Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Jak ktoś nie oglądał to polecam. Bardzo dobry film:
  2. Podnieść się po szybko straconych 2 bramkach w 31 i 33 min i walczyć do końca to jest nie lada wyczyn . Jest potencjał w tej drużynie . Tylko Bonucci nie pewny.
  3. Skyliner89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Panowie u mnie też przestało działać mruganie długimi. Gdzie dokładnie trzeba popsikać WD40? W którym miejscu? Jakieś zdjęcie można prosić? Dziękuje ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ---------- Pomoże ktoś?
  4. Z tymi postojówkami początkowo myślałem, że to awaria elektryki, ale jeżeli tak ma być to ok . Na początek spryskaj styki przełacznika "kontaktem" w sprayu bez rozbierania. Może pomóc i oszczędzisz sobie roboty. Dziękuje. Tak zrobię . Jak się nie uda to zrobię tak: Trzeba rozebrać manetkę i poczyścić lub wyprostować blaszkę ze stykami.Było na forum opisane razem ze zdjęciami ,musisz poszukać. ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- ten wątek -> http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-regeneracja-przelacznika-swiatel-drogowych-12068/ ?
  5. Skyliner89 odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Bardzo ładny Suberb . Czarne nadwozie fajnie się komponuje z jasnym środkiem. Drewno bym zostawił.
  6. aha . Czyli to normalne. Dziękuje za pomoc . Myślałem, że coś z elektryką się stało, a tu taki bajer . Jeżeli chodzi mruganie światłami to to daję manetkę do tyłu żeby za mrugać i nie działa. Wcześniej działało, a nagle przestało. W czym może tkwić problem? Brak styku? Pozdrawiam
  7. Witam, Mam dosyć nietypowy problem. Dzisiaj go zauważyłem Przy wyłączonym silniku i włączonym lewym kierunkowskazie świeci mi lewa strona świateł postojowych (przód + tył). To samo się dzieje przy włączonym prawy kierunkowskazie... Wie ktoś w czym tkwi problem? Jeszcze blinda mi nie działa. To może mieć jakiś związek dlaczego mi światła postojowe świecą przy włączonym kierunkowskazie (lewo lub prawo)? Proszę o pomoc
  8. Macie taki temat na forum -> dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>. Tam znajdziecie koleżanki
  9. Pewnie nie było rozklejania pierogów... Musiał się chłop obejść smakiem
  10. Akcje mieli, tylko zabrakło wykończenia. Szczególnie Lewy... Powinno być 4:2 dla Polski
  11. 2:2 i obydwie ekipy w 10 . Lewandowski z Błaszczykowskim mieli okazje. Dobrze, że jest SopCast
  12. Ja 20 zł wolę wydać na O.5 i tak o tej porze będę rozgrywał Orlikowe MŚ
  13. Tylko 1300 biletów się sprzedało
  14. Udinese 1:4 JUVENTUS RvP się rozstrzelał w Man Utd -> dzisiaj hatrick
  15. Szkoda, że nie 300C
  16. Lepszy od Total Recall z Arnoldem Schwarzeneggerem?
  17. Dla nich liczy się tylko kasa, mają w d*pie klub, kibiców, zero ambicji, a powinni zapierdzielać, gryźć trawę. Obniżyć im pensje i dawać premie tylko za dobre wyniki.
  18. Polska liga to dno i metr mułu... Jest coraz gorzej... . Dopóki leśne dziadki będą w PZPN nic się nie zmieni, a niedługo ruszają eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii.
