Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
JUVENTUS 3:0 AS Roma Totti się tak odgrażał, że wygrają, że mają lepszy skład...
-
Wasze ulubione gry na PC + gry warte zagrania
Gram od edycji 2011. Grałem w 2012 i 2013, ale powiem Ci, że 2014 jest dla mnie rozczarowaniem. Gra jest nie dopracowana. Dlatego gram w 2013 z patchem od PESEdit . Najnowsze składy, stroje. Premier League, Bundesliga, 2. Bundesliga itp. Jeżeli chodzi o FIFĘ to gram od edycji 99. Dla mnie FIFA 13 jest lepsza od 14. Bo według w 14 za bardzo przekombinowali Tryb Menadżerski. W FIFE 13 wszystko widać. Np. jak kupujesz zawodnika to widać ile ma ogólnych statów, a w FIFE 14 tego nie ma. To tak jak by się kupowało zawodnika w ciemno. BTW. Grał ktoś w Sniper Ghost Warrior??? Gra zwarta zainteresowania? Grałem w jedynke.Nie polecam ,zabugowane dziadostwo Dzięki. Właśnie się zastanawiałem czy nie kupić.
-
Wasze ulubione gry na PC + gry warte zagrania
Gram od edycji 2011. Grałem w 2012 i 2013, ale powiem Ci, że 2014 jest dla mnie rozczarowaniem. Gra jest nie dopracowana. Dlatego gram w 2013 z patchem od PESEdit . Najnowsze składy, stroje. Premier League, Bundesliga, 2. Bundesliga itp. Jeżeli chodzi o FIFĘ to gram od edycji 99. Dla mnie FIFA 13 jest lepsza od 14. Bo według w 14 za bardzo przekombinowali Tryb Menadżerski. W FIFE 13 wszystko widać. Np. jak kupujesz zawodnika to widać ile ma ogólnych statów, a w FIFE 14 tego nie ma. To tak jak by się kupowało zawodnika w ciemno. BTW. Grał ktoś w Sniper Ghost Warrior??? Gra zwarta zainteresowania?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Piłka nożna
Czas pokaże- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Dokładnie. Niech pracują na siebie w więzieniu .- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Pijani zawsze wyjdą bez szwanku...- Piłka nożna
Czas pokaże czy podjął słuszną decyzję, ale według mnie źle zrobił. Będzie ławkę grzał. Mógł iść do Realu albo do Premier League..- FILMY DOKUMENTALNE, ktore warto zobaczyc !!!
The Official ReThink911 Video - YouTube ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------- Wasze ulubione gry na PC + gry warte zagrania
Grał ktoś?- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Wypadek w Kamieniu Pom. Ojciec pasażerki Mateusza S.: Błagała go: 'Zatrzymaj się, chcę wysiąść, co ty robisz, pozabijasz nas'- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Bocian przeczytaj to -> 50 km/h? Ograniczenie jest tak absurdalne, że nikt go nie przestrzega! | NaTemat.pl- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
I teraz właśnie mówisz jak typowy pijak za kierownicą . Tłumaczysz się A wszystkie znaki są postawione w przewidzianym celu, dla bezpieczeństwa twego, pieszych , jak i innych kierujących !!!! Prędkość nie zabija. -- hahahahahaha , Tłumaczysz się . Zanim zaczniesz kogoś oskarżać najpierw spójrz sam w lustro . Popatrzę Poza tym nie odpowiedziałeś na moje pytania- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Nie bronię pijanych kierowców . Chodziło mi tutaj o wasze zakłamanie , i jak to nagle po wyemitowaniu kilku materiałów w TV wszyscy na forum A4 są dobrymi kierowcami . Pewnie nikt z was nie przekracza prędkości na drodze ? I nigdy nie zdażyło wam się złamać jakiegoś przepisu ? A przekraczanie prędkości i łamanie przepisów może być równie niebezpieczne w skutkach co jazda po pijaku ! Więc nie jesteście w niczym lepsi od zwykłego pijusa za kierownicą ! Ciężko wam się z tym pogodzić. Tam