Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Superb


emay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy :a4fan:

W czerwcu 2012 roku sprzedałem swoją A4 i wpadłem na pomysł aby zakupić coś większego.

Wybór był prosty: miał być Superb i koniecznie 1.8 T.

Auto upolowałem samemu jeszcze tego samego miesiąca w Czechach.

Przebieg 151 kkm rok 2006 oczywiście sedan bo kombi nie produkowali VAG się nie zgodził :polew:.

Najlepsze było to, że auto zostało kupione w Polskim salonie i znowu powróciło do Polski :decayed:.

Wyposażenie:

- Zawieszenie seria

- Xenony + spryskiwacze

- Tempomat

- Halogeny

- FIS

- Pakiet skóry beżowej

- Symphony + 8 głośników

- Zestaw głośnomówiący Nokia

- Klimatronik

- Podłokietnik oraz schowek pasażera klimatyzowane

- Szyby elektrycznie otwierane/zamykane przód/tył

- Elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka zewnętrzne

- Felgi 16"(zima) - Felgi 17"(lato) - SOLID

- 8 x AIRBAG

- Podłokietnik z przodu i z tyłu

- Kontrola trakcji ESP

- Kolor 1Z1Z - Black Magic Pearle scent

- Centralny zamek, otwieranie bagażnika oraz domykanie/otwieranie szyb z pilota

- Fotele skórzane

- Fotele tylne dzielone

- Pakiet oświetlenia klamek, pedałów, otwartych drzwi

- Pakiet drewnopodobny :grin:

- Parktronik tył

- Folia 3M 12% tył

Wykonane zmiany:

- Tempomat - 27.11.2012

- Grill polift - 17.11.2012

- Wymiana emblematów na nowe - 17.11.2012

- Usunięcie oznakowania modelu na tylnej klapie bagażnika - 17.11.2012

- Lampy tył polift - 19.02.2013

- felga SOLID 17" + opony Vredestein Ultrac Sessanta 225/45R17 94Y - 26.04.2013

- przyciemnienie przednich szyb 27.04.2013

Nadchodzące zmiany:

- swap tarcz na 312mm

Foty:

Czerwiec 2012

0001.jpg

0002.jpg0003.jpg0016.jpg0004.jpg0005.jpg0006.jpg0007.jpg0008.jpg0009.jpg0010.jpg0012.jpg0013.jpg0014.jpg0015.jpg0017.jpg

6498CW OSRAM C5W LEDRIVING RETROFIT 6000K - Nad Tablice rejestracyjną :)

002.jpg

Nowy znaczek Skody ( od Citigo ) :decayed:

przod.jpgtyl.jpg

Sesja jesienna po małym faceliftingu :)

Listopad 2012

0020.jpg

0021.jpg0022.jpg0023.jpg0024.jpg

Luty 2013

Zmiana na lampy polift :banan:

0025.jpg0026.jpg0027.jpg0028.jpg0029.jpg

Maj 2013

Skoda_HDR_01.jpgSkoda_HDR_02.jpgSkoda_HDR_03.jpgSkoda_HDR_04.jpgSkoda_HDR_05.jpgSkoda_HDR_06.jpgSkoda_HDR_07.jpgSkoda_HDR_08.jpgSkoda_HDR_09.jpg

Słaba pogoda ale coś tam widać :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna Emil, w tej budzie koła wydają się takie malutkie jak przy maluchu :decayed: jeśli chodzi o kierunki w lusterku - wrzuć lepiej te z pakietem oświetlenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego te fele zostaną na zimę, a w tym sezonie już sobie daruje kupno czegoś większego. Te kierunki to całe lusterka trzeba wymieniać i malować pod kolor, a w miejsce kierunków na błotnikach idzie zaślepka z napisem "SUPERB" tak jak w poliftach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto, Twój gust, ja bym wrzucił te lustra z pakietem światła - fajnie to świeci :wink: a dasz się przejechać? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na miejscu mnie nie ma, wracam we wtorek/środę dopiero :wink: koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas chcę paska zamienić na Superb.Chciał bym znaleźć diesla w takim stanie,bo widać,że igła...gratuluję :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politechnika Wrocławska P-13 - Instytut Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politechnika Wrocławska P-13 - Instytut Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn :decayed:

To tam mają hamownie ?? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politechnika Wrocławska P-13 - Instytut Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn :decayed:

To tam mają hamownie ?? :shock3:

Nowiutka z niemiec na quattro też. :kox:

0018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales ladne B6, a kupiles brzydala SuberB, oj nie ladnie, ten nowy jest ok , ale ten , brzyydaaaallllll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję fajnej sztuki :thumbup1: szczerze mówiąc jak bym nie znalazł swojej b6 to na 100% była by Superb -tylko w "ON" -bezawaryjności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales ladne B6, a kupiles brzydala SuberB, oj nie ladnie, ten nowy jest ok , ale ten , brzyydaaaallllll

Może gdybym nie musiał dolewać 800 ml na 1000 km to może bym został przy b6. Ładnie wyglądało ale to była totalna padaczka. Ogólnie jestem mega zrażony do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj no , poprostu zle trafiles :) ja od wymiany oleju nic nie dolewalem, poki co stan taki sam jak byl ,a przejechane juz pare tys :) Wiesz, jakbys w tym musial tez dolewac, to tez bys sie zrazil :") U mnie kumpel z roboty kupil suberb, bo nie mogl znalezc b6 dobrej ... kupil na mega wypasie po jakims parlamentarzyscie z belgii, niski przebieg potwierdzony w aso, alee.... po kupnie sie okazalo ze odplywy na podszybiu zatkane byly i zalalo mu cale auto, tzn cala podloge i na przodzie i na tyle, az mial wode w kanalikach nadmuchow...Ale skoro jestes zadowlony to najwazniejsze, choc moje zdanie co do wygladu znasz :P Nowy suberb ladny, tez juz dla mnie nie, to samo z octavia, 1 do bani, 2 juz lepiej :) Nawet jesli chodzi o audi, to b5 mi nie lezty, b7 tez, jedynie b6 i b8 ;] W kazdym badz razie, bezawaryjnosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna Skoda :wink: podobaja mi sie skorzane siedzenia i kolor , silnik tez dobry pod gazownie:wink: wywalibym drewno z deski

sebul ale on mial 2.0 ALT a ten silnik zre olej a Ty masz 1.9 tdi wiec to roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano tez prawda, to w sumie zle kupil i tyle, trzeba bylo brac tdi :) albo 1.8 t :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. albo mądry Polak po szkodzie :grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Jeszcze jedną dużą wadą A4 jest to, że to nie jest auto rodzinne bardzo mało miejsca na nogi na tylnej kanapie.

Ja wiem jedno jak wróce do Audi to albo A6C6 albo A8D3, nic mniejszego.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. albo mądry Polak po szkodzie :grin::grin:

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Jeszcze jedną dużą wadą A4 jest to, że to nie jest auto rodzinne bardzo mało miejsca na nogi na tylnej kanapie.

Ja wiem jedno jak wróce do Audi to albo A6C6 albo A8D3, nic mniejszego.:kox:

A ja jeśli zostanę przy audi, to tylko i wyłącznie ten model, a jeśli zdradzę markę, to na rzecz Mercedesa S-klasy. Ale to w praniu wyjdzie, zobaczymy, jak pójdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...