  19. Faza grupowa Ligi Mistrzów 2012/2013: Grupa A: FC Porto Dynamo Kijów PSG Dinamo Zagrzeb Grupa B: Arsenal Londyn Schalke Gelsenkirchen Olympiakos Pireus Montpellier HSC Grupa C: AC Milan Zenit Petersburg Anderlecht Bruksela Malaga CF Grupa D: Real Madryt Manchester City Ajax Amsterdam Borussia Dortmund Grupa E: Chelsea Londyn Szachtar Donieck Juventus FC Nordsjaelland Grupa F: Bayern Monachium Valencia CF OSC Lille BATE Borysów Grupa G: FC Barcelona Benfica Lizbona Spartak Moskwa Celtic Glasgow Grupa H: Manchester United SC Braga Galatasaray Stambuł CFR Cluj Grupa D -> grupa śmierci
  20. Jutro -> 17:45 na EUROSPORT losowanie fazy grupowej LM 12/13
  21. Niezniszczalni 2 zajefajny film . Arnie wrócił. Jak to powiedział: I'm back. W 3 części widział bym Vin Diesla . Fajna akcja była ze Smartem . Van Damme jako ten zły. Polecam wszystkim, którzy lubią dobre kino akcji. Jedynka była zajeb sta. 2 zapowiada się ciekawie: Uprowadzona 2 (Taken 2) - Zwiastun PL (Official Trailer) - Full HD - YouTube i polski film:
  22. Jednak brak sukcesów w Arsenalu robi swoje... Nie to co na początku XXI wieku co wygrywali z składzie m.in. Henry, Berkamp, Viera, Campbell itp. Ciekaw jestem jak im pójdzie w tym sezonie. Dobrze, że Van Persi nie trafił do Juve . Dżeko lub Llorenete mogą trafić do Juve .
  23. Partacze przeszli do historii przegrywając z Estonią
  24. Wczorajszego wieczora przykra wiadomość dotarła do kibiców Serie A. Otóż stacja telewizyjna Canal+ oficjalnie obwieściła na swoim profilu na Facebooku, iż nie wykupi praw do wyświetlania meczów włoskich rozgrywek piłkarskich na rozpoczynający się sezon. Jako główne powody wymienia się spadek zainteresowania widzów i nieadekwatną cenę w stosunku do poziomu sportowego. Treść przesłanego do mediów oświadczenia brzmi następująco: "Budując unikalną ofertę programową, Canal+ podejmuje strategiczne decyzje w oparciu o wyniki badań konsumenckich, pomiary oglądalności i analizę wartości rynkowej poszczególnych praw. Uwzględniając wyżej wymienione czynniki, w odniesieniu do lig włoskiej i francuskiej, stacja, podjęła racjonalną decyzję biznesową o pozyskaniu na wyłączność praw do Ligue1, natomiast nie przedłużyła umowy związanej z Serie A po wygaśnięciu dotychczasowego kontraktu. W zakończonym w maju 2012 roku sezonie wyniki oglądalności ligi francuskiej odnotowały wzrost natomiast w przypadku ligi włoskiej nie były satysfakcjonujące, i w istotnym stopniu niższe niż w latach ubiegłych. Badania uwidoczniły także dużą rozbieżność w stosunku do zainteresowania ligą polską, angielską i hiszpańską, co oznacza, że w ocenie abonentów Canal+ rozgrywki Serie A nie mają kluczowego znaczenia dla sportowej oferty stacji. Nie odgrywają także znaczącej roli przy wyborze oferty stacji przez nowych klientów. Zdaniem Canal+ cena praw telewizyjnych do ligi włoskiej nie odpowiada ich rynkowej wartości biorąc pod uwagę aktualny poziom sportowy tych rozgrywek i największy spadek zainteresowania widzów spośród wszystkich rozgrywek piłkarskich prezentowanych w Canal+" - tłumaczy Michał Stryjecki, p.o Dyrektora ds. PR spółki Canal+ Cyfrowy. Jak na razie nie widać na horyzoncie zdecydowanego kandydata do wykupu praw włoskiej ligi piłkarskiej w Polsce. W dodatku atmosfera towarzysząca ostatnio Calcio na pewno nie sprzyja pozyskaniu kontrahenta. Spekuluje się, że prawa być może pozyska Polsat albo Orange Sport, ale to cały czas tylko spekulacje. Pozostaje mieć nadzieję, że któraś stacja skusi się na pakiet Serie A. Źródło: Canal + ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ---------- Malaga na dnie : Bałagan w Maladze. Klubowi szejka grozi wyrzucenie z pucharów - Liga hiszpańska - Sport w INTERIA.PL Szejk sprzedaje klub - Malaga zmieni właściciela - Liga hiszpańska - Sport w INTERIA.PL Agonia Malagi. Odchodzą najważniejsi piłkarze i trener - Liga hiszpańska - Sport w INTERIA.PL Kryzys imperium szejka. Co dalej z Malagą? - Liga hiszpańska - Sport w INTERIA.PL Czas na PSG i Manchester $ity

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.