Treść opublikowana przez Skyliner89
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Panowie głośno o tym było. Ponad tydzień zbieraliśmy chętnych, a dokładniej 10 dni. Opłata za miesiąc to 2 zł. Rozmawiajcie z DudsA4. Im więcej ludzi tym lepiej, ale kulturka musi być .
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
a składałeś się na serwer?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja mogę się włączyć za 15 min
-
Ceny paliwa marzec 2026
Mają po prostu większe złoża od Arabii Saudyjskiej jeżeli chodzi o ropę i naturalny gaz. Dla porównania cena benzyny w Arabii Saudyjskiej wynosi -> 0,66 zł/litr W 2002 roku chciano obalić Hugo Chaveza, ale ogromne poparcie społeczeństwa uniemożliwiło to, a za wszystkim stało USA. Tutaj więcej -> .
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
Tak, jestem zadowolony. Nawet bardzo. Kilka razy byłem w trasie i nie zawiódł. Mimo, że jest nisko zawieszony to zawieszenie dobrze tłumi nierówności. Fotele są bardzo wygodne. Jak na masę samochodu 150KM daje radę. W mieście pali 12l/100 km. Ciekaw jestem jak jeździ się Saabem 9-3 Turbo-X . Twój kolega z jakim silnikiem ma tego Saaba 9-5?
-
Latający Szwed czyli Saab 9-3 SportKombi -> nowe zdjęcia zima 2013
Nowe foty w pierwszym poście . Skromnie, ale są.
-
Piłka nożna
Dziady zawsze będą dziadami... Ciekaw jestem co pokażą z Ukrainą... . Dobrze, że już we wtorek LM wraca . Wawrzyniak zawsze jest pewny . Filar naszej obrony
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
znowu? Graliście teraz?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Gracie coś teraz Panowie na naszym serwerze? Jak nie to wbijcie na -> 31.186.84.74:27711
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tak. Dane aktualne z zeszłego tygodnia. USA to samo zło. Zawsze wpierdzielają się tam gdzie nie trzeba... . Najdroższe paliwo jest w Norwegii -> 8,14 zł, a najtańsze w Wenezueli -> 0,08 zł
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja podam taką ciekawostkę -> litr benzyny PB95 za czasów Kadafiego 0,35 zł/litr. Teraz po wprowadzeniu wspaniałej demokracji USA -> 4,85 zł/litr STATOIL w Skawinie: 3 tygodnie temu PB95: 5,39 zł/litr Dzisiaj PB95: 5,45 zł/litr
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Gramy coś dzisiaj? Po 20:00?
-
Piłka nożna
Nikt nie pisze, że Polska wygrała 4:1 z Rumunią . Podobno dobrze zagrali, a to piłkarze wyłącznie z Ekstraklasy ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Gdzieś od 2009r. To rok po tym jak Szejki przejęły .
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja dzisiaj odpadam. Hala
-
Rozszczelniona chłodnica od klimatyzacji. Naprawiać, kupować nową czy ori używkę?
Witam, Nie dawno okazało się, że mi się rozszczelniła chłodnica od klimatyzacji. Dzisiaj chłodnica została oddana na gwarancji i moje pytanie. W przypadku gdyby nie uznali gwarancji to naprawić tą chłodnicę (kupiona w zeszłym roku - w lipcu), kupić nową (jakiej firmy polecacie?) czy kupić oryginalną używaną? Za wszelkie opinie dziękuje . Pozdrawiam
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To co Panowie gramy dzisiaj?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Twój nick to cvt?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Jak nie jak tak . Ja mogę zagrać ok. 21:00. Może na weekend zbierze się 5 vs 5
-
Pomoc w kupnie GPS
Ja posiadam MANTA GPS520 i jestem bardzo zadowolony
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja mogę być po 20:00 on-line . Mi jeszcze nigdy nie zacinał się CS... Może jakieś wirusy macie? Albo słaby internet. Sprawdźcie sobie łącze na stronie Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test Może być też wina tego, że jedziecie na wh, aima i co tam jeszcze jest ciekawego
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Może kiedyś będzie 5 vs 5
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ja też mogę po 20 zagrać. Tylko niech Duds wrzuci te mapy na serwer, które ja wymieniłem. bo na dużych przy takiej liczbie chętnych nie ma sensu grać...
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To byłem ja... . Sry, że zmieniłem mapę, ale szukałem tej małej de_dust2. Mam prośbę. Wrzucie fy_pool_day na serwer, bo jak jest 2 czy 3 osoby na serwerze nie ma sensu grać na dużych mapach... Tyle osób się deklarowało, że będzie grać i przez weekend było maks 2 vs 2... ... Teraz Idealne mapki jak jest mało osób: 1. cs_wiocha 2. de_dust2_long <- ta już jest 3. de_dust2x2 4. fy_snow 5. fy_pool_day DudsA4 jak możesz to wrzuć te mapki
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
DudsA4 jak możesz to wrzuć fy_poolday na serwer i ta mapę o którą Cię prosiłem.
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ok. Duds wrzucił byś mi jedną mapkę na serwer? Tutaj -> cs_1337_assault.zip - Speedy Share - upload your files here. Będę wdzięczny