Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Potrzebne są zmiany w Man UTD... Na własne życzenie stracą Mistrza...
  2. Juve dzisiaj nie bylo zadnych problemow,szkoda ze Milan wygral,liczylem ze Siena powalczy cos...no ale potrzeba jeszcze 2 zwyciestw Nie zapominaj, że jeszcze inter gra z AC Milanem i inter może im pkt urwać
  3. Novara 0:4 JUVENTUS. Jeszcze 3 mecze do końca. 30 Scudetto coraz bliżej.
  4. ... Jeden ma 0.25W+ polipropylen, a drugi 0.1W Nie można było kulturalnie odp?
  5. No to te mają 30 mm. Ok. Dziękuje za pomoc ---------- Post dopisany 28-04-2012 at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 17:56 ---------- Jeszcze takie pytanie. Z tych dwóch głośników: 1.http://allegro.pl/glosnik-mini-30-mm...255291660.html lub 2.http://allegro.pl/mini-glosnik-30mm-...291897480.html który jest lepszy? ---------- Post dopisany 29-04-2012 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2012 at 14:29 ---------- Pomoże ktoś?
  6. Wyprzedaż w Realu -> http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/real-madryt-pozbedzie-sie-szesciu-pilkarzy,1,5117847,wiadomosc.html Pasowało by, żeby Juve zainteresowało się Gonzalo Higuainem To znalazłem na fb:
  7. Teraz sezonowcy Barcelony przerzucą się na inny klub. Może na Bayern lub Chelsea albo jeszcze inny klub, bo sukcesy się skończyły. Od sezonu 2008/2009 Barcelona wszystko wygrywała i sezonowców przybyło jak królików, a teraz powoli się przerzucają na inne kluby... Też nie lubię Realu. Nawet bardzo i fajnie, że Bayern ich ograł. Piękny mecz. Bayern się nie załamał. Walczyli do końca i się udało. Jedyny + sezonowców to więcej kasy w klubowym budżecie. Teraz pewnie Juve więcej będzie miało sezonowców. W końcu wracają na szczyt. Przyszły sezon czyli 12/13 zweryfikuje gdzie się znajdują i jak zagrają w LM.
  8. Neuer -> godny następca Kahna ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- Normalne
  9. będzie bardzo, bardzo ciężko, ale wierzę w bayern:wink: być może doczekamy się finału, którego jeszcze jakiś czas temu nikt by się nie spodziewał. Pełen szacunek i respekt dla Chelsea co pokazała w dzisiejszym meczu, grając w dziesiątkę i bez dwóch podstawowych środkowych obrońców. Brawo Bayern . Brawo Neuer
  10. SSman Nas uratował... Oby go nie wykupili. Ewidentnie nie radzimy sobie z ogórkami... . 4 mecze o wszystko...
  11. Ok, ale trzeba pisać coś takiego jak podają na stronie PC World?: http://www.pcworld.pl/news/349142/Jak.wyrejestrowac.sie.z.serwisu.Pobieraczekpl.html Niby jeszcze nikt nie został osądzony przez pobieraczka, ale już nie wiem co zrobić... Ja tam się rejestrowałem z 2-3 lata temu i zapomniałem całkowicie o tej stronie..., a w ogóle z niej nie korzystałem.
  12. Na pewno ich olać? Przesłali mi jakieś trzy pisma. Trzeba wysyłać im jakieś odwołanie? Bo już nie wiem... ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- Coś takiego im pisałaś? "Na podstawie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, z zachowaniem 10 (dziesięć) dniowego terminu od dnia zawarcia umowy, odstępuje od zawartej z Eller Service S. C. umowy o świadczenie usług Usenet." ?
  13. Witam Panowie, Dzisiaj dostałem pismo, że powinienem im zapłacić 94,80 zł W ogóle z tej strony nie korzystałem... Olać ich czy zapłacić?
  14. HAHAHAHA -> koniec dominacji Barcelony . Torres strzelił gola ze stoickim spokojem. Myślałem, że będzie lobował
  15. Komentarz po ang -> Channel - 106723 (program SopCast). Bardzo dobra jakość .
  16. 2:0 ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ---------- i 3:0
  17. ale co się stało?
  18. Ja od 3 lat używam tych żarówek: http://allegro.pl/h7-premium-plus-30-1-szt-zarowki-philips-i2286535752.html. Bardzo dobrze świecą. Dopiero po 3 latach mi się popaliły i musiałem kupić nowe. Sadzę, że wytrzymały bardzo długo . Jak wiadomo w PL trzeba świecić 24/h . Także polecam te żarówki . Jeżeli chodzi o postojówki to też kupowałem Philipsa: http://allegro.pl/zarowki-postojowki-philips-vision-w5w-gdynia-i2246334287.html
  19. Dzisiaj się okaże czy to koniec dominacji Barcelony...
  20. Jedymy na całość . 3 gwiazdki są w zasięgu i może srebrna gwiazdka też będzie
  21. Arturrrrrooooo Vidaallllllll po raz drugi i JUVENTUS 2:0 AS Roma 3:0 Andrea Pirlo ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- JUVENTUS 4:0 AS Roma . Teraz wystarczy wygrać wszystkie mecze do końca ...
  22. AC Milan 1:1 Bologna . Teraz trudny mecz Juve z AS Romą... Liczę na wygraną i 3 pkt
  23. Może? Czy ma być inny? Bo mi się stary spalił...
  24. Powoli kończy się dominacja Barcelony...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.