Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Superb


emay

Rekomendowane odpowiedzi

Będziesz zakładał RNSa?

Jaki tam jest rodzaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zakładał RNSa?

Jaki tam jest rodzaj?

Myślę, że sobie daruję. Mam gps w telefonie a auto mapy nic w polsce nie przebije. Rodzaj jest chyba tylko jeden droga nie jest jakies 700 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś coś z lusterkami?

Miałem zamiar wymienić na kierunki,ale mam pakiet światła i zostawię,bo naprawdę fajnie to wygląda,chociaż polift ma trochę większe i było by więcej widać :decayed:

Jak zlikwidować chrom z listew,trzeba je całe zdjąć czy tylko wymienić jakiś pasek,żeby były czarne jak u ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zakładał RNSa?

Jaki tam jest rodzaj?

Myślę, że sobie daruję. Mam gps w telefonie a auto mapy nic w polsce nie przebije. Rodzaj jest chyba tylko jeden droga nie jest jakies 700 zl.

automapa to szmelc :) wole juz gpmape :) o wiele lepiej prowadzi, kiedys jak ustawialem automate, to za zadne skarby to gowno nie chcialo mnie wywalic na obwodnice krakowska, tylko przez nowa huta....albo jak jechalem do rodziny, kazalo mi jechac prosto, a tam rzeka ..... lub skrecic w prawo i prosto ,a tu cmentarz....od tej pory - nigdy wiecej auto(gowno)mapy :) do telefonu dostalem gpmape i jest w cholere lepsz,a prowadzi zazwyczaj jak trzeba...

a co do auta, to zrob scieme szyb przednich, bo same tylnie wygladaja tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kolego jaką starą mapę,albo gratisową do zakupionego sprzętu. Nie chcę się wymondrzać,ale na codzień urzywam igo,bo jest najlepsza. Mam też w urządzeniu Auto mapę,w której jest sporo dodatków,a dla mnie najważniejsze,to myjnie dla ciężarówek niema takiej opcji,nikt inny. nie liczę map&guide,bo to inny produkt.

Do Skody powrócił już rns,ze względów estetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś coś z lusterkami?

Miałem zamiar wymienić na kierunki,ale mam pakiet światła i zostawię,bo naprawdę fajnie to wygląda,chociaż polift ma trochę większe i było by więcej widać :decayed:

Jak zlikwidować chrom z listew,trzeba je całe zdjąć czy tylko wymienić jakiś pasek,żeby były czarne jak u ciebie?

Z lusterkami jeszcze nic nie robiłem, a chce wymienić na poliftowe z kierunkami.

Z listwami nic nie zrobisz, ten chrom to całość, nie da się tego ściągnąć.

---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ----------

Będziesz zakładał RNSa?

Jaki tam jest rodzaj?

Myślę, że sobie daruję. Mam gps w telefonie a auto mapy nic w polsce nie przebije. Rodzaj jest chyba tylko jeden droga nie jest jakies 700 zl.

automapa to szmelc :) wole juz gpmape :) o wiele lepiej prowadzi, kiedys jak ustawialem automate, to za zadne skarby to gowno nie chcialo mnie wywalic na obwodnice krakowska, tylko przez nowa huta....albo jak jechalem do rodziny, kazalo mi jechac prosto, a tam rzeka ..... lub skrecic w prawo i prosto ,a tu cmentarz....od tej pory - nigdy wiecej auto(gowno)mapy :) do telefonu dostalem gpmape i jest w cholere lepsz,a prowadzi zazwyczaj jak trzeba...

a co do auta, to zrob scieme szyb przednich, bo same tylnie wygladaja tragicznie.

Właśnie ostatnio dzwoniłem do firmy która ściemniała mi tył i powiedzieli, że tylko 30 % można przyciemnić przód, a fabrycznie szyby już właśnie te 30 % są przyciemnione. Nie wiem czy w przypadku mojej skody też tak jest. Szyby zchęcią bym przyciemnił, ale co jak mnie policja zatrzyma? Powiedzą zlizuj to panie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wzór felg zakładasz na wiosnę?

Ja będę szukał 17tek,bo nie planuję obniżać zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić SOLID 17" 3U0601025E ale ostatnio coś mi nie idzie. Koleś miał dwa komplety i już miałem jechać do Lubina a on dzwoni, że już sprzedał.:facepalm:

Ja zawieszenia też nie obniżam, nie chce stracić komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem :decayed:

Te co mam też są fajne ale 16ka do tej budy jest strasznie malutka.erlagen012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostają na zimę :wink:

Sławek, to chyba informacje w profilu nieaktualne :decayed:

aktualne :decayed: kulam się tym niebieskim passatem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czarny Skodilak? sorki za OT :wink:

żonki.

może,to nie audi,ale bardzo miło zaskoczył mnie ten samochód.

Zawieszenie ma bardzo miękkie nastawienie+ogromne i ciche wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się Superby bardzo podobają. zwłaszcza w tej budzie, nowy już nie aż tak.. chociaż też nie jest zły. niedługo będzie trzeba Passaty B6 z firmy sprzedać i będę namawiać właśnie na Superby :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona nie lubi dużych aut ale z superba jest bardzo zadowolona do takiego stopnia, że już nie ma odwrotu i do mniejszych aut typu a4 nie wrócimy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Fajne po ile ?:decayed:

Znalazłem FELGI SKODA OCTAVIA 2 II RS YETI SUPERB 17'' CALI (2714974070) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ta sama fota.:decayed:

Szkoda,że nie ori skoda,ciekawe jaka jakość? super cena :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ta sama fota.:decayed:

Szkoda,że nie ori skoda,ciekawe jaka jakość? super cena :thumbup1:

Kup pierwszy jak będą OK to też wezme :grin:

---------- Post dopisany 15-10-2012 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 21:22 ----------

Moja żona nie lubi dużych aut ale z superba jest bardzo zadowolona do takiego stopnia, że już nie ma odwrotu i do mniejszych aut typu a4 nie wrócimy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Fajne po ile ?:decayed:

Znalazłem FELGI SKODA OCTAVIA 2 II RS YETI SUPERB 17'' CALI (2714974070) - motoAllegro

Firma produkująca te felgi to FREEMAN także ja odpuszczam...:facepalm:

---------- Post dopisany 16-10-2012 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 12:31 ----------

a co myślicie o tych ? 8x18" ET47 pasują wyglądem ?

superb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...