Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Superb


emay

Rekomendowane odpowiedzi

automapa to szmelc :) wole juz gpmape :) o wiele lepiej prowadzi, kiedys jak ustawialem automate, to za zadne skarby to gowno nie chcialo mnie wywalic na obwodnice krakowska, tylko przez nowa huta....albo jak jechalem do rodziny, kazalo mi jechac prosto, a tam rzeka ..... lub skrecic w prawo i prosto ,a tu cmentarz....od tej pory - nigdy wiecej auto(gowno)mapy :) do telefonu dostalem gpmape i jest w cholere lepsz,a prowadzi zazwyczaj jak trzeba...

Głupoty opowiadasz, jak by AM było do d*py to by mnie setki ludzi ścigało :polew::decayed:

Kwestia dobrych ustawień trasy i przede wszystkim AKTUALNEJ mapy!

Gp mapa też dobra ale ma dużo gorszą bazę POI co jest ważne jak potrzebujesz znaleźć np. numer telefonu do danego sklepu czy sprawdzić w których godzinach jest otwarty.

Co do Superba zawsze mi się podobała ta buda a najnowsza to już w ogóle wypas, kumpel ma nowy model biały sedan 2.0TFSI 211KM w jasnej kremowej skórze, auto kosa jak się patrzy.

Był temat o gazie, jak byś się przesiadł z tej Skody na A8 D3 4.2 V8 to myślę że zaraz byś polubił gazownie :decayed:

Patrz na wątek Nowaq'a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automapa to szmelc :) wole juz gpmape :) o wiele lepiej prowadzi, kiedys jak ustawialem automate, to za zadne skarby to gowno nie chcialo mnie wywalic na obwodnice krakowska, tylko przez nowa huta....albo jak jechalem do rodziny, kazalo mi jechac prosto, a tam rzeka ..... lub skrecic w prawo i prosto ,a tu cmentarz....od tej pory - nigdy wiecej auto(gowno)mapy :) do telefonu dostalem gpmape i jest w cholere lepsz,a prowadzi zazwyczaj jak trzeba...

Głupoty opowiadasz, jak by AM było do d*py to by mnie setki ludzi ścigało :polew::decayed:

Kwestia dobrych ustawień trasy i przede wszystkim AKTUALNEJ mapy!

Gp mapa też dobra ale ma dużo gorszą bazę POI co jest ważne jak potrzebujesz znaleźć np. numer telefonu do danego sklepu czy sprawdzić w których godzinach jest otwarty.

Co do Superba zawsze mi się podobała ta buda a najnowsza to już w ogóle wypas, kumpel ma nowy model biały sedan 2.0TFSI 211KM w jasnej kremowej skórze, auto kosa jak się patrzy.

Był temat o gazie, jak byś się przesiadł z tej Skody na A8 D3 4.2 V8 to myślę że zaraz byś polubił gazownie :decayed:

Patrz na wątek Nowaq'a :wink:

AM nigdy mnie nie zawiodło, mam zamiar przesiąść się na androida bo ostatnio już wyszła na to wersja.

Gazu nigdy nie zamontuje do auta, tym bardziej do A8 to profanacja. W wątku nowaka pisałem na temat gazu :decayed:

A nowym superbem już jeździłem i jestem bardzo zadowolony, czekam na FL i zakupie właśnie tego 2.0 TSI w sportowym pakiecie oczywiście liftback, bo kombi nienawidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, byle nie 2,0TFSI, będziesz kurwił jak na swojego poprzednika... :facepalm:

To już są inne sliniki TSI beż tego felernego F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym Ci je wciskał, ale według mnie dobrze w h*j to wygląda zarówno na superbie czy a6, na a8 i mojej a4 też mi się strasznie widzą.

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Łopaty w 18" pasują do masywnej całości. Mnie się widzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana żarówek podświetlania tablicy rejestracyjnej :grin:

Mały nabytek a cieszy - > 6498CW OSRAM C5W LEDRIVING RETROFIT 6000K

002.jpg

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 22:41 ----------

gleba i bedzie petarda. :thumbup1:

Właśnie nie chce jej glebować, bo stracę wtedy komfort jazdy i będę musiał uważać gdzie wjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...