Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak ktoś nie oglądał to polecam. Bardzo dobry film:
-
Piłka nożna
Podnieść się po szybko straconych 2 bramkach w 31 i 33 min i walczyć do końca to jest nie lada wyczyn . Jest potencjał w tej drużynie . Tylko Bonucci nie pewny.
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Panowie u mnie też przestało działać mruganie długimi. Gdzie dokładnie trzeba popsikać WD40? W którym miejscu? Jakieś zdjęcie można prosić? Dziękuje ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 02:07 ---------- Pomoże ktoś?
-
Światła postojowe przy włączonym kierunkowskazie lewo lub prawo. Prośba o pomoc
Z tymi postojówkami początkowo myślałem, że to awaria elektryki, ale jeżeli tak ma być to ok . Na początek spryskaj styki przełacznika "kontaktem" w sprayu bez rozbierania. Może pomóc i oszczędzisz sobie roboty. Dziękuje. Tak zrobię . Jak się nie uda to zrobię tak: Trzeba rozebrać manetkę i poczyścić lub wyprostować blaszkę ze stykami.Było na forum opisane razem ze zdjęciami ,musisz poszukać. ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- ten wątek -> http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-regeneracja-przelacznika-swiatel-drogowych-12068/ ?
-
Czarny Superb
Bardzo ładny Suberb . Czarne nadwozie fajnie się komponuje z jasnym środkiem. Drewno bym zostawił.
-
Światła postojowe przy włączonym kierunkowskazie lewo lub prawo. Prośba o pomoc
aha . Czyli to normalne. Dziękuje za pomoc . Myślałem, że coś z elektryką się stało, a tu taki bajer . Jeżeli chodzi mruganie światłami to to daję manetkę do tyłu żeby za mrugać i nie działa. Wcześniej działało, a nagle przestało. W czym może tkwić problem? Brak styku? Pozdrawiam
-
Światła postojowe przy włączonym kierunkowskazie lewo lub prawo. Prośba o pomoc
Witam, Mam dosyć nietypowy problem. Dzisiaj go zauważyłem Przy wyłączonym silniku i włączonym lewym kierunkowskazie świeci mi lewa strona świateł postojowych (przód + tył). To samo się dzieje przy włączonym prawy kierunkowskazie... Wie ktoś w czym tkwi problem? Jeszcze blinda mi nie działa. To może mieć jakiś związek dlaczego mi światła postojowe świecą przy włączonym kierunkowskazie (lewo lub prawo)? Proszę o pomoc
-
Pytanie
Macie taki temat na forum -> dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>. Tam znajdziecie koleżanki
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Pewnie nie było rozklejania pierogów... Musiał się chłop obejść smakiem
-
Piłka nożna
Akcje mieli, tylko zabrakło wykończenia. Szczególnie Lewy... Powinno być 4:2 dla Polski
-
Piłka nożna
2:2 i obydwie ekipy w 10 . Lewandowski z Błaszczykowskim mieli okazje. Dobrze, że jest SopCast
-
Piłka nożna
Ja 20 zł wolę wydać na O.5 i tak o tej porze będę rozgrywał Orlikowe MŚ
-
Piłka nożna
Tylko 1300 biletów się sprzedało
-
Piłka nożna
Udinese 1:4 JUVENTUS RvP się rozstrzelał w Man Utd -> dzisiaj hatrick
-
Himek - Chrysler 300m 3,5 v6
Szkoda, że nie 300C
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Lepszy od Total Recall z Arnoldem Schwarzeneggerem?
-
Piłka nożna
Dla nich liczy się tylko kasa, mają w d*pie klub, kibiców, zero ambicji, a powinni zapierdzielać, gryźć trawę. Obniżyć im pensje i dawać premie tylko za dobre wyniki.
-
Piłka nożna
Polska liga to dno i metr mułu... Jest coraz gorzej... . Dopóki leśne dziadki będą w PZPN nic się nie zmieni, a niedługo ruszają eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii.
