Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Szukam taniego lotu w obie strony z Krakowa do Dublina
Czyli wychodzi, że nie na zmywak ... ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- Przecież kolega zapytał o stronę z tanimi lotami.... ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- poszukaj tu Tanie Linie Lotnicze - Tanie Loty - Tanie Latanie dzięki
-
Język angielski - szybki kurs, intensywna skuteczna nauka - jak?!
Dokładnie . To jest najlepsza metoda.
-
Szukam taniego lotu w obie strony z Krakowa do Dublina
Witam. Szukam taniego lotu w obie strony z Krakowa do Dublina. Ktoś leciał do Dublina z Krakowa? Może polecić jakąś dobrą stronę z tanimi lotami? W grę chodzi tylko wylot i powrót tego samego dnia. Pozdrawiam
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Dokładnie
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Tylko hardcory serwisują samochodu w ASO . Wystarczy znaleźć sobie zaufanego, solidnego i nie przesadnie drogiego mechanika i będzie dobrze. Rodzice 4 lata temu przyjechali Mitsubishi Lancerem z Libii do Polski i musieli przystosować go do jazdy po Europie. Tzw. zainstalować światło przeciw mgielne tylne i kilka innych rzeczy. Pojechali do ASO Mitsubishi w Krakowie i niestety odstawili niezłą fuszerkę. Znajomy kolega elektryk jak to zobaczył to był zdzwiony, że samochód się nie zapalił... Tak "profesjonalnie" była zrobiona elektryka, a po kilku miesiącach radio się spaliło...
-
Jazda na światłach cały rok
W Austrii był ten przepis i z niego zrezygnowano i co jest dużo wypadków??? NIE. Bo mają rozwiniętą sieć dróg. Zero kolein, dziur, a POlska to III świat Europy. W Krakowie ok. 80% dróg wymaga generalnego remontu... .
-
Jazda na światłach cały rok
Według mnie nakaz jazdy ze włączonymi światłami przez 24h powinien obowiązywać od listopada do marca, a Wy jak sądzicie?
-
Paul Walker nie żyje ...
Podano oficjalną przyczynę śmierci Paula Walkera
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Przygoda na Antarktydzie (2006) - Filmweb Oglądałem na początku tego roku i oceniam film na 8/10. Bardzo dobry i wzruszający film
-
Paul Walker nie żyje ...
To nie on kierował... . Tylko jego kolega. Paul był pasażerem.
-
Paul Walker nie żyje ...
Ja się rano o tym dowiedziałem... Aż nie mogłem uwierzyć... [*] Ja się zastanawiam jakim prawem marki typu Ferrari, Porsche, Lamborghini itp. zapalają się podczas wypadku... . Czy oni w ogóle testują te samochody...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmu "Szybcy i wściekli" - Wiadomości - WP.PL
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Zmieniliście już opony ?
Zamknąć temat- Jeśli Audi A4, to które? Najlepsze wersje za 10, 20, 30 i 50 tys. zł
Witam. W najnowszym Motorze (25.11.2013) jest poradnik kupującego A4 w dziale używane. Zapraszam do lektury- Piłka nożna
Do 60 min w meczu Livorno - Juventus nie dało się oglądać , ale wygrali 0:2. Teraz czas na Kopenhagę- Piłka nożna
Komentator powiedział, że Gotze strzelił zewnętrzną częścią stopy i cec**je go wyjątkowa technika... Jak było widać, że z kazimierza strzelił . Ogólnie komentarz słaby..., a pod koniec mecz się rozkręcił. Może gdyby ten Henryk M strzelił, a nie kombinował to by mecz się inaczej potoczył.- Piłka nożna
Jaki wynik Panowie obstawiacie w meczu: Borussia - Bayern? Ja 2:0 do BVB- Potrzebna porada w sprawie kupna samochodu
Jak ma być Audi A6 C6 do 40 tyś to tylko 2.4 benzyna. Dobrze znosi LPG. Za ok. 40 tyś zł powinno się kupić fajny egzemplarz. Jeżeli chodzi o silnik 1.9 TDI to tylko występował w Audi A6 C5. 2.0 TDI to też nie udany silnik. Dopiero wprowadzony w 2008 roku 2.0 TDI CR jest już bardziej dopracowany.- Potrzebna porada w sprawie kupna samochodu
Za 40 tyś zł nie kupi się dobrej A6 C6 z silnikiem 3.0 TDI. Z początku produkcji ten silnik miał problemy z rozrządem. Dopiero wersja poprawiona weszła do produkcji w 2006 roku.- Co po poczciwej B5 ?
Świat się nie kończy na Audi... Jeszcze możesz się zastanowić nad Saabem 9-3 II z silnikiem od Fiata 1.9 TiD (wersja 120KM lub 150KM). Występuje także z 6 biegową skrzynią manualną. Bardzo wygodny. Części nie są drogie. Silnik 1.9 TiD bardzo dobry, a wersji 150KM daje rady.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Bardzo dobry film i.... Audi S8 RONIN - Trailer - (1998) - HQ - YouTube- Potrzebna porada w sprawie kupna samochodu
Audi w dieslu??? Konkretniej? A4, A6, A8?? Ilu letni, jakie wyposażenie itp.? 1.9 TDI lub 3.0 TDI od 2006 roku w górę...- Co po poczciwej B5 ?
Volvo S80 2.4 D5 165KM I generacji. Bardzo wygodny samochód. Idealny na długie trasy. W ogóle nie czuć ile jedziesz. Tata miał takiego, tylko w wersji T6 (272KM pod maską - R6). Także polecam- YouTube - filmy warte obejrzenia
- Zmieniliście już opony ?