Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Akurat liga niemiecka mnie nie interesuje tak bardzo jak Serie A. Od czasu do czasu oglądnę jak gra Bayern czy BVB. Wszystko okaże się 2 kwietnia .
  2. Przewagą Juventusu jest zgranie, bardzo dobra atmosfera w drużynie i gra zespołowa. Bramkarz: Gigi Buffon -> klasa światowa. Obrona solidna. Chodź jest ich tylko trzech w obronie. Pomoc -> też bardzo mocny punkt Juve. Na czele z Andrzejem Pirlo. Najsłabszy punkt to niestety: Atak. Duet Giovinco - Vucinic -> . Znając życie Conte postawi na Giovinco i Vucinicia, zamist na Fabio Q - Matri (bardzo dobrze ze sobą współpracowali. Było to widać w rewanżowym meczu z Celticiem). Jeżeli chodzi o Bayern to nie mają tak solidnej obrony jak Juventus. Arjen Robben często gra zbyt indywidualnie co wkur kolegów z drużyny. Zresztą komentatorzy o tym mówili podczas rewanżowego meczu z Arsenalem. Jak Robben leci z piłką to inni piłkarze nie idą za akcją bo wiedzą, że Robben do nich nie poda . Nie podaje do lepiej ustawionych kolegów... Pomoc Bayern ma bardzo solidną. To prawdopodobnie będzie wyrównany mecz, ale ciężko wskazać na tą chwilę faworyta. Wszystko okaże się 2 Kwietnia .
  3. ale urwał : Golf engine pulling (engine fly out) - YouTube
  4. Juventus - Bayern -> będzie ciekawie . Nikt na nich nie stawia. Tak jak na Włochów na Euro...
  5. Milan... . Pozostał tylko JUVENTUS. Oby Bianconeri namieszali
  6. ---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:31 ---------- zima zaskoczyła
  7. Bo jak to mówił J. Pisłudski: Stare, ale wciąż aktualne, a najlepiej całą sytuację w Polsce oddaje ta piosenka:
  8. Ja raz ponad 60 km/h (tyle mi pokazywał licznik) też z górki , aż telepało kierownicą...
  9. Uważajcie na fotoradary jak będziecie jeździć
  10. PO_ebany kraj...
  11. Później dzieją się rzeczy takie jak na poniższym filmiku Trzeba znać granicę swoich umiejętności
  12. Russian Road Rage and Accidents January 2013 [18+] ll SFB - YouTube
  13. Jak by ta 850 miała napęd na tył albo 4WD to by moc była by lepiej przenoszona. Taka moc na przód , ale fajnie słychać gwizd turbiny . Pojeździłbym .
  14. Chevroleta Camaro i frytki do tego. Wysłane z pod palmy.
  15. Ja będę musiał wymienić przednie koło w rowerze. Od kiedy zrobiłem prawo jazdy (w 2007 roku) i kupiłem swój pierwszy samochód rower leżał w piwnicy i przez ten czas przednie koło zardzewiało... Dopiero rok temu znów zacząłem jeździć... ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ---------- Nie tylko w nogi, ale w poślady też
  16. Tutaj Panowie oglądniecie sobie mecz na Nce -> Telewizja przez internet, Telewizja na żywo - WEEB.TV - kanal-polsat discoverychannel housemd. Jest Nka, nie przycina i jakość jest akceptowalna. Mam nadzieje, że dzisiaj Real odpada, a za tydzień Barca .
  17. Ja dopiero w kwietniu. Polska pogoda zmienną jest
  18. Szkoda samochodu... Gościu ma nieźle styrany łeb... To jest lepsze :
  19. ta sama stacja dzisiaj 5,79 zł/l - chyba trzeba blokować drogi tak jak rok temu!! To nic nie da. Trzeba obalić Tuska. 20 Marca ludzie mają wyjść na ulice.
  20. Oglądał ktoś?
  21. To co w końcu trzeba zrobić Panowie?
  22. Już w takiej Libii mieli lepiej... Mieli bo większości zachciało się zdrady kraju. Amerykanie wprowadzili wspaniałą demokrację... Bolało ich to, że Libia nie była zadłużona w Światowym Banku (Amerykańska Organizacja). W latach 60tych Kadafi wypędził z Libii amerykanów, francuzów i anglików. Stracili kontrolę nad ropą. Za czasów Kadafiego: Cena paliwa za litr -> 0,38 zł Darmowa służba zdrowia, dofinansowanie mieszkań itp. itd. Po wprowadzeniu wspaniałej demokracji przez JUESEJ: Cena paliwa za litr -> 4,85 zł i powstał CHAOS. Amerykanie wprowadzili swoje firmy w odbudowanie kraju. Wenezuela -> paliwo 0,08 zł/litr Rządzący -> Hugo Chavez Wychodzi na, ze dyktatura jest lepsza od demokracji. Płacimy podatki, akcyzy i gówno z tego mamy... Drogi dziurawe, pensje nie adekwatne do cen np. artykułów spożywczych... Można książkę napisać.. . Jeszcze teraz wymyślają podatek ekologiczny.
  23. STATOIL Skawina: PB95 5,76 zł/litr...., jeszcze z miesiąc temu 5,32 zł/litr Kurwica mnie już bierze... Człowiek płaci podatki, jakaś akcyza pierdzielona. Drogi dziurawe. Po Krakowie się tragicznie jeździ... . Za co mu kur... płacimy. Trzeba wyjść na ulicę. Obalić Tuska, bo tak dalej kur być nie może... Doją Nas jak chcą i ciągle im mało... W POlsce jest tak, że to obywatele są dla Państwa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.