-
Piłka nożna
Faza grupowa Ligi Mistrzów 2012/2013: Grupa A: FC Porto Dynamo Kijów PSG Dinamo Zagrzeb Grupa B: Arsenal Londyn Schalke Gelsenkirchen Olympiakos Pireus Montpellier HSC Grupa C: AC Milan Zenit Petersburg Anderlecht Bruksela Malaga CF Grupa D: Real Madryt Manchester City Ajax Amsterdam Borussia Dortmund Grupa E: Chelsea Londyn Szachtar Donieck Juventus FC Nordsjaelland Grupa F: Bayern Monachium Valencia CF OSC Lille BATE Borysów Grupa G: FC Barcelona Benfica Lizbona Spartak Moskwa Celtic Glasgow Grupa H: Manchester United SC Braga Galatasaray Stambuł CFR Cluj Grupa D -> grupa śmierci
-
Piłka nożna
Jutro -> 17:45 na EUROSPORT losowanie fazy grupowej LM 12/13
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Niezniszczalni 2 zajefajny film . Arnie wrócił. Jak to powiedział: I'm back. W 3 części widział bym Vin Diesla . Fajna akcja była ze Smartem . Van Damme jako ten zły. Polecam wszystkim, którzy lubią dobre kino akcji. Jedynka była zajeb sta. 2 zapowiada się ciekawie: Uprowadzona 2 (Taken 2) - Zwiastun PL (Official Trailer) - Full HD - YouTube i polski film:
-
sprzedałem sprawny sprzęt na allegro i chcią mi zwrócić uszkodzony
Olej gościa
-
Piłka nożna
Jednak brak sukcesów w Arsenalu robi swoje... Nie to co na początku XXI wieku co wygrywali z składzie m.in. Henry, Berkamp, Viera, Campbell itp. Ciekaw jestem jak im pójdzie w tym sezonie. Dobrze, że Van Persi nie trafił do Juve . Dżeko lub Llorenete mogą trafić do Juve .
-
Piłka nożna
Partacze przeszli do historii przegrywając z Estonią
-
Piłka nożna
Wczorajszego wieczora przykra wiadomość dotarła do kibiców Serie A. Otóż stacja telewizyjna Canal+ oficjalnie obwieściła na swoim profilu na Facebooku, iż nie wykupi praw do wyświetlania meczów włoskich rozgrywek piłkarskich na rozpoczynający się sezon. Jako główne powody wymienia się spadek zainteresowania widzów i nieadekwatną cenę w stosunku do poziomu sportowego. Treść przesłanego do mediów oświadczenia brzmi następująco: "Budując unikalną ofertę programową, Canal+ podejmuje strategiczne decyzje w oparciu o wyniki badań konsumenckich, pomiary oglądalności i analizę wartości rynkowej poszczególnych praw. Uwzględniając wyżej wymienione czynniki, w odniesieniu do lig włoskiej i francuskiej, stacja, podjęła racjonalną decyzję biznesową o pozyskaniu na wyłączność praw do Ligue1, natomiast nie przedłużyła umowy związanej z Serie A po wygaśnięciu dotychczasowego kontraktu. W zakończonym w maju 2012 roku sezonie wyniki oglądalności ligi francuskiej odnotowały wzrost natomiast w przypadku ligi włoskiej nie były satysfakcjonujące, i w istotnym stopniu niższe niż w latach ubiegłych. Badania uwidoczniły także dużą rozbieżność w stosunku do zainteresowania ligą polską, angielską i hiszpańską, co oznacza, że w ocenie abonentów Canal+ rozgrywki Serie A nie mają kluczowego znaczenia dla sportowej oferty stacji. Nie odgrywają także znaczącej roli przy wyborze oferty stacji przez nowych klientów. Zdaniem Canal+ cena praw telewizyjnych do ligi włoskiej nie odpowiada ich rynkowej wartości biorąc pod uwagę aktualny poziom sportowy tych rozgrywek i największy spadek zainteresowania widzów spośród wszystkich rozgrywek piłkarskich prezentowanych w Canal+" - tłumaczy Michał Stryjecki, p.o Dyrektora ds. PR spółki Canal+ Cyfrowy. Jak na razie nie widać na horyzoncie zdecydowanego kandydata do wykupu praw włoskiej ligi piłkarskiej w Polsce. W dodatku atmosfera towarzysząca ostatnio Calcio na pewno nie sprzyja pozyskaniu kontrahenta. Spekuluje się, że prawa być może pozyska Polsat albo Orange Sport, ale to cały czas tylko spekulacje. Pozostaje mieć nadzieję, że któraś stacja skusi się na pakiet Serie A. Źródło: Canal + ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ---------- Malaga na dnie : Bałagan w Maladze. Klubowi szejka grozi wyrzucenie z pucharów - Liga hiszpańska - Sport w INTERIA.PL Szejk sprzedaje klub - Malaga zmieni właściciela - Liga hiszpańska - Sport w INTERIA.PL Agonia Malagi. Odchodzą najważniejsi piłkarze i trener - Liga hiszpańska - Sport w INTERIA.PL Kryzys imperium szejka. Co dalej z Malagą? - Liga hiszpańska - Sport w INTERIA.PL Czas na PSG i Manchester $ity