Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
To już tradycja z awansem Cracovii...
-
żarnik Audi A4
Jak chcesz mieć oryginalne żarniki i żeby dobrze świeciły to trzeba tyle dać. Ja kupiłem poza Allegro i mam na nie 2 lata gwarancji. Wcześniej ktoś założył u mnie w Saabie chińskie podróby..., które świeciły beznadziejnie... . Może uda Ci się taniej znaleźć. Zawsze można kupić chińskie żarniki .
-
żarnik Audi A4
Jak mrugają to się kwalifikują do wymiany. Polecam Osram lub Philipsa. Ja kupowałem żarniki Osram do Saaba D2S 180 zł sztk. Dokładnie te -> Zarowki Xenon ksenon D2S OSRAM Philips Audi a6 a8 (3283152686) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Piłka nożna
Przyszły takie czasy, że Polska gra gorzej od Mołdawii...
-
Piłka nożna
Ja pie . Znowu awans z pod zielonego stolika...
-
Spadająca temparatura silnka. Winny czujnik temperatury?
Witam. Dzisiaj wracając z Wieliczki "autostradą" A4 zauważyłem, że temperatura silnika spadła z 90 stopni na 60 stopni. Później wróciła na prawie 90 stopni jak zjechałem z autostrady. Silnik to ADR 20V 1.8 125 KM . Czy to może być wina źle działającego czujnika odpowiedzialnego za wskazywanie temperatury silnika? Tak stało mi się już kilka razy. Termostat miałem wymieniany miesiąc temu. Proszę o pomoc Pozdrawiam
-
Piłka nożna
Cracovia nawet na meczu Reprezentacji ma kompleks Wisły
-
Piłka nożna
Jak cracovia wejdzie do Ekstraklasy to z pod zielonego stolika... Nikt nie piszę, że Neymar oficjalnie w Barcelonie. Falcao w AS Monaco...
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
Fajna . Po zmianie zderzaków będzie jeszcze lepiej , ale 2.0 TDI w A6 C6 to nie porozumienie...
-
Piłka nożna
Słabe . Franek Smuda czyni cuda . Nowy trener Wisły Kraków
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
Za ponad połowę tej kwoty mam to -> Chevrolet Camaro '77 / 5.7 Edelbrock / Cobra (3275199109) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
Po licytacji 'malucha' na Allegro już nie wylicytujesz samochodu ani domu
-
Piłka nożna
C. Kucharski zachowuje się jak typowy celebryta... Więcej go w mediach niż Roberta... . Dla niego liczy się wyłącznie to, żeby jak najwięcej ugrać na transferze Roberta, a nie dobro jego podopiecznego. Ja bym na miejscu Roberta dawno go zwolnił.
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
Już wolał bym tego Fiata 125p niż Malucha z 1979 r. Już ten Polonez to rarytasik :
-
Piłka nożna
Robi wielki błąd przechodząc do Bayernu. Jest to potwierdzone info?
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
34-letni maluch jak nowe BMW. Może być twój już za 280 tys. -> może pójdzie za 280 tyś zł.
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
Gościu się wkur... i zakończył aukcje -> FIAT 126p 1979r FABRYCZNIE NOWY! ! ! 101KM. Maluch (3267412169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
697 369,00 zł. Ciekaw jestem czy ktoś rzeczywiście tyle da... , a jak da to sprzedający zrobi interes życia . ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- 1 300 000 zł. Ktoś sobie znowu jaja robi .
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
albo bezmózgich trollów internetowych, z którymi taki kolos jak allegro nie może sobie poradzić. to nie 1 aukcja w tym stylu :-( Dokładnie. Allegro powinno wprowadzić jakiś limit, że np. dopuszczają licytujących, których mają konto na Allegro jakiś czas min rok i np. 30 komentarzy i w tym 90% pozytywnych. Nie wiem czy takie coś jest możliwe...
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
124,300 zł. Pewnie przekroczy 200 tyś zł... Ja bym w życiu nie dał tyle kasy za malucha. Nawet gdybym miał. Prędzej dąłbym tyle za amerykańskiego muscle cara . Ktoś kto go kupił za 13 tyś zł czy 16 tyś zł i teraz sprzedaje. Zrobił niezły biznes .
-
Piłka nożna
BVB 2:0 Bayern lub BVB 3:1 Bayern
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Co za idiota...
-
Napad na drodze.
Takich to powinno się do Oświęcimia zawieźć
- YouTube - filmy warte obejrzenia