Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
. Ja wiem jak gra Juventus w formie. Ty nie. Dziękuje. Dobranoc
-
Kto ma już dość zimy to pisać w tym wątku można się wyładować:)
Pod koniec kwietnia
-
Jakie żarniki ksenonu D2S są godne polecenia? Philips czy Osram? Prośba o poradę
Ksenony świecą na niebiesko, zahaczając o kolor fioletowy... Może uda mi się dzisiaj zrobić fotki to pokaże.
-
Piłka nożna
Może coś w tym jest..., ale to nie ten Juventus, którego znam . Oby za tydzień zagrali tak jak na Juventus przystało.
-
Piłka nożna
Juventus nie zagrał jak na prawdziwy Juventus przystoi... Oni przestraszyli się meczu z Bayernem jak AC Milan rewanżowego meczu z Barceloną... Pirlo już kolejny raz podaje piłkę do rywali... Nie miał kto uruchomić podaniem napastników... Vidal próbował, walczył, starał się, ale sam nie da rady wygrać meczu. Złe zmiany Conte. Pirlo już powinien zejść w drugiej połowie, a za niego Pogba. Co robi Peluso w JUVE, który wcześniej grał w Serie B, a nie gra o niebo lepszy Asamoah? Oglądając mecz... Czułem się jakbym oglądał mecz Polska - Ukraina... . Liczyłem na zacięty pojedynek, a tu... To nie Bayern był taki mocny. To Juventus był taki słaby.
-
Jakie żarniki ksenonu D2S są godne polecenia? Philips czy Osram? Prośba o poradę
To wiem, ale jakie polecacie? Bo są różne typy. Chodzi mi głównie o takie żeby dobrze oświetlały drogę, bo teraz to tragedia...
-
Piłka nożna
Wierzę, że w drugiej połowie zagrają lepiej .
-
Piłka nożna
Pirlo... ... Znowu podanie do rywala...
-
Jakie żarniki ksenonu D2S są godne polecenia? Philips czy Osram? Prośba o poradę
Witam, Jakie żarniki ksenonu D2S polecaciei? Najważniejsze, żeby dobrze oświetlały drogę i były trwałe. Pozdrawiam
-
BMW e91 LCI 320xDrive - nowy KOvalowóz
Bardzo ładna E91 . Tylko trochę szaro w środku. Z jasną tapicerką by lepiej wyglądał, ale co kto woli. Wcześniej chyba też miałeś E91 przed liftingówą ? Czy się mylę?
-
(Dla mieszkających w blokach)
Na parkingu strzeżonym lub przy ulicy
-
Kto nie wytrzymal
Rano wstaję, patrzę, a tu:
-
Piłka nożna
Akurat nie oglądałem tych pseudo kopaczy... Szkoda się wkur....
-
Kto nie wytrzymal
To jest piękne miejsce w Krakowie tzw. Skałki: Niby jest zakaz tam kąpieli, ale i tak tam ludzie się kąpią .
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
Pamiętam jak z 2-3 lata temu miałem taką sytuację. Baba chcę wyjechać z parkingu na ulicę. Widzę, że ma zapalony wsteczny, prawy kierunkowskaz. To pomyślałem sobie, że ją puszczę, żeby spokojnie wyjechała. Nagle patrzę . Jej samochód coraz szybciej zbliża się do mojego... Zacząłem trąbić, a ona nadal na mnie jedzie (prawidłowo myślący człowiek powinien nacisnąć na pedał hamulca. Pewnie w ogóle w lusterka nie patrzyła...)... i po chwili d*p... Wysiadam z samochodu patrze. Cała przednia część zderzaka porysowana i pęknięta..., a dopiero co samochód wrócił od lakiernika, bo akurat pod kościołem gdzie parkowałem to też mi porysowali... . Obeszło się bez policji i dała kasę na lakiernika. Od tamtej pory jak widzę babę cofającą czy coś to trzymam się z daleka... Ogólnie po polskich drogach się ciężko jeździ... Za kierownicą człowiek najczęściej przeklina... . Trzeba mieć oczy dookoła głowy i często myśleć za drugiego kierowcę, być przewidywalnym itp.
