Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. Katastrofa, która uziemiła Concorda na zawsze: Oficjalna przyczyna katastrofy -> pasek metalu: Katastrofy w przestworzach - Ostatni lot Concorde | Lektor PL | odcinek 19 - YouTube Prawdziwa przyczyna katastrofy: Concorde Ukryta Prawda. on Vimeo Tu 154 kontra Concorde: Tu-144 kontra Concorde - część 1 z 3 - YouTube
  2. . W końcu jest jakiś sukces
  3. Macie swojego Neymara Widać, że już "przystosowany" do taktyki Barcelony .
  4. Carlos Tevez oficjalnie w JUVENTUSIE
  5. Taki taki i kasztanki
  6. Teraz 150 tys - 200 tys i samochód do wymiany... . Części coraz gorsze... Kiedyś koncerny robiły solidne samochody, ale doszli do wniosku, że im się to nie opłaca... Najgorszy jest downsizing. Za niedługo z 2.0 silnika będą wyciskać ponad 300KM..., a to odbije się na jakości .
  7. Bardzo dobrze. Jak na Nasz aktualny poziom odbudowywania klubu od ZERA to i tak pierwszy raz udało Nam się zagrać trzy rundy w tych rozgrywkach. Pomijając już iż przez długą zimę puchar musieliśmy grać w poniedziałek ( ligę w sobotę i środę ). 3 mecze w 5 dni... Dwa pozostałe wyjazdy wygrane kolejno 2-0 i 4-0. Słabo kolego, ale ciekawe czy wiesz czemu się upominam o Burasa na boisko poza tym że jest wychowankiem Hutnika ? ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Milcz Bąku Dlatego, że jest młody, utalentowany?
  8. Jak tam Hutnik? SPORTOWETEMPO.PL - Kraków: Puchar dla Wiślan, Hutnik wyeliminowany! .
  9. Sobol, dziękujemy!!! . Wielki błąd ze strony zarządu Wisły o nie przedłużenie kontraktu z LEGENDĄ...
  10. bo to jest złom... a tak poważniej, jakikolwiek by nie był stan tego auta z przebiegiem 200+ to i tak jest to dokładnie o tyle bliżej do naturalnej śmierci tego pojadu, a jeszcze bliżej do wydatków. Ludzie postępują jak najbardziej racjonalnie, dokładnie tak samo jak w innych krajach. Problem częściowo się rozwiąże jak Polacy zmąrzeją i przestaną się rzucać na przechodzone auta premium jak szczerbaty na suchary. Nie koniecznie. Jak ktoś dba o to ten samochód, który ma już przejechane ponad 200 tys km to przejedzie kolejne 200 tys km i więcej, ale wtedy za taki zadbany egzemplarz trzeba odpowiednio zapłacić .
  11. Wychodzi na to, żeby sprzedać używany samochód z przebiegiem powyżej 200 tys km to trzeba cofnąć przebieg znacznie poniżej magicznego przebiegu, bo powyżej 200 tys km to już złom...
  12. Niedawno oglądałem Drogówkę i przyznam szczerzę, że film bardzo dobry . Niektóry uważają go za zbyt brutalny, ale taki miał być.
  13. Przyznam szczerze, że szukałem Audi z przebiegiem poniżej 200 tys. km i taki się znalazł... , a czy 185 tys. km to był ori przebieg nigdy się nie dowiem... W listopadzie zeszłego roku kupiłem Saaba 9-3 z 2007 roku z przebiegiem 265 tys. km. Pewnie, jakbym go chciał sprzedać, to przebieg musiał bym zmniejszyć . W ogóle nie widać, że ma tyle przejechane. Teraz jak kupowałem Saaba to nie patrzyłem na przebieg, tylko na stan techniczny, a do przebiegu nie przywiązywałem takiej wagi jak w przypadku kupna Audi.
  14. Link -> Przekręcony licznik - wiemy dlaczego nas oszukują!
  15. Dzisiaj kupiłem oryginalny czujnik temperatury wody. Po jego wymianie wszystko wróciło do normy . Dziękuje za pomoc .
  16. Tak jak wcześniej pisał Kazik123. Żarniki powinno się wymieniać parami. Bo jedna strona może Ci świecić lepiej od drugiej i odwrotnie.
  17. Dzięki . Jutro sobie sprawdzę, a nie wiesz czy przy wymianie tego czujnika trzeba spuszczać płyń?
  18. Sprawdzałeś czy to oryginał? Oddaj im na gwarancji albo zwróć. Xenon nawet ten 4300K ma białą barwę . Jak Xenon to tylko z oryginałów Philips'a lub Osram
  19. Witam. Gdzie znajduje się czujnik temperatury wody w Audi A4 1.8 125KM 20V? Prosił bym o jakieś zdjęcie z ETKI i tzw. real foto. Pozdrawiam
  20. Witam. Potrzebuje nr VAG czujnika wysokiego ciśnienia do Audi A4 1.8 125KM 20V z 1998 roku odpowiedzialnego za włączenie się sprężarki klimatyzacji. Jak fachowo nazywa się ten czujnik wysokiego ciśnienia? Pozdrawiam
  21. Zdjęcie z Allegro . Problem w tym, że Ty masz Audi A4 B6 z silnikiem 2.0, a ja potrzebuje czujnik temperatury do Audi A4 B5 1.8 125KM ADR. Z tego co zauważyłem wychodzi kilka typów czujników, a jak bym chociaż wiedział gdzie on się znajduję to bym sprawdził sobie po nr OEM jaki powinien być, a tak jestem w .
  22. Termostat był wymieniany miesiąc temu firmy GATES, więc nie wydaje mi się żeby to była jego wina. W przyszły czwartek jadę do mechanika i na miejscu wszystkiego się dowiem . ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- Który czujnik jest odpowiedzialny za temperaturę wskazywaną na zegarach? 1. 2. 3. Ten z pierwszego, drugiego czy trzeciego zdjęcia? Gdzie znajdę ten czujnik? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 07-06-2013 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 18:18 ---------- Pomoże ktoś? ---------- Post dopisany 08-06-2013 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 15:53 ---------- ? ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- Który czujnik jest odpowiedzialny za temperaturę wskazywaną na zegarach? ---------- Post dopisany 10-06-2013 at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 22:03 ---------- Chyba się nie doproszę o pomoc... . Dzięki
  23. Pewnie z poza forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.