Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Panowie głośno o tym było. Ponad tydzień zbieraliśmy chętnych, a dokładniej 10 dni. Opłata za miesiąc to 2 zł. Rozmawiajcie z DudsA4. Im więcej ludzi tym lepiej, ale kulturka musi być .
  2. a składałeś się na serwer?
  3. Ja mogę się włączyć za 15 min
  4. Mają po prostu większe złoża od Arabii Saudyjskiej jeżeli chodzi o ropę i naturalny gaz. Dla porównania cena benzyny w Arabii Saudyjskiej wynosi -> 0,66 zł/litr W 2002 roku chciano obalić Hugo Chaveza, ale ogromne poparcie społeczeństwa uniemożliwiło to, a za wszystkim stało USA. Tutaj więcej -> .
  5. Tak, jestem zadowolony. Nawet bardzo. Kilka razy byłem w trasie i nie zawiódł. Mimo, że jest nisko zawieszony to zawieszenie dobrze tłumi nierówności. Fotele są bardzo wygodne. Jak na masę samochodu 150KM daje radę. W mieście pali 12l/100 km. Ciekaw jestem jak jeździ się Saabem 9-3 Turbo-X . Twój kolega z jakim silnikiem ma tego Saaba 9-5?
  6. Nowe foty w pierwszym poście . Skromnie, ale są.
  7. Dziady zawsze będą dziadami... Ciekaw jestem co pokażą z Ukrainą... . Dobrze, że już we wtorek LM wraca . Wawrzyniak zawsze jest pewny . Filar naszej obrony
  8. znowu? Graliście teraz?
  9. Gracie coś teraz Panowie na naszym serwerze? Jak nie to wbijcie na -> 31.186.84.74:27711
  10. Tak. Dane aktualne z zeszłego tygodnia. USA to samo zło. Zawsze wpierdzielają się tam gdzie nie trzeba... . Najdroższe paliwo jest w Norwegii -> 8,14 zł, a najtańsze w Wenezueli -> 0,08 zł
  11. Ja podam taką ciekawostkę -> litr benzyny PB95 za czasów Kadafiego 0,35 zł/litr. Teraz po wprowadzeniu wspaniałej demokracji USA -> 4,85 zł/litr STATOIL w Skawinie: 3 tygodnie temu PB95: 5,39 zł/litr Dzisiaj PB95: 5,45 zł/litr
  12. Gramy coś dzisiaj? Po 20:00?
  13. Nikt nie pisze, że Polska wygrała 4:1 z Rumunią . Podobno dobrze zagrali, a to piłkarze wyłącznie z Ekstraklasy ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Gdzieś od 2009r. To rok po tym jak Szejki przejęły .
  14. Ja dzisiaj odpadam. Hala
  15. Witam, Nie dawno okazało się, że mi się rozszczelniła chłodnica od klimatyzacji. Dzisiaj chłodnica została oddana na gwarancji i moje pytanie. W przypadku gdyby nie uznali gwarancji to naprawić tą chłodnicę (kupiona w zeszłym roku - w lipcu), kupić nową (jakiej firmy polecacie?) czy kupić oryginalną używaną? Za wszelkie opinie dziękuje . Pozdrawiam
  16. To co Panowie gramy dzisiaj?
  17. Twój nick to cvt?
  18. Jak nie jak tak . Ja mogę zagrać ok. 21:00. Może na weekend zbierze się 5 vs 5
  19. Ja posiadam MANTA GPS520 i jestem bardzo zadowolony
  20. Ja mogę być po 20:00 on-line . Mi jeszcze nigdy nie zacinał się CS... Może jakieś wirusy macie? Albo słaby internet. Sprawdźcie sobie łącze na stronie Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test Może być też wina tego, że jedziecie na wh, aima i co tam jeszcze jest ciekawego
  21. Może kiedyś będzie 5 vs 5
  22. Ja też mogę po 20 zagrać. Tylko niech Duds wrzuci te mapy na serwer, które ja wymieniłem. bo na dużych przy takiej liczbie chętnych nie ma sensu grać...
  23. To byłem ja... . Sry, że zmieniłem mapę, ale szukałem tej małej de_dust2. Mam prośbę. Wrzucie fy_pool_day na serwer, bo jak jest 2 czy 3 osoby na serwerze nie ma sensu grać na dużych mapach... Tyle osób się deklarowało, że będzie grać i przez weekend było maks 2 vs 2... ... Teraz Idealne mapki jak jest mało osób: 1. cs_wiocha 2. de_dust2_long <- ta już jest 3. de_dust2x2 4. fy_snow 5. fy_pool_day DudsA4 jak możesz to wrzuć te mapki
  24. DudsA4 jak możesz to wrzuć fy_poolday na serwer i ta mapę o którą Cię prosiłem.
  25. Ok. Duds wrzucił byś mi jedną mapkę na serwer? Tutaj -> cs_1337_assault.zip - Speedy Share - upload your files here. Będę wdzięczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.