-
Piłka nożna
To będzie drugie zwycięstwo San Marino w historii . Chyba, że światła zgasną
-
Piłka nożna
Jutro pierwsze punkty San Marino ma zdobyć z Polską . Ten mecz przjedzie do historii : Kadra San Marino na mecz z Polską: bramkarze Federico Valentini (SP Tre Penne; 11A/0) - księgowy Aldo Simoncini (Libertas; 31A/0) - bankowiec obrońcy Alessandro Della Valle (Folgore, 42A/0) - bankowiec Simone Bacciocchi (San Giovanni; 58A/0) - pracownik biurowy w szpitalu Lorenzo Buscarini (Murata; 4A/0) - student Mirko Palazzi (Rimini; 9A/0) - zawodowy piłkarz, gra we Włoszech w czwartej lidze Carlo Valentini (Murata; 38A/0) - prawdopodobnie bezrobotny Damiano Vannucci (La Fiorita; 68A/0) - właściciel siłowni Fabio Vitaioli (Murata; 26A/0) - właściciel baru Davide Simoncini (Libertas; 31A/0) - księgowy Alex Della Valle (Faetano; 3A/0) - bankowiec pomocnicy Fabio Bollini (La Fiorita; 13A/0) - prowadzi firmę przeprowadzkową Michele Cervellini (Pennarossa; 17A/0) - student Enrico Cibelli (Tre Penne; 9A/0) - barman Matteo Coppini (Campitello; 10A/0) - pracuje w przemyśle olejarskim Alex Gasperoni (Tre Penne; 26A/0) - właściciel firmy oświetleniowej napastnicy Andy Selva (Fidene; 58A/8) - zawodowy piłkarz, gra we Włoszech w piątej lidze Matteo Vitaioli (Fiorentino; 25A/0) - właściciel baru Danilo Rinaldi (La Fiorita; 10A/1) - pracuje w salonie meblowym Alessandro Bianchi (Folgore; 1A/0) - sprzedawca
-
Piłka nożna
- Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
W porównaniu do mojego poprzedniego samochodu czyli do Forda Escorta to jest przepaść. Po kilku godzinach jazdy to mnie d*pa i plecy bolały... . W zeszłym roku byłem Audi w Austrii. 19 godzin jazdy. Nic mnie nie bolało. Za co sobie cenię Audi? Za komfort jazdy, ocynkowaną blachę, jakość, wygodę i ergonomię. Nie dawno zmieniłem na Saaba 9-3, ale Audi pozostało w rodzinie to czasami mam okazję się nim przejechać. Może do Audi kiedyś wrócę .- Zawieszenie w B5 - prawda czy mit
Jak będziesz omijał dziury. Nie jeździł za szybko po drogach z koleinami i dziurami to będzie ok . Ja wymieniam wahacz tylko ten, który zacznie stukać. Na TRW, FEBI lub LEMFORDERa i taki sposób uważam za najlepszy .- Piłka nożna
To był piękny mecz . Mam go na DVD . Polska mogła wygrać wyżej niż 2:1 .- snieg na aucie
Ja używam miotełki do kurzu do ściągania śniegu. Coś takiego: http://www.img.chh.pl/large_size/fa6a3023fc6fc432ea16641531c18f2d.jpg Jak jest taki lepki to używam gumy do ściągania wody. Lekko zgarniam śnieg, nie do samego lakieru, żeby go nie porysować. Skrobaczki używam w ostateczności i taką metodą odśnieżam samochód od 5 lat i do tej pory żadnej nowej rysy nie zauważyłem .- Piłka nożna
Pierwsze punkty San Marino zdobędzie... z Nami . Szkoda, że Leo wyrzucili. Za niego Polska grała fajną piłkę. Już ligowcy sobie lepiej radzili w Reprezentacji niż "gwiazdki" lig zachodnich. Szkoda się wkur na takich patałachów...- Piłka nożna
Obrony kur nie ma... Im się k**wa nie chce grać jak mają grać w barwach Narodowych... Powoływać tylko tych, którym się chce... Ci co olewają to odsunąć od reprezentacji... . Tyle...- Piłka nożna
k**wa patałachy swoją grą hańbią orzełka ... Miałem oglądać, ale tego się nie da oglądać... - Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?