się uda, ale się udało . Teraz czas na podbój Europy . Teraz niech zarząd przedłuży kontrakt z Alexem i będę zadowolony w 100% . Skrzywdzili Nas, ale teraz wracamy silniejsi
  16. 30 SCUDETTO!!! i 3 gwiazdeczki!!! Teraz czas na Napoli
  17. To było wiadome, że Wisła się podłoży i da wygrać Śląskowi . Dzisiaj bardzo ważne spotkanie o 20:45 Juve vs Cagliari AC Milan vs Inter Jeżeli AC Milan przegra, a Juve wygra to
  18. Wisła i Juve słabo... . W drugiej części sezonu Śląsk często zawodził, a są blisko zdobycia MP... W niedziele derby Mediolanu i trudny mecz Juve o 20:45... 2 mecze do końca...
  19. Będzie kompromitacja
  20. Oficjalna piosenka na Euro : Szkoda, że nie to:
  21. Dziękuje za pomoc . Jak by ktoś trafił na jakaś stronę albo miał do czynienia z Maserati Quattroporte 4.2. Chodzi mi głównie o koszt części eksploatacyjnych.
  22. Witam , Szukam części do Maserati Quattroporte 2005 rok, silnik 4.2: - tarcze + klocki (przód i tył) - filtry (oleju, paliwa, powietrza, kabinowy) - kompletny rozrząd - wahacze (przód i tył) - amortyzatory itp. Gdzie mogę znaleźć te części? W jakich cenach są? Ktoś się orientuje? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.