Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. To już tradycja z awansem Cracovii...
  2. Jak chcesz mieć oryginalne żarniki i żeby dobrze świeciły to trzeba tyle dać. Ja kupiłem poza Allegro i mam na nie 2 lata gwarancji. Wcześniej ktoś założył u mnie w Saabie chińskie podróby..., które świeciły beznadziejnie... . Może uda Ci się taniej znaleźć. Zawsze można kupić chińskie żarniki .
  3. Jak mrugają to się kwalifikują do wymiany. Polecam Osram lub Philipsa. Ja kupowałem żarniki Osram do Saaba D2S 180 zł sztk. Dokładnie te -> Zarowki Xenon ksenon D2S OSRAM Philips Audi a6 a8 (3283152686) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. Przyszły takie czasy, że Polska gra gorzej od Mołdawii...
  5. Ja pie . Znowu awans z pod zielonego stolika...
  6. Witam. Dzisiaj wracając z Wieliczki "autostradą" A4 zauważyłem, że temperatura silnika spadła z 90 stopni na 60 stopni. Później wróciła na prawie 90 stopni jak zjechałem z autostrady. Silnik to ADR 20V 1.8 125 KM . Czy to może być wina źle działającego czujnika odpowiedzialnego za wskazywanie temperatury silnika? Tak stało mi się już kilka razy. Termostat miałem wymieniany miesiąc temu. Proszę o pomoc Pozdrawiam
  7. Cracovia nawet na meczu Reprezentacji ma kompleks Wisły
  8. Jak cracovia wejdzie do Ekstraklasy to z pod zielonego stolika... Nikt nie piszę, że Neymar oficjalnie w Barcelonie. Falcao w AS Monaco...
  9. Fajna . Po zmianie zderzaków będzie jeszcze lepiej , ale 2.0 TDI w A6 C6 to nie porozumienie...
  10. Słabe . Franek Smuda czyni cuda . Nowy trener Wisły Kraków
  11. Za ponad połowę tej kwoty mam to -> Chevrolet Camaro '77 / 5.7 Edelbrock / Cobra (3275199109) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. Po licytacji 'malucha' na Allegro już nie wylicytujesz samochodu ani domu
  13. C. Kucharski zachowuje się jak typowy celebryta... Więcej go w mediach niż Roberta... . Dla niego liczy się wyłącznie to, żeby jak najwięcej ugrać na transferze Roberta, a nie dobro jego podopiecznego. Ja bym na miejscu Roberta dawno go zwolnił.
  14. Już wolał bym tego Fiata 125p niż Malucha z 1979 r. Już ten Polonez to rarytasik :
  15. Robi wielki błąd przechodząc do Bayernu. Jest to potwierdzone info?
  16. 34-letni maluch jak nowe BMW. Może być twój już za 280 tys. -> może pójdzie za 280 tyś zł.
  17. Gościu się wkur... i zakończył aukcje -> FIAT 126p 1979r FABRYCZNIE NOWY! ! ! 101KM. Maluch (3267412169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. 697 369,00 zł. Ciekaw jestem czy ktoś rzeczywiście tyle da... , a jak da to sprzedający zrobi interes życia . ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- 1 300 000 zł. Ktoś sobie znowu jaja robi .
  19. albo bezmózgich trollów internetowych, z którymi taki kolos jak allegro nie może sobie poradzić. to nie 1 aukcja w tym stylu :-( Dokładnie. Allegro powinno wprowadzić jakiś limit, że np. dopuszczają licytujących, których mają konto na Allegro jakiś czas min rok i np. 30 komentarzy i w tym 90% pozytywnych. Nie wiem czy takie coś jest możliwe...
  20. 124,300 zł. Pewnie przekroczy 200 tyś zł... Ja bym w życiu nie dał tyle kasy za malucha. Nawet gdybym miał. Prędzej dąłbym tyle za amerykańskiego muscle cara . Ktoś kto go kupił za 13 tyś zł czy 16 tyś zł i teraz sprzedaje. Zrobił niezły biznes .
  21. BVB 2:0 Bayern lub BVB 3:1 Bayern
  22. Co za idiota...
  23. Takich to powinno się do Oświęcimia zawieźć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.