Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Korzystał ktoś z FIX IT SCRATCH REMOVER?
Właśnie widać podkład. Tak jak by biały lakier... Nie znam się za bardzo. W tym przypadku w grę wchodzi tylko malowanie?
-
Piłka nożna
Najgorszy sezon od 15 lat... . Trzeba radykalnych zmian... Wypierdzielić piłkarzy, którym nie chce się grać i zainwestować w drużynę..., ale Boguś Cupiał tego nie rozumie, że potrzeba czasu, żeby zbudować silna drużynę. Najłatwiej zmieniać trenerów jak rękawiczki... Wielka szkoda, że Wisła kilka lat temu zwolniła Dana Petrescu... Przecież piłkarze narzekali, na ostre treningi... .
-
Parująca przednia lampa w Audi A4 B5 po 1999. Jak sobie z tym poradzić?
Jakieś zdjęcie tych odpowietrzników można prosić? . Żebym widział o co chodzi. ---------- Post dopisany 18-05-2013 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 21:50 ---------- Ma ktoś jakieś pomysły? Jak uszczelnić lampę? Gdzie znajdują się te odpowietrzniki? Przed nałożeniem silikonu dokładnie wysuszyłem lampę i silikon schnął ok. 3 dni.
-
Problem z obrazem w komputerze
To musisz oddać ją na gwarancje. Tylko to może długo potrwać. Rozpatrywanie gwarancji itp. itd. Może Ci sprzedali wadliwą płytę główną albo ten model MSI może być zawodny. Powinni uznać Ci gwarancje bez problemu, ale to może długo potrwać.
-
Problem z obrazem w komputerze
Oglądnij płytę główną. Sprawdź kondensatory czy nie mają wybrzuszeń lub nie mają wycieku elektrolitu. Jak tak. To do wymiany będzie płyta główna. Bateryjkę od płyty głównej na jak długo wyjąłeś? Nie zawsze update BIOSu jest dobry. Mi się wydaje, że już płyta główna pada..., albo tak jak u mnie w d*pę dawał BIOS i musiałem kupić nową płytę główną.
-
Parująca przednia lampa w Audi A4 B5 po 1999. Jak sobie z tym poradzić?
Witam , Od jakiegoś czasu zauważyłem, że jak pada deszcz to zaczyna mi parować prawa lampa w Audi (po liftingowa). Z 7 miesięcy temu oklejałem ją silikonem do plastiku i do zeszłego tygodnia w ogóle mi nie parowała. Macie Panowie jakieś pomysły żeby zlikwidować parowanie lampy? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 14-05-2013 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 18:58 ---------- Pomoże ktoś?
-
Audi A3 Srebro + Pakiet S3 1.9 TDI BLS
Zmiany na plus Co stało?
-
Pytanie o ocynk nadwozia
U siebie w Audi na dole na tylnych drzwiach zauważyłem mało widoczne pęcherzyki powietrza. Takie jak by bąble. To może być oznaka rdzy?
-
Czym usunąć takie zatarcie? Prośba o pomoc.
Dziękuje za link
-
Korzystał ktoś z FIX IT SCRATCH REMOVER?
Znacie jakieś produkty, które usuwają rysy, maskują itp? Czy tylko w grę wchodzi lakiernik?
-
Audi S4
Żeby tak wypucować samochód to trzeba spełnić kilka warunków i mieć więcej $ niż standard. Gratuluje . Samochód robi duże wrażenie po takim pucowaniu
-
Czym usunąć takie zatarcie? Prośba o pomoc.
jakiś link można prosić?
-
Korzystał ktoś z FIX IT SCRATCH REMOVER?
Witam , Korzystał ktoś z tego zestawu? Mam kilka rys na OOOO i z tyłu zarysowany zderzak. Fotki porobię jutro albo w pon to pokaże o co mi chodzi. Pozdrawiam
-
Nowe przepisy: niższe spalanie i droższa klimatyzacja
po uj POlska weszła do tej Unii... . Jak tak czytam teraz to od 2004 roku mamy więcej strat niż korzyści. Najbardziej cierpią przez to zwykli obywatele... Czytałem o tym nowym czynniku... Pewnie urzędnicy z Unii mają w tym jakiś biznes. Większą kasiore i tyle... Zrobić im nalot dywanowy i po problemie .
-
Piłka nożna
Ja akurat zakupiłem tą książkę w poniedziałek . Przyznam szczerze, że to będzie pierwsza książka, którą przeczytam z własnej nie przymuszonej woli .
-
Piłka nożna
Dziękuje Oby Serie A w przyszłości była tak silna jak na przełomie lat 80tych/90tych i na początku XXI wieku
-
Piłka nożna
JUVENTUS - 31 Scudetto
-
Piłka nożna
Rafinha czerwo . Przed momentem zawrzało
-
Płacimy jak za zboże - Fotoradar wyglądający jak śmietnik
Nikt za to nie odpowie... . Maszynka do zarabiania kasy . Zresztą nadmierna prędkość nie jest główną przyczyną wypadków w POlsce. Tylko ZŁY stan dróg. Był raport NIK. Drogą dwu pasmowa A4 -> zwana autostradą :grin::polew: gdzie pobór opłat wynosi 9 zł za przejazd przez bramkę... Autostrada powinna mieć min. 3 pasy, a najlepiej 4.
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Bardzo ładna . Jasny środek i czarny lakier to jest najlepsze połączenie . Jak wrażenia z jazdy?
-
BMW e91 LCI 320xDrive - nowy KOvalowóz
Helikopterem go wzięli
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Bardzo ładna ta C5 . W stosunku do poprzednich C5 jakość III gen. poszybowała w górę. W tym modelu są dwie opcje wybrania zawieszenia -> hydro pneumatyczne lub zwykłe. Oby się dobrze sprawowała . Niestety minusem aut francuskich i innych marek o mniejszym prestiżu niż Audi, BMW, Mercedes, Lexus itp. itd. jest to, że bardzo szybko tracą na wartości...
-
Co to za samochód ? PILNE :)
Kupuj, reżaj i sprzedaj z zyskiem
-
Piłka nożna
:grin::grin::polew::polew: Strejlau: Lewandowski to produkt polskiego szkolenia | wideo
-
Piłka nożna
Ciekawe co Cię tak cieszy... ... Pasowało by zrzucić bombkę.