gdzie można jechać szybciej tam się jedzie... Poza tym trzeba znać swoje granice umiejętności. Brzmisz jak byś jeździł przepisowo. Tam gdzie piszę 40 to jedziesz 40??? Tam gdzie są absurdalne ograniczenia prędkości. Też jedziesz przepisowo??? Prędkość nie zabija. Tylko brak wyobraźni wielu kierowców, którzy myślą, że są zajebiści za kierownicą. Najbardziej się wkur i kur uje za kierownicą... Nie raz trzeba myśleć za dwóch. Mieć oczy dookoła głowy. Czy pieszy nie wtargnie Ci na ulicę albo inny samochód zrobi nieprzewidywalny manewr. Jak widzę jakiegoś pieszego stojącego koło pasów, który chce przejść na drugą stronę to zawszę się zatrzymuje... Najdziwniejsze jest to, że patrzą się moją stronę jak by nie wiadomo co zrobił... Zamiast od razu przechodzić... . Zdarza się też, że przez komórkę rozmawiają... Pijani kierowcy to plaga polskich dróg. Poza tym stan polskich dróg pozostawia wiele do życzenia. Jesteśmy pod tym względem trzecim Światem za Europą i nie tylko pod tym. Zresztą długo już mam prawo jazdy i jak widzę nie których kierowców to się zastanawiam JAK ONI ZDALI... W sprawie kierowcy, który zabił 6 osób: "Kierowca BMW z Kamienia Pomorskiego być może będzie miał, oprócz niemal pewnej odsiadki, półtora miliona długu lub więcej jeśli np. sąd zasądzi nawiązki na rzecz rodzin poszkodowanych, a ma do tego prawo. Jeśli sprawca wypadku po pijanemu ma jakiś majątek, to go straci. Jest skończony." Więcej -> Wyższe kary, mniej pijaków za kółkiem?- YouTube - filmy warte obejrzenia
- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Dzisiaj podawali w Wydarzeniach, że w Zielonej Górze są upubliczniane dane osobowe pijanych kierowców. Tym sposobem w ciągu 3 lat zmniejszyła się liczba pijanych kierowców. Według mnie powinni tak robić w całej Polsce, a Wy co o tym sądzicie?- Wasze ulubione gry na PC + gry warte zagrania
Witam. Tutaj wpisujemy Nasze ulubione gry na PC i gry, które byście polecili. Sportowe: Gram na zmianę w FIFA lub PES. Obydwie serie mają swoje wady i zalety. Także trudno mi się zdecydować, która gra jest lepsza. Strategie: Seria Command and Conquer. Polecam: - C&C Red Alert 2 Yuri's Revange - C&C Generals + dodatek Zero Hour - C&C Tiberian Sun - Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja Strzelanki (ulubione i polecane): - Doom 3 - Far Cry - Call of Duty - Call of Duty 2 - Call of Duty - Modern Warfare - Battlefield 2 - Painkiller - The Punisher - Counter Strike 1.6 i Condition Zero Skradanka (ulubione i polecane): - Splinter Cell - Chaos Theory- Nowe przeglądy od 02.01.2014
To nawet w salonach kręcą liczniki . Trzeba było zrobić zdjęcie jak Skoda miała 5000 km przebiegu i później jak miała 0 km. Nagłośnił byś sprawę , a media by się z pewnością zainteresowały.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam stary, ale jary TOP GUN Klasyka kina z bardzo dobrą ścieżką dźwiękową:- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
trzeźwa i bez wyobraźni...- Nowe przeglądy od 02.01.2014
dokładnie Dopiero teraz krętacze zarobią- Jakim trzeba być kretynem !
Laska by takiego kamienia nie podniosła...- Nowe przeglądy od 02.01.2014
Też o tym czytałem. Ciekaw jestem czy coś to da.- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
- Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
i jeszcze kur.. za zabicie 6 osób ma dostać 15 lat więzienia... . Na elektryczne krzesło, a nie więzienie... - Piłka nożna
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.