Treść opublikowana przez Skyliner89
-
FILMY DOKUMENTALNE, ktore warto zobaczyc !!!
Katastrofa, która uziemiła Concorda na zawsze: Oficjalna przyczyna katastrofy -> pasek metalu: Katastrofy w przestworzach - Ostatni lot Concorde | Lektor PL | odcinek 19 - YouTube Prawdziwa przyczyna katastrofy: Concorde Ukryta Prawda. on Vimeo Tu 154 kontra Concorde: Tu-144 kontra Concorde - część 1 z 3 - YouTube
-
Piłka nożna
. W końcu jest jakiś sukces
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Zadzwoń do Wafla
-
Piłka nożna
Macie swojego Neymara Widać, że już "przystosowany" do taktyki Barcelony .
-
Piłka nożna
Carlos Tevez oficjalnie w JUVENTUSIE
-
Piłka nożna
Taki taki i kasztanki
-
Współczesna motoryzacja - śmiać się czy płakać ?
Teraz 150 tys - 200 tys i samochód do wymiany... . Części coraz gorsze... Kiedyś koncerny robiły solidne samochody, ale doszli do wniosku, że im się to nie opłaca... Najgorszy jest downsizing. Za niedługo z 2.0 silnika będą wyciskać ponad 300KM..., a to odbije się na jakości .
-
Piłka nożna
Bardzo dobrze. Jak na Nasz aktualny poziom odbudowywania klubu od ZERA to i tak pierwszy raz udało Nam się zagrać trzy rundy w tych rozgrywkach. Pomijając już iż przez długą zimę puchar musieliśmy grać w poniedziałek ( ligę w sobotę i środę ). 3 mecze w 5 dni... Dwa pozostałe wyjazdy wygrane kolejno 2-0 i 4-0. Słabo kolego, ale ciekawe czy wiesz czemu się upominam o Burasa na boisko poza tym że jest wychowankiem Hutnika ? ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Milcz Bąku Dlatego, że jest młody, utalentowany?
-
Piłka nożna
Jak tam Hutnik? SPORTOWETEMPO.PL - Kraków: Puchar dla Wiślan, Hutnik wyeliminowany! .
-
Piłka nożna
Sobol, dziękujemy!!! . Wielki błąd ze strony zarządu Wisły o nie przedłużenie kontraktu z LEGENDĄ...
-
Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
bo to jest złom... a tak poważniej, jakikolwiek by nie był stan tego auta z przebiegiem 200+ to i tak jest to dokładnie o tyle bliżej do naturalnej śmierci tego pojadu, a jeszcze bliżej do wydatków. Ludzie postępują jak najbardziej racjonalnie, dokładnie tak samo jak w innych krajach. Problem częściowo się rozwiąże jak Polacy zmąrzeją i przestaną się rzucać na przechodzone auta premium jak szczerbaty na suchary. Nie koniecznie. Jak ktoś dba o to ten samochód, który ma już przejechane ponad 200 tys km to przejedzie kolejne 200 tys km i więcej, ale wtedy za taki zadbany egzemplarz trzeba odpowiednio zapłacić .
-
Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
Wychodzi na to, żeby sprzedać używany samochód z przebiegiem powyżej 200 tys km to trzeba cofnąć przebieg znacznie poniżej magicznego przebiegu, bo powyżej 200 tys km to już złom...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Niedawno oglądałem Drogówkę i przyznam szczerzę, że film bardzo dobry . Niektóry uważają go za zbyt brutalny, ale taki miał być.
-
Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
Przyznam szczerze, że szukałem Audi z przebiegiem poniżej 200 tys. km i taki się znalazł... , a czy 185 tys. km to był ori przebieg nigdy się nie dowiem... W listopadzie zeszłego roku kupiłem Saaba 9-3 z 2007 roku z przebiegiem 265 tys. km. Pewnie, jakbym go chciał sprzedać, to przebieg musiał bym zmniejszyć . W ogóle nie widać, że ma tyle przejechane. Teraz jak kupowałem Saaba to nie patrzyłem na przebieg, tylko na stan techniczny, a do przebiegu nie przywiązywałem takiej wagi jak w przypadku kupna Audi.
-
Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
Link -> Przekręcony licznik - wiemy dlaczego nas oszukują!
-
Gdzie znajduje się czujnik temperatury wody w Audi A4 1.8? Proszę o pomoc. PILNE
Dzisiaj kupiłem oryginalny czujnik temperatury wody. Po jego wymianie wszystko wróciło do normy . Dziękuje za pomoc .
-
Gdzie znajduje się czujnik temperatury wody w Audi A4 1.8? Proszę o pomoc. PILNE
Nr VAG tego czujnika to 059919501?
-
żarnik Audi A4
Tak jak wcześniej pisał Kazik123. Żarniki powinno się wymieniać parami. Bo jedna strona może Ci świecić lepiej od drugiej i odwrotnie.
-
Gdzie znajduje się czujnik temperatury wody w Audi A4 1.8? Proszę o pomoc. PILNE
Dzięki . Jutro sobie sprawdzę, a nie wiesz czy przy wymianie tego czujnika trzeba spuszczać płyń?
-
żarnik Audi A4
Sprawdzałeś czy to oryginał? Oddaj im na gwarancji albo zwróć. Xenon nawet ten 4300K ma białą barwę . Jak Xenon to tylko z oryginałów Philips'a lub Osram
-
Gdzie znajduje się czujnik temperatury wody w Audi A4 1.8? Proszę o pomoc. PILNE
Witam. Gdzie znajduje się czujnik temperatury wody w Audi A4 1.8 125KM 20V? Prosił bym o jakieś zdjęcie z ETKI i tzw. real foto. Pozdrawiam
-
Potrzebuję nr VAG czujnika wysokiego ciśnienia do Audi A4 1.8 125KM. PILNE
Witam. Potrzebuje nr VAG czujnika wysokiego ciśnienia do Audi A4 1.8 125KM 20V z 1998 roku odpowiedzialnego za włączenie się sprężarki klimatyzacji. Jak fachowo nazywa się ten czujnik wysokiego ciśnienia? Pozdrawiam
-
Spadająca temparatura silnka. Winny czujnik temperatury?
Zdjęcie z Allegro . Problem w tym, że Ty masz Audi A4 B6 z silnikiem 2.0, a ja potrzebuje czujnik temperatury do Audi A4 B5 1.8 125KM ADR. Z tego co zauważyłem wychodzi kilka typów czujników, a jak bym chociaż wiedział gdzie on się znajduję to bym sprawdził sobie po nr OEM jaki powinien być, a tak jestem w .
-
Spadająca temparatura silnka. Winny czujnik temperatury?
Termostat był wymieniany miesiąc temu firmy GATES, więc nie wydaje mi się żeby to była jego wina. W przyszły czwartek jadę do mechanika i na miejscu wszystkiego się dowiem . ---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- Który czujnik jest odpowiedzialny za temperaturę wskazywaną na zegarach? 1. 2. 3. Ten z pierwszego, drugiego czy trzeciego zdjęcia? Gdzie znajdę ten czujnik? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 07-06-2013 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 18:18 ---------- Pomoże ktoś? ---------- Post dopisany 08-06-2013 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 15:53 ---------- ? ---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- Który czujnik jest odpowiedzialny za temperaturę wskazywaną na zegarach? ---------- Post dopisany 10-06-2013 at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 22:03 ---------- Chyba się nie doproszę o pomoc... . Dzięki
-
Uwaga na ten zderzak s-line - Allegro.
Pewnie z poza forum