Treść opublikowana przez Skyliner89
-
Piłka nożna
Zrobiło się ciasno w Premier League . Będzie ciekawie. 5 zespołów ma szansę na mistrza
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
lub prace społeczne
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Znacie jakieś dobre filmy podobne do?:
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Akurat pijany człowiek inaczej się zachowuje się od trzeźwego i tego trudno nie zauważyć. Nie daję im alkomatu. Tylko obserwuje ich zachowanie. To wszystko. Zazwyczaj jeżdżę z osobami, które znam po kilka lat i wiem jak się zachowują w stanie trzeźwym i popijanemu .
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
To chyba będzie jedyne skuteczne wyjście. Trzeba mieć nadzieję, że coś się zmieni w tym kierunku. Pijani kierowcy to zmora polskich dróg...
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Źle mnie zrozumiałeś. Kierowca też ma ponieś odpowiedzialność za jazdę po pijanemu. To po pierwsze i najważniejsze, ale pasażer też jest bez winy. Mógł powiedzieć. Nie jadę z Tobą, nie możesz jechać czy zabrać mu kluczyki od samochodu... Mi się nigdy nie zdarzyło jechać po % czy z kimś kto pił... a Ty byś wsiadł do samochodu z pijanym kierowcą?
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
. To jest kur pop.... Powinni zrobić tak. Jeżeli się okaże, że podczas kontroli kierowca jest pijany. Zabrać mu prawo jazdy na 10 lat i ukarać też pasażera karą grzywny. Nie zapłaci do za kraty. Pasażerowie, którzy świadomie jadą z pijanym kierowcą też SĄ WINNI. Tylko drastyczne środki mogą coś działać. Pijani kierowcy i ich pasażerowie czują się bezkarni. Trzeba to zmienić. ---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- Dlatego Jarku tak jak wspomniałem. Pasażerowie, którzy świadomie wsiadają do samochodu z pijanym kierowcą też POWINNI zostać podciągnięci do odpowiedzialności. Jedynie wyjście to użycie drastycznych środków i nie MOŻNA odpuścić takiemu skur....
-
glosna praca kompitera
Ja koledze wentylator normalnie przymocowałem drucikiem i wszystko elegancko chodzi, a temperatura spadła o ok. 12 stopni .
-
glosna praca kompitera
Jak to Twoja płyta główna to musisz dać wentylator na radiator, na którym pisze GIGABYTE (zaznaczone) i wtedy temperatura spadnie.
-
glosna praca kompitera
na tym radiatorze GIGABYTE masz wentylator? Dobrze zrozumiałem?
-
glosna praca kompitera
MCP znajduje się pod radiatorem GIGABYTE. Kolega miał podobny problem do Twojego. Poradziłem mu, żeby założył wentylator na radiator i temperatura spadła o ok. 12 stopni.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Zrobione z okna:
-
glosna praca kompitera
Ogólnie temperatury są w normie . Tylko temperatura MCP mi się nie podoba.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert Kubica swój chłop:hi:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oby przeżył
-
Piłka nożna
Referee crying in his last game in his career! - YouTube
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
Dopiero się zacznie dawanie w łapę .
-
Piłka nożna
To lepsze
-
Piłka nożna
Mam nadzieję, że Liverpool wygra ten mecz
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Sekcja 8 klasyka:good: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Zgadzam się. Bardzo dobry film.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Oglądał ktoś?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dla mnie 7,5/10
-
Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne 2013/14
Życzę Wam i Waszym rodziną spokojnych, zdrowych, radosnych i wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2014.
-
Jaki zasilacz PC?
Zobacz tu -> Czarna lista zasilaczy i Renomowane marki zasilaczy - elektroda.pl Ja osobiście polecam Chefiteca Ten zasilacz, którym jesteś zainteresowany jest na liście renomowanych marek
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Jak stać na konia,to i na uzdę.