Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Jak coś to nick: ThePunisher
  2. Witam, Potrzebuję dwa kody z ETKA. Nr: 17 i 18.
  3. jak byś oglądał mecz BVB z MC to może nie był byś zdziwiony:decayed: Akurat oglądałem i spokojnie BVB mogło ten mecz wygrać.
  4. i bardzo dobrze Man Sity
  5. Nie zdziwiony. Tylko jestem pod wrażeniem gry BVB .
  6. Ładny dla oka mecz . Jak na razie Polacy na +. BVB 2:1 real
  7. Jak zarząd JUVE będzie skąpić kasę na wzmocnienia to tak się będzie działo... Na razie najlepszy mecz to był ze Smerfami... Teraz trzeba wygrać wszystkie mecze, żeby wyjść z grupy... Falcao byłby idealny. Tylko cena zaporowa. Podobno Real interesuje się Falcao. Kupili by go, a do Nas by powędrował G. Higuain , ale znając Marotte to d*pa będzie nie napastnik światowej klasy. Co myślisz Dawidzie o Fernando Llorente?
  8. Problem w tym, że wpisując Halla G40 na Allegro nic nie wyskakuje... Jak ten czujnik się inaczej nazywa?
  9. U mnie jest tak, że raz dobrze przyspiesza, a raz przerywa między 3-5 tys obr/min... To pewnie będzie wina tego czujnika... Kupię dobry zamiennik? Czy tylko ASO?
  10. Witam, Okazało się, że to wina czujnika Halla G40. Gdzie go można znaleźć i jak on wygląda?
  11. . Oby tak dalej .
  12. Witam, Wczoraj rano byłem na giełdzie samochodowej w Krakowie z kolegą. Akurat przechodziliśmy obok srebrnej Toyoty RAV4. Samochód z 2003 czy 2004 roku z silnikiem diesla miał przejechane ponad 200 tyś km. Bodajże 207 tyś km jak dobrze zapamiętałem. Jakieś małżeństwo go oglądało i słyszę rozmowę. Mąż do żony mówi: "Ponad 200 tyś km? To już złom przecież". Później się dziwią, że handlarze czy ogólnie sprzedający zaniżają przebiegi... Sami się o to proszą... . Brak słów po prostu... Pozdrawiam .
  13. Jak się kupiło zaniedbanego to tak się później dzieje... . Kolega dwa lata temu kupił sobie BMW E36 z Niemiec z 1997 roku, z silnikiem 2.0i R6 150KM. Mimo, że ma przejechane ponad 280 tyś km to chodzi mu jak szwajcarski zegarek. Od kiedy kupuje się samochody z Hiszpanii czy Włoch... Tam nie dbają o samochody... Co do Skody. Fajny wypas, ładny środek, ale jakoś nigdy Skody nie robiły na mnie wrażenia... Bez awaryjności życzę .
  14. Nie posiadam instalacji LPG. Filtr powietrza wymieniany przy 212 980 km (rok temu), świece przy 218 120 km, a filtr paliwa wymieniony przy 202 194 km. Obecnie mam przejechane ponad 222 tyś km. Wszystko okaże się we wtorek. Przy przebiegu 185 000 km wymienione sprzęgło i koło dwumasowe LUK.
  15. We wtorek jadę do znajomego mechanika i zobaczę, bo szczerze to mi się nie podoba... Wcześniej Audi zapierdzielało aż miło. Tzw. szybciej się wkręcał w obroty. Jeżeli chodzi o koło dwumasowe to miałem wymieniane przy przebiegu 188 tyś km, a teraz mam przejechane ponad 222 tyś km. Miałem też wymieniany wysprzęglik i pompkę sprzęgła.
  16. Nie wiem czy słabo. Nie mogłem zacząć od zera, bo akurat wjeżdżałem na autostradę... Miałem wtedy na drugim biegu, ale już nie czułem braku mocy między 4-5 tyś obr/min. I tak startowałem kilka razy... Trzeba też wziąć pod uwagę, że poruszam się na 17 calowych felgach. Z przodu 225 z tyłu 235.
  17. Ja używam od kilku lat eMule i niekiedy 4shared . Polecam. Polecam też tą stronę: Darmowe mp3 - MP3-find.eu - Wyszukiwarka mp3, Download mp3, Teledyski, Mp3 darmowe
  18. Proszę oglądać od 0:35. Dzisiaj jeździłem po Krakowie i silnik ładnie się wkręcał w obroty...
  19. Wady Audi A4 B5 według mnie to: - mało miejsca z tyłu - tylko trzy tryby regulacji wycieraczkami (już Lancer ma więcej...) - słabe wyciszenie jak na tą klasę samochodu - wycierające się plastiki w okolicach drzwi - pękające dekory - nietrwałe przednie zawieszenie wielowahaczowe - większość egzemplarzy było bardzo słabo wyposażone (większość miało korbki z tyłu...) - słaba widoczność do tyłu
  20. Świece i przewody miałem niedawno wymieniane. Także to raczej odpada. Jutro jadę w stronę Krakowa to zobaczę jak się samochód będzie sprawował. Przepustnicę i przepływomierz powietrza gdzie znajdę?
  21. Zauważyłem, że przy dłuższej jeździe problem ustaje... Jutro postaram się nagrać filmik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.