Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Atak: Vucinic - Higuain - Del Piero/Fabio Q albo Higuain - Del Piero/Fabio Q ale pewnie to tylko marzenia . W Juve bym widział Rossiego, Higuaina lub Hulka + Hazarda Kolarov . Nigdy nie widziałem jak gra Znając Nasz zarząd poskąpią kasy na światowej klasy napastników...
  2. Zgadza się, a to wszystko przez to, że mało grał Alex Del Piero . Mamy trudne spotkanie z Palermo, ale inter może urwać pkt AC Milanowi. Zresztą do końca zostało 8 kolejek do końca i wszystko się może zdarzyć..., ale ja cały czas wierzę, że się uda i będą 3 gwiazdki nad herbem i może srebrna też
  3. . Jak dobrze pamiętam to AC Milan gra z Fiorentiną na wyjeździe. Trzeba liczyć na Boruca i spółkę
  4. Ciekaw jestem jak Milan teraz będzie grał w Serie A
  5. Wisła ... 3:1... Ja pier.... Dobrze, że jest Juve.
  6. Ja tak miałem jak jechałem autostradą A4 jak były te silne wiatry w stronę Katowic i też musiałem lekko kręcić kierownicą. Także wszystko jest ok .
  7. JUVE!!! JUVE!!! JUVE!!! . JUVENTUS 3:0 Napoli Jak oni grają asysta DEL PIERO. W 10 min pokazał więcej niż drewniak Boriello (o wyglądzie Hitlera), który nie zasługuję na grę w Juve. Wiedziałem, że się uda
  8. Bardzo mnie cieszy remis Catanii z AC Milanem, ale w pełni usatysfakcjonowany będę jak JUVE wygra z Napoli , a jak bramkę dołoży Alex to będę w 7 niebie . Nie zapominaj Dawid, że jeszcze AC Milan gra z interem . Także inter może urwać pkt AC Milanowi. Przegrają i JUVE wskoczy na pierwsze miejsce z przewagą 1 pkt. Dzisiejszy mecz z Napoli jest bardzo ważny, o ile nie najważniejszy w walce o Scudetto ... . Trzeba wygrać i tyle... Wierze, że się uda.
  9. Piękny mecz w wykonaniu JUVE . Mogło być wyżej niż 2:0 . Bardzo mnie cieszy bramka Alexa . Powinien zostać w JUVE do końca kariery . Jeszcze liczymy się w walce o Scudetto . Storia une grande di amore . Dziwię się, że Conte daje tak mało szans Del Piero, ale znam przyczynę .
  10. i Dr'a Bunga Bunga . Też liczyłem, że Roma urwie pkt AC Milanowi, ale... nie udało się. Jutro z interem muszą być 3 pkt . 3:0 i będzie git.
  11. nie... Płomień Kostrze - Mogilany
  12. Jutro AC Milan vs Roma . Ciekaw jestem czy Roma urwie jakieś pkt AC Milanowi , a w niedziele Derby D'Italia
  13. Nie jestem jakimś mega fanem Barcy ale coś mi się wydaje, że jednak będą mistrzem BTW Nie rozumiem fanów Juve, którzy Milan już okrzyknęli mistrzem Włoch Kto już okrzyknął AC Milan mistrzem Włoch? Ja cały czas wierzę, że się uda , że jeszcze Milan straci pkt . Zresztą wyżej się wypowiadałem na ten temat . http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/alessandro-del-piero-pobil-kolejny-rekord-juventus,1,5066597,wiadomosc.html
  14. W Skawinie płacę 100 zł miesięcznie
  15. tyko nie ma chętnych, żeby wyjść na ulicę...
  16. Kuchenki wyeliminowane ... Trwa dramatyczny mecz JUVENTUS vs AC Milan... ---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 22:59 ---------- JUVENTUS w finale COPPA ITALIA!!!
  17. Zgadza się . Z roku na rok jest coraz gorzej... Lata 1997-1998 -> PB95 1,60 zł/litr. Dzisiaj PB95 -> 5,74 zł/litr. Wszystko drożeje, a pensje stoją...
  18. Polisa kosztuje średnio 448 zł, to trzykrotnie mniej niż w Austrii i czterokrotnie mniej niż w Luksemburgu. - czytamy w "Gazecie Wyborczej". Polscy kierowcy płacą mało, ale mało dostają w zamian. Odszkodowania są niewielkie, na samochód zastępczy po wypadku rzadko kiedy można liczyć, ale to się zmieni. Kierowcy dostaną usługę na europejskim poziomie, jednak ten musi kosztować. Do polepszenia warunków polis, ale także wzrostu ich cen przyczynił się rzecznik ubezpieczonych, po którego stronie stanął Sąd Najwyższy. Uznał, że każdemu kierowcy poszkodowanemu w wypadku należy się auto zastępcze na koszt ubezpieczyciela, pod warunkiem, że przed wypadkiem jeździł swoim samochodem, a nie trzymał go w garażu czy przed domem. Będzie to kosztowało według szacunków prezesa jednej z firm ubezpieczeniowych ponad miliard złotych rocznie. Te koszty firmy przerzucą na klientów. OC podrożeje o 20 procent. ŹRÓDŁO: Moto.Onet.pl Zapomnieli wspomnieć, że pensja w POlsce to ledwo 1200-1400 zł...
  19. a nie obok Kołtonia? Śląsk Wrocław 3:0 Cracovia
  20. dlaczego niby się marnuje ? bo puścił 5 goli z juve ? Boruc zasługuje na lepszy klub. Gdyby nie on to by Fiorentina miała by więcej straconych bramek + mniej pkt. W ogóle nie mają obrony. Dla nie go by pasował Tottenham . a wszystko przez to: JUVE 2-2 Genoa JUVE 1-1 Bologna JUVE 1-1 Cagliari JUVE 0-0 Siena JUVE 1-1 Chievo 10 pkt poszło w piz*u... Trzeba liczyć, że AC Milan straci kilka pkt. Najlepiej dwie przegrane . Tylko wtedy Juve musi wygrać wszystkie swoje pozostałe mecze. Mecze AC Milanu: AC Milan vs AS Roma -> mogą stracić pkt, ale nie muszą Calcio Catania vs AC Milan AC Milan vs ACF Fiorentina -> mogą stracić pkt, ale nie muszą AC Chievo Verona vs AC Milan AC Milan vs Genoa CFC AC Milan vs BolognaFC AC Siena vs AC Milan AC Milan vs Atalanta BC AC Milan vs Inter Mediolan -> mogą stracić pkt, ale nie muszą AC Milan vs Novara Calcio Z ogórkami pewnie wygrają, ale wszystko może się zdarzyć . Już we wtorek JUVENTUS - AC Milan rewanż w Coppa Italia .
  21. Sam myślałem o Lancii Thesis. Za 30-40 tyś można kupić fajną sztukę, a silnik to tylko 2.4 JTD . Jeżeli chodzi o Alfe Romeo 159 to jakość w porównaniu do Alfy Romeo 156 poszła bardzo w górę . To już Ci przeszło BMW E60 530d w M-Pakiecie? . Po głowie mi chodzi Volvo S80 II, BMW E60/E90 i Saab 9-3 po liftingu od 2008 r. Jak się trafi jakieś fajne Audi to pewnie będzie kolejne Audi.
  22. Fiorentina 0:5 JUVENTUS BTW: Boruc się marnuje w Violi
  23. Kuchenkorz 0:1 Wisła Kraków
  24. Swansea City 1:0 Man City Man Utd liderem . 14 remis kur... Juve... 30 Scudetto Arivederci...
  25. Ok. 10 tyś km rocznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.