Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skyliner89

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skyliner89

  1. . Ja wiem jak gra Juventus w formie. Ty nie. Dziękuje. Dobranoc
  2. Ksenony świecą na niebiesko, zahaczając o kolor fioletowy... Może uda mi się dzisiaj zrobić fotki to pokaże.
  3. Może coś w tym jest..., ale to nie ten Juventus, którego znam . Oby za tydzień zagrali tak jak na Juventus przystało.
  4. Juventus nie zagrał jak na prawdziwy Juventus przystoi... Oni przestraszyli się meczu z Bayernem jak AC Milan rewanżowego meczu z Barceloną... Pirlo już kolejny raz podaje piłkę do rywali... Nie miał kto uruchomić podaniem napastników... Vidal próbował, walczył, starał się, ale sam nie da rady wygrać meczu. Złe zmiany Conte. Pirlo już powinien zejść w drugiej połowie, a za niego Pogba. Co robi Peluso w JUVE, który wcześniej grał w Serie B, a nie gra o niebo lepszy Asamoah? Oglądając mecz... Czułem się jakbym oglądał mecz Polska - Ukraina... . Liczyłem na zacięty pojedynek, a tu... To nie Bayern był taki mocny. To Juventus był taki słaby.
  5. To wiem, ale jakie polecacie? Bo są różne typy. Chodzi mi głównie o takie żeby dobrze oświetlały drogę, bo teraz to tragedia...
  6. Wierzę, że w drugiej połowie zagrają lepiej .
  7. Pirlo... ... Znowu podanie do rywala...
  8. Witam, Jakie żarniki ksenonu D2S polecaciei? Najważniejsze, żeby dobrze oświetlały drogę i były trwałe. Pozdrawiam
  9. Bardzo ładna E91 . Tylko trochę szaro w środku. Z jasną tapicerką by lepiej wyglądał, ale co kto woli. Wcześniej chyba też miałeś E91 przed liftingówą ? Czy się mylę?
  10. Na parkingu strzeżonym lub przy ulicy
  11. Rano wstaję, patrzę, a tu:
  12. Akurat nie oglądałem tych pseudo kopaczy... Szkoda się wkur....
  13. To jest piękne miejsce w Krakowie tzw. Skałki: Niby jest zakaz tam kąpieli, ale i tak tam ludzie się kąpią .
  14. Pamiętam jak z 2-3 lata temu miałem taką sytuację. Baba chcę wyjechać z parkingu na ulicę. Widzę, że ma zapalony wsteczny, prawy kierunkowskaz. To pomyślałem sobie, że ją puszczę, żeby spokojnie wyjechała. Nagle patrzę . Jej samochód coraz szybciej zbliża się do mojego... Zacząłem trąbić, a ona nadal na mnie jedzie (prawidłowo myślący człowiek powinien nacisnąć na pedał hamulca. Pewnie w ogóle w lusterka nie patrzyła...)... i po chwili d*p... Wysiadam z samochodu patrze. Cała przednia część zderzaka porysowana i pęknięta..., a dopiero co samochód wrócił od lakiernika, bo akurat pod kościołem gdzie parkowałem to też mi porysowali... . Obeszło się bez policji i dała kasę na lakiernika. Od tamtej pory jak widzę babę cofającą czy coś to trzymam się z daleka... Ogólnie po polskich drogach się ciężko jeździ... Za kierownicą człowiek najczęściej przeklina... . Trzeba mieć oczy dookoła głowy i często myśleć za drugiego kierowcę, być przewidywalnym itp.
  15. To będzie drugie zwycięstwo San Marino w historii . Chyba, że światła zgasną
  16. Jutro pierwsze punkty San Marino ma zdobyć z Polską . Ten mecz przjedzie do historii : Kadra San Marino na mecz z Polską: bramkarze Federico Valentini (SP Tre Penne; 11A/0) - księgowy Aldo Simoncini (Libertas; 31A/0) - bankowiec obrońcy Alessandro Della Valle (Folgore, 42A/0) - bankowiec Simone Bacciocchi (San Giovanni; 58A/0) - pracownik biurowy w szpitalu Lorenzo Buscarini (Murata; 4A/0) - student Mirko Palazzi (Rimini; 9A/0) - zawodowy piłkarz, gra we Włoszech w czwartej lidze Carlo Valentini (Murata; 38A/0) - prawdopodobnie bezrobotny Damiano Vannucci (La Fiorita; 68A/0) - właściciel siłowni Fabio Vitaioli (Murata; 26A/0) - właściciel baru Davide Simoncini (Libertas; 31A/0) - księgowy Alex Della Valle (Faetano; 3A/0) - bankowiec pomocnicy Fabio Bollini (La Fiorita; 13A/0) - prowadzi firmę przeprowadzkową Michele Cervellini (Pennarossa; 17A/0) - student Enrico Cibelli (Tre Penne; 9A/0) - barman Matteo Coppini (Campitello; 10A/0) - pracuje w przemyśle olejarskim Alex Gasperoni (Tre Penne; 26A/0) - właściciel firmy oświetleniowej napastnicy Andy Selva (Fidene; 58A/8) - zawodowy piłkarz, gra we Włoszech w piątej lidze Matteo Vitaioli (Fiorentino; 25A/0) - właściciel baru Danilo Rinaldi (La Fiorita; 10A/1) - pracuje w salonie meblowym Alessandro Bianchi (Folgore; 1A/0) - sprzedawca
  17. W porównaniu do mojego poprzedniego samochodu czyli do Forda Escorta to jest przepaść. Po kilku godzinach jazdy to mnie d*pa i plecy bolały... . W zeszłym roku byłem Audi w Austrii. 19 godzin jazdy. Nic mnie nie bolało. Za co sobie cenię Audi? Za komfort jazdy, ocynkowaną blachę, jakość, wygodę i ergonomię. Nie dawno zmieniłem na Saaba 9-3, ale Audi pozostało w rodzinie to czasami mam okazję się nim przejechać. Może do Audi kiedyś wrócę .
  18. Jak będziesz omijał dziury. Nie jeździł za szybko po drogach z koleinami i dziurami to będzie ok . Ja wymieniam wahacz tylko ten, który zacznie stukać. Na TRW, FEBI lub LEMFORDERa i taki sposób uważam za najlepszy .
  19. To był piękny mecz . Mam go na DVD . Polska mogła wygrać wyżej niż 2:1 .
  20. Ja używam miotełki do kurzu do ściągania śniegu. Coś takiego: http://www.img.chh.pl/large_size/fa6a3023fc6fc432ea16641531c18f2d.jpg Jak jest taki lepki to używam gumy do ściągania wody. Lekko zgarniam śnieg, nie do samego lakieru, żeby go nie porysować. Skrobaczki używam w ostateczności i taką metodą odśnieżam samochód od 5 lat i do tej pory żadnej nowej rysy nie zauważyłem .
  21. Pierwsze punkty San Marino zdobędzie... z Nami . Szkoda, że Leo wyrzucili. Za niego Polska grała fajną piłkę. Już ligowcy sobie lepiej radzili w Reprezentacji niż "gwiazdki" lig zachodnich. Szkoda się wkur na takich patałachów...
  22. Obrony kur nie ma... Im się k**wa nie chce grać jak mają grać w barwach Narodowych... Powoływać tylko tych, którym się chce... Ci co olewają to odsunąć od reprezentacji... . Tyle...
  23. k**wa patałachy swoją grą hańbią orzełka ... Miałem oglądać, ale tego się nie da oglądać...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.