Treść opublikowana przez Skyliner89
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak coś to nick: ThePunisher
-
Potrzebuję dwa kody z ETKA. Prośba o pomoc
Dziękuje
-
Potrzebuję dwa kody z ETKA. Prośba o pomoc
Witam, Potrzebuję dwa kody z ETKA. Nr: 17 i 18.
-
Piłka nożna
jak byś oglądał mecz BVB z MC to może nie był byś zdziwiony:decayed: Akurat oglądałem i spokojnie BVB mogło ten mecz wygrać.
-
Piłka nożna
i bardzo dobrze Man Sity
-
Piłka nożna
Nie zdziwiony. Tylko jestem pod wrażeniem gry BVB .
-
Piłka nożna
Ładny dla oka mecz . Jak na razie Polacy na +. BVB 2:1 real
-
Piłka nożna
Jak zarząd JUVE będzie skąpić kasę na wzmocnienia to tak się będzie działo... Na razie najlepszy mecz to był ze Smerfami... Teraz trzeba wygrać wszystkie mecze, żeby wyjść z grupy... Falcao byłby idealny. Tylko cena zaporowa. Podobno Real interesuje się Falcao. Kupili by go, a do Nas by powędrował G. Higuain , ale znając Marotte to d*pa będzie nie napastnik światowej klasy. Co myślisz Dawidzie o Fernando Llorente?
-
Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Problem w tym, że wpisując Halla G40 na Allegro nic nie wyskakuje... Jak ten czujnik się inaczej nazywa?
-
Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
U mnie jest tak, że raz dobrze przyspiesza, a raz przerywa między 3-5 tys obr/min... To pewnie będzie wina tego czujnika... Kupię dobry zamiennik? Czy tylko ASO?
-
Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Witam, Okazało się, że to wina czujnika Halla G40. Gdzie go można znaleźć i jak on wygląda?
-
Piłka nożna
. Oby tak dalej .
-
Polacy lubią być oszukiwani...
Witam, Wczoraj rano byłem na giełdzie samochodowej w Krakowie z kolegą. Akurat przechodziliśmy obok srebrnej Toyoty RAV4. Samochód z 2003 czy 2004 roku z silnikiem diesla miał przejechane ponad 200 tyś km. Bodajże 207 tyś km jak dobrze zapamiętałem. Jakieś małżeństwo go oglądało i słyszę rozmowę. Mąż do żony mówi: "Ponad 200 tyś km? To już złom przecież". Później się dziwią, że handlarze czy ogólnie sprzedający zaniżają przebiegi... Sami się o to proszą... . Brak słów po prostu... Pozdrawiam .
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Jak się kupiło zaniedbanego to tak się później dzieje... . Kolega dwa lata temu kupił sobie BMW E36 z Niemiec z 1997 roku, z silnikiem 2.0i R6 150KM. Mimo, że ma przejechane ponad 280 tyś km to chodzi mu jak szwajcarski zegarek. Od kiedy kupuje się samochody z Hiszpanii czy Włoch... Tam nie dbają o samochody... Co do Skody. Fajny wypas, ładny środek, ale jakoś nigdy Skody nie robiły na mnie wrażenia... Bez awaryjności życzę .
-
Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Nie posiadam instalacji LPG. Filtr powietrza wymieniany przy 212 980 km (rok temu), świece przy 218 120 km, a filtr paliwa wymieniony przy 202 194 km. Obecnie mam przejechane ponad 222 tyś km. Wszystko okaże się we wtorek. Przy przebiegu 185 000 km wymienione sprzęgło i koło dwumasowe LUK.
-
Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
We wtorek jadę do znajomego mechanika i zobaczę, bo szczerze to mi się nie podoba... Wcześniej Audi zapierdzielało aż miło. Tzw. szybciej się wkręcał w obroty. Jeżeli chodzi o koło dwumasowe to miałem wymieniane przy przebiegu 188 tyś km, a teraz mam przejechane ponad 222 tyś km. Miałem też wymieniany wysprzęglik i pompkę sprzęgła.
-
Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Nie wiem czy słabo. Nie mogłem zacząć od zera, bo akurat wjeżdżałem na autostradę... Miałem wtedy na drugim biegu, ale już nie czułem braku mocy między 4-5 tyś obr/min. I tak startowałem kilka razy... Trzeba też wziąć pod uwagę, że poruszam się na 17 calowych felgach. Z przodu 225 z tyłu 235.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- muzyka-gdzie sciagac
Ja używam od kilku lat eMule i niekiedy 4shared . Polecam. Polecam też tą stronę: Darmowe mp3 - MP3-find.eu - Wyszukiwarka mp3, Download mp3, Teledyski, Mp3 darmowe- Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Proszę oglądać od 0:35. Dzisiaj jeździłem po Krakowie i silnik ładnie się wkręcał w obroty...- Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Dzięki- Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Wady Audi A4 B5 według mnie to: - mało miejsca z tyłu - tylko trzy tryby regulacji wycieraczkami (już Lancer ma więcej...) - słabe wyciszenie jak na tą klasę samochodu - wycierające się plastiki w okolicach drzwi - pękające dekory - nietrwałe przednie zawieszenie wielowahaczowe - większość egzemplarzy było bardzo słabo wyposażone (większość miało korbki z tyłu...) - słaba widoczność do tyłu- Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Świece i przewody miałem niedawno wymieniane. Także to raczej odpada. Jutro jadę w stronę Krakowa to zobaczę jak się samochód będzie sprawował. Przepustnicę i przepływomierz powietrza gdzie znajdę?- Audi ociężale się wkręca na obroty. Prośba o pomoc
Zauważyłem, że przy dłuższej jeździe problem ustaje... Jutro postaram się nagrać filmik.- Piłka nożna
- muzyka-gdzie sciagac