Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Superb


emay

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc dalszym krokiem aby utrzymać emblematy w jednej tonacji przyszły nowe dekielki do felg. :naughty::naughty::naughty:

dekielki.jpg

Jak będę miał trochę wolnego czasu wykonam aktualne zdjęcia całego samochodu. To będzie kox :kox::kox::kox:

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko SOLID 17" są najładniejsze do superba :decayed:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

Nowe fotosy:

Skoda_HDR_01.jpg

Skoda_HDR_02.jpg

Skoda_HDR_03.jpg

Skoda_HDR_04.jpg

Skoda_HDR_05.jpg

Skoda_HDR_06.jpg

Skoda_HDR_07.jpg

Skoda_HDR_08.jpg

Skoda_HDR_09.jpg

Auto od razu lepiej wygląda na tych siedemnastkach.

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 18:41 ----------

Na autko już czas. Idzie w dobre ręce ( mam nadzieję ). :grin:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Biło miło, łezka w oczku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie?

To co widać na jednej fotce w tle - Matiz :facepalm: Emil, celujesz nadal w D2? Może się zdecydujesz na D3? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zgryzliwosci. Myślałem że superb jest pogoniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też wnioskuję, że pogonił, a pytałeś co będzie następne, to napisałem, że ten Matiz teraz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj no , poprostu zle trafiles :) ja od wymiany oleju nic nie dolewalem, poki co stan taki sam jak byl ,a przejechane juz pare tys :) Wiesz, jakbys w tym musial tez dolewac, to tez bys sie zrazil :") U mnie kumpel z roboty kupil suberb, bo nie mogl znalezc b6 dobrej ... kupil na mega wypasie po jakims parlamentarzyscie z belgii, niski przebieg potwierdzony w aso, alee.... po kupnie sie okazalo ze odplywy na podszybiu zatkane byly i zalalo mu cale auto, tzn cala podloge i na przodzie i na tyle, az mial wode w kanalikach nadmuchow...Ale skoro jestes zadowlony to najwazniejsze, choc moje zdanie co do wygladu znasz :P Nowy suberb ladny, tez juz dla mnie nie, to samo z octavia, 1 do bani, 2 juz lepiej :) Nawet jesli chodzi o audi, to b5 mi nie lezty, b7 tez, jedynie b6 i b8 ;] W kazdym badz razie, bezawaryjnosci :)

normalne ze trzeba kanały od czsu do czasu przeczyścić to samo miałem w swojej audi b6 i szwagier też więc marka nie gra roli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/marki-150/skoda-superb-1-8-t-serwisowana-279887/

---------- Post dopisany 19-07-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 11:00 ----------

Auto sprzedane.

---------- Post dopisany 29-07-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 20:16 ----------

Następca :decayed:http://a4-klub.pl/marki-78/superb-v6-281